הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

המסת שומן Vaser  המסת שומנים Vaser | המסת שומן באולטרסאונד ויזר  

בבית חולים קליניק אקספרט לטיפולים אסתטיים 
 3500 דולר לשלושה אזורים


מהו המסת שומנים בשיטת אולטרסאונד Vaser


מכשיר ה Vaser הוא המכשיר המתקדם בעולם המטפל בתהליך של המסת שומנים ממספר אזורים בגוף ללא תהליך ניתוחי. משך ההליך הוא כשעה, בטיפול אחד בלבד וזמן ההחלמה בניגוד לתהליך של ניתוח הוא קצר מאוד עם תוצאות ארוכות טווח. היתרון בטיפול באולטרסאונד Vaser הוא שהוא מבוסס על אנרגיית גלי הקול והיא מאפשרת להתמקד נקודתית באזורי השומן המיותרים ולשאוב אותם החוצה ולהשאיר את העור חלק ומתוח באזור השאיבה.
בשיטת Vaser קיימת הגבלה לאזור הניתוח שנשאב ולכן אחרי בדיקה ושליחת תמונות היה ניתן לאבחן אלו אזורים בגוף מתאימים לשיאבת שומן בשיטת Vaser.
בשיטה זאת גלי האולטרסאונד מטפלים רק במצבורי השומן ואינם פוגיעים במבנים כמו כלי דם, עצבים ורקמות חיבור ולכן התהליך מאוד בטוח עם תוצאות מקסימליות. 


למי מתאים המסת שומנים VASER


הטיפול מיועד לאנשים בריאים נשים וגברים שאינם סובלים מעודף משקל רב ושעורם אלסטי יחסית, כך שהמסת שומן תיתן תוצאות מעולות של עיצוב וחיטוב הגוף.
מאחר שעודפי העור שנותרים לאחר השאיבה מתכווצים ומתאימים את עצמם לממדים החדשים שהתקבלו כתוצאה משאיבת השומן.
אין הגבלה לגיל אבל לרוב עד גיל 50 העור הוא יותר אלסטי וגמיש ולכן התוצאות הרבה יותר טובות.


ניתוח המסת שומן


בואו נישיר מבט אל המציאות - המראה החיצוני שלנו מעסיק אותנו, והרבה. זוהי עובדה קיימת. אנחנו מתאפרות (ומתאפרים), הולכים למעצב שיער, עוסקים בכושר, עושים דיאטה, מנסים לשמור על גזרה דקה וגוף מוצק, אבל, לא תמיד הגוף שלנו משתף פעולה עם התוכניות שיש לנו לגביו. לפעמים, למרות דיאטות רצחניות, אינספור שעות בחדר הכושר ואימונים מכל סוג, עדיין, השומן שלנו לא מבין את הרמז, ומסרב להיפרד מאיתנו. הוא מצטבר בירכיים, במותניים, בצוואר, בברכיים או בבטן, ונראה כאילו הוא שם כדי להישאר לנצח. האומנם? לא! המסת שאיבת שומן מאפשר כיום, לנשים (וגם לגברים) הסובלים ממצבורי שומן עקשניים, להיפטר מהם בדרך של המסת שאיבת שומI בטכנולוגיית גלי הקול Vaser, המהווה את הפתרון הטוב והיעיל ביותר למצבים כאלה.

אזורים להמסת המסת שומן בשיטת אולטרסאונד Vaser והמחיר


המסת שומן יכולה להיתבצע ממספר אזורים בגוף ועל ידי כך לעצב אותם ולמצק את האזור. התמחור של המסת שומן הוא לפי כמות האזורים שרוצים לשאוב: לאזור אחד המחיר 2700 דולר לשני אזורים המחיר 3100 דולר ולשלושה אזורים המחיר 3500 דולר.
האזורים הפופולארים להמסת שומן בטכנולוגיית Vaser הם: זרועות עליונות, סנטר, צוואר, חזה, מותניים, בטן עליונה, בטן תחתונה ויריכיים פנימיות וחיצוניות.

אזורי המסת שומן Vaser


המסת שומן בשיטת Vaser יתרונות:  

יתרונות הטיפול הם רבים וטיפול בטכנולוגיית אולטרסאונד VASER נחשב לטיפול המתקדם והידידותי ביותר לטיפול במצבורי שומן עקשניים שהצטברו במהלך השנים.
יתרונות כגון: יכולת המיקוד במיצבורי שומן קטנים כגון סנטר ובכל חלק אחר בגוף בשאיבה מדוייקת של מצבורי השומן ללא פגיעה או השלכות לשום אזור אחר, חיטוב מדוייק של האזור המטופל, חתכים מינימאליים בניגוד לניתוח המסת שומן, הרדמה מקומית בלבד, זמן החלמה קצר.


המסת שומן Vaser הצוות רפואי 

בית החולים קליניק אקספרט בטורקיה נחשב לבית חולים הגדול והטוב ביותר בטורקיה להמסת שומן בטכנולוגיית Vaser. ומורכב מרופאיםם בעלי שם עולמי כמו דוקטור אורמן קגדס ודוקטור מייט שארפר (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). הצוות הרפואי ילווה אותכם לאורך כל הדרך מהקשר הראשוני בארץ וימשיך בקשר וסיוע גם לאחר הטיפול. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך בתחילת התהליך וגם מעקב מהצוות הרפואי אחרי הטיפול. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לטיפולים של המסת שומן, בבית חולים עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה מקפיד שטיפולי המסת השומן יבוצעו אך ורק על ידי רופאים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הטיפול לגוף ולפנים שלך. שהוא ייחודי אך ורק לך.  
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך. 
בית החולים מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון 5 כוכבים כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיע עם הגשמת חלום במחיר קטן.


המסת שומן בטורקיה

המסת שומן Vaser מחיר:

בית חולים קליניק אקספרט בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לטיפולים אסתטיים. 
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 70-100$ ללילה (תלוי בעונה) 
אירוח למלווה בחדר זוגי. 

איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
המחיר הזול במדינה בדוק! לשלושה אזורים 3500 דולר


בית החולים קליניק אקספרט והמכשור:


מאוד חשוב שהמסת שומן תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת, ולכן אתם מקבלים את הטוב ביותר בית חולים קליניק אקספרט מהטובים בטורקיה שמתמחה בהמסת שומן. ובעל ניסיון של עשרות אלפי  טיפולים להמסת שומן כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של המסת שומן חסרת פשרות. 
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הטיפול נובעת מהשכר הממוצע של הרופאים בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של הרופאים בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצע עשרות המסות שומן בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי.

חשוב לציין שבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותיו. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח המסת שומן בזול בבית החולים קליניק אקספרט בטורקיה

בית החולים להמסת שומן בטורקיה

בית חולים קליניק אקספרט המרכזי והמודרני
להמסת שומן בטורקיה

המסת שומן בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם להמסת שומן

המסת שומן בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלךהייעוץ הראשוני כהכנה לטיפול Vaser 

ייעוץ ראשוני במהלכה, תציגו בפנינו את האזורים המטרידים אתכם, והרופא יפרוש בפניכם את האפשרויות השונות העומדות בפניכם לטיפול במצב. לעיתים, במקרים של שומן רב, יבדקו אופציות נוספות לטיפול.

סוגי המסת שומן ב Vaser

המסת שומן באולטרסאונד Vaser שונים במהותם זה מזה, וישנם מספר סוגים הליכים נפוצים: 
המסת שומן מסנטר - המסת שומן  מסוג זה מומלצת לבעלי סנטר כפול, היוצר עודפי עור ושומן באזור הסנטר שחוששים או שאינם מעוניינים בניתוח מתיחת פנים. בהמסת שומן מינורית באזור בו העור גמיש וניתן לכיווץ, תתקבלנה תוצאות מצוינות.
המסת שומן מחלקן העליון של הזרועות - פרוצדורה זו מבוצעת גם לשם הקטנת היקף הזרוע וגם לכאלה שהינם בעלי עור מתדלדל בזרועות העליונות. 
המסת שומן מאזור הבטן - המסת שומן באזור הבטן מטפלת אך ורק בשומן, ואינה מתקנת רפיון שרירים בדפנות הבטן או עודפי עור. 
המסת שומן מירכיים -  זוהי המסת שומן שתבוצע בצידי הירכיים הבולטות. במקרים כאלה, יש להבחין בין מקרים בהם מבנה האגן הוא רחב וגורם לרוחב הירכיים ובין מקרים בהם הבליטות נגרמות ממצבורי שומן.
המסת שומן מישבן וירכיים - שילוב בין שתי פרוצדורות מקומיות, המיועד למקרים בהם ישנו צורך בשאיבת נפח שומנים גדול הממוקם בהיקף הגוף. לרוב, התהליך יבוצע בהרדמה כללית.
המסת שומן מאזור הגב - עוביו של עור הגב עבה מאפשר לו להתכווץ וליצור תוצאות טובות להמסת שומן כזו, ולא ייווצרו אי סדירויות במרקם העור, בניגוד, למשל, להמסת שומן בבטן התחתונה.


התהליך הטיפולי בשיטת Vaser :

  • שלב א-הרדמה חלקית של אזור המטופל.
  • שלב ב - הכנת האינפוזיה: יתבצע חתך מינימאלי באזור המטופל וזאת על מנת להכניס את הזונדה, אותו אזור יתמלא בתמיסת מלח מיוחדת שתרכך את ריקמת השומן וזאת על מנת שהיא תהיה יותר קלה להמסה ושאיבה.
  • שלב ג - הטיפול: מחדירים את הזונדה בנקודה המדויקת להמסת השומן בתעלה מיוחדת שיוצרים ע"י ה Vaser , בתהליך של פיזור גלי הקול בטכנולוגיית אולטרסאונד שנמצאת מסביב לפתח התעלה מתחיל תהליך של פירוק והמסת השומן שנשאב החוצה ע"י הזונדה.


החלמה לאחר המסת שומן Vaser:  

לאחר סיום תהליך המסת השומן יתפוגוגו השפעתם של משכחי הכאבים על האזור המטופל, אתם תרגישו באי נוחות מסוימת אתם תקבלו הדרכה מלאה, מעקב ומתן של משכחי כאבים על מנת להתמודד עם הימים הראשונים לאחר הטיפול. ביום הראשון ניתן לראות שיפור ניכר באזור המטופל, יתכן שלאחר הטיפול תהיה נפיחות קלה באזור המטופל שתיעלם עד כחודש מתאריך הטיפול.את מיטב התוצאות ניתן לראות כ חודש וחצי לאחר הטיפול. ניתן מהר מאוד לחזור לשיגרת היום יום, אך מומלