הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת אנגיוקרטומה
  הסרת אנגיוקרטומה

שיטות הטיפול המתקדמות בסניפים ליד ביתך ב: תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה, רחובות
אנגיוקרטומה - המדריך המקיף לטיפולים המתקדמים ביותר להסרת אנגיוקרטומה בשק האשכים, הפין, הפות, הירכיים או כול מקום אחר בגוף בסניף המתקדם ביותר והקרוב לביתכם.אנגיוקרטומה הנם נגעי עור המופיעים בצורת נקודות אדומות. אלו נגעים שפירים והם מופיעים לרוב על גבי הפין, שק האשכים, איבר המין הנשי ואזור הירכיים. הסיבה להופעת אנגיוקרטומה היא לרוב גנטית אך הם עשויים להופיע כתוצאה מפציעה בעור או בעקבות כווית קור, לאנגיוקרטומה זנים שונים המחולקים לקבוצות של מחלות. על פי הסטטיסטיקה, מופיעות האנגיוקרטומות בעיקר בקרב גברים. תסמיני המחלה הנם הופעת גושים קטנים בצבע חום – אדום העשויים לדמם בעת שפשוף קל. אנגיוקרטומה אינה מהווה סכנה בריאותית וברוב המקרים מדובר בנגעי עור שפירים, אך הן בהחלט עלולים להפריע מבחינה אסתטית ולפגוע באיכות החיים ובדימוי העצמי ולכן, רבים הסובלים מנגעים אלו, מחפשים אחר הטיפול היעיל ביותר להסרתם.
 

הסרת אנגיוקרטומה משק האשכים:

אנגיוקרטומה של שק האשכים והפות, נראים במגוון צורות של: נקודות סגולות באשכים, פצעים אדומים באשכים, קרישי דם באשכים, נקודות אדומות על האשכים, היא מתפתחת יחסית מאוחר (החל מגיל 16 ועד 70 שנה) והיא נוצרת כתוצאה מקיפאון ורידי מקומי ושינויים דיסטרופיים בסיבים האלסטיים של עור שק האשכים. אנגיוקרטומה מופיעה כגושים קטנים (1-4 מ"מ) אדומים בוהקים המתגברים בהדרגה והופכים כהים יותר. הם מממוקמים לאורך כלי דם שטחיים על גבי העור. בעבר, שימשו שיטות שונות לטיפול באנגיוקרטומה ולהסרת נגעים אלו אך אף אחת משיטות אלו לא הוכחה כיעילה במאת האחוזים וזאת, ,בשל העובדה כי הגורמים הקליניים להופעת המחלה אינם ברורים דיים לעולם הרפואה. עם זאת, על מנת להסיר אנגיוקרטומה מאזור האשכים, הפין, הירכיים והפות, נעשה שימוש במגוון שיטות בהן: מחט חשמלית, חנקן נוזלי וניתוח כירורגי. עם התפתחות הטכנולוגיה, התגלתה טכנולוגית הלייזר כיעילה, מהירה ומדויקת במיוחד עבור הסרת אנגיומות משק האשכים, הפות, הפין והירכיים. 

מיקומים בגוף לאנגיוקרטומה שאנחנו מסירים:


הסרת אנגיוקרטומה בשק האשכים

הסרת אנגיוקרטומה
בשק האשכים

הסרת אנגיוקרטומה ביד

הסרת אנגיוקרטומה
במפרק היד

הסרת אנגיוקרטומה מופשטת

הסרת אנגיוקרטומה
מופשטת

הסרת אנגיוקרטומה ברגל

הסרת אנגיוקרטומה
ברגל

הסרת אנגיוקרטומה באזור הירכיים

הסרת אנגיוקרטומה
באזור הירכייםסוגי הטיפול השונים באנגיוקרטומה:

 • הסרת אנגיוקרטומה במחט חשמלית – ההסרה מתבצעת על ידי זרם חשמלי. שיטה זו נחשבת לזולה ופשוטה ולרוב, אינה מסירה את הנגעים באופן מוחלט. חסרונה הגדול של שיטה זו הנו הצורך בחזרה על הפעולה מספר פעמים וכן העובדה כי היא מביאה להיווצרות צלקות באזור המטופל. 
 • הסרת אנגיוקרטומה בחנקן נוזלי – שיטת טיפול זו עושה שימוש בהקפאת רקמות הנגעים. זוהי שיטה זולה וזמינה המצויה בקופות החולים אך היא אינה מדויקת (השפרצת חנקן נוזלי על אזור הנגעים עלולה לפגוע ולצרוב את העור הבריא סביבם) הצורך לחזור על הפעולה מספר פעמים והעובדה כי הטיפול מביא לרוב להיווצרות צלקות הופכת אותו לפחות פופולרי. 
 • הסרת אנגיוקרטומה באמצעות חיתוך – שיטה נפוצה להסרת נגעי עור אלו אך היא לרוב מותירה צלקת וכרוכה בכאבים ובהחלמה איטית. 
 • הסרת אנגיוקרטומה בלייזר – הסרת נגעי עור אלו בטכנולוגית לייזר, נחשבת ליעילה ולמתקדמת ביותר וזאת, הודות לדיוק המושג באמצעות קרן הלייזר והיכולת לקבוע את אורך הגל על פי מיקום הנגע, גודלו ועומקו. הטיפול בלייזר אינו פוגע ברקמות הסמוכות או בשכבות העור העמוקות. לרוב, די בטיפול אחד על מנת להסיר את נגעי האנגיוקרטומה לצמיתות ללא צלקות או סימנים. 

הליך הסרת אנגיוקרטומה בלייזר:

השיטה הטובה ביותר להסרת נגעי אנגיוקרטומה הנה באמצעות טכנולוגית הלייזר. קרן הלייזר מסירה את הנגעים ואף מעוררת תהליכים חשובים רבים. הטיפול משמר את גמישותו של קרום העור, הסירקולציה של זרימת הדם מנורמלת ורקמות העור מתחדשות. משך הטיפול הנו מינימלי ותוצאות הנן מיידיות. ההחלמה מטיפול הסרת אנגיוקרטומה בלייזר הנה קצרה והעור חוזר למראה רגיל ואחיד ללא צלקות. קרן הלייזר צורבת את הנגע ויוצרת גלד שטחי. תהליך ההחלמה הטבעי של העור מביא ליצירת רקמת עור חדשה והעור נראה אחיד וחלק ללא סימן או צלקת. 

יתרונות הסרת אנגיוקרטומה בלייזר:


 • הטיפול המדויק ביותר – הטיפול בלייזר מאפשר להתאים את סוג הטיפול לגודל האנגיוקרטומה, מיקומה ועומקה וכן לשלוט על אורך הגל ומידת החום במכשיר, המביאה לצריבה אך להיווצרותו של גלד שטחי בלבד. כך לא נפגעת שכבת העור התחתונה ובתהליך החלמת הגלד, העור מתחדש עד למרקם אחיד וחלק. 
 • ללא צלקת, פולשנות או כאבים – תהליך הטיפול המדויק והמבוקר מאפשר טיפול מהיר ללא כאבים (תיתכן תחושת חימום או צריבה קלה וכמעט לא מורגשת)
 • זמן החלמה קצר – החזרה לשגרה אפשרית עוד ביום הטיפול (אדמומיות קלה תיתכן עד להתחדשות העור והחלמתו המלאה) 
 • עלויות – מחיר הסרת אנגיוקרטומה בלייזר נמוך בהשוואה לשיטות אחרות וככל שכמות נגעי האנגיוקטומה גדלה, כך המחיר פר נגע יורד משמעותית. (כמה מאות שקלים לכל נגע )
 • התוצאות הטובות ביותר – במבחן התוצאה, הסרת אנגיוקטומות בלייזר היא הטיפול הטוב ביותר המשאיר את העור חלק ואחיד. 

כל השאלות הנפוצות על טיפול באנגיוקרטומה:


 • מתי מומלץ להסיר אנגיוקרטומה בלייזר? 
 • טיפול בלייזר נחשב לאסתטי והטוב הקיים למראה עור אחיד וחלק. מומלץ להשתמש בו כאשר נגעי העור מפריעים אסתטית וכאשר עם שפירים ותקינים בריאותית. 

 • האם הטיפול בלייזר כואב?
 • הטיפול אינו כואב רק נוצרת תחושת חימום / פולס רגעי הנמשך מספר שניות קצרות. במקרים בהם קיימת רגישות לכאב ניתן למרוח משחת אלחוש. 

 • כיצד הלייזר מעלים את האנגיוקרטומה?
 • הלייזר מעלים את הנגע בצריבה. קרני הלייזר יוצרות גלד שטחי בהליך מבוקר שאינו פוגע בעור סביב הנגע או בשכבה התחתונה של העור. לאחר שנוצר הגלד, הגוף מאותת לעור כי נדרש תהליך טבעי של החלמת העור באזור הסרת הנגע ואז, מתחיל תהליך החלמה והתחדשות עד לקבלת מראה עור חלק ואחיד. 

 • מתי ניתן לחזור לשגרה ?
 • החזרה לשגרה אפשרית כבר ביום הטיפול. 

 • כמה טיפולים נדרשים להסרת אנגיוקרטומה ?
 • לרוב, די בטיפול אחד על מנת לקבל תוצאה טובה. 

אנגיוקרטומה - הסניפים המתקדמים לטיפול ליד ביתך:

הרופאים והמטפלים המומחים והמנוסים של המרכזים האסתטיים והרפואיים אתר דוקטור חן, מסירים בהצלחה נגעי אנגיוקרטומה באמצעות פסגת הטכנולוגיה של החברות המתקדמות בעולם לתוצאות אסתטיות הטובות ביותר ללא סימן או צלקת. טכנולוגיות אלו מאפשרות הסרת נגעי אנגיוקרטומה המהווים מטרד אסתטי ללא פולשנות וללא כאבים ובזמן החלמה קצר וזאת, הודות ליכולתן להתאים את עוצמת הטיפול ואורך קרן הלייזר לסוג הנגע, מיקומו ועומקו ובכך להביא לתוצאות הטובות ביותר ללא פגיעה בעור סביב הנגע או בעומק העור.


סובלים מאנגיוקרטומה ? מעוניינים להסירם ללא סימן או צלקת? קבעו פגישה ללא התחייבות וללא תשלום עם המומחים של אתר דוקטור חן וקבלו את המידע וההדרכה על טיפול הסרת אנגיוקרטומה בטכנולוגיות הלייזר המתקדמות בעולם בסניף הקרוב לביתכם. 

הסרת אנגיוקאטומה
במרכזיים המובילים לטיפול ב: 
תל אביב, גבעתיים, כפר סבא, בני ברק, קריית חיים,
כרמיאל, אשדוד, אשקלון, קריית מלאכי, ירושלים, ראשון לציון, רחובות, 
קריית ביאליק, קריית מוצקין, באר שבע, נתניה, חדרה

  לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן   
התקשרו: 
073-374-6633


logo בניית אתרים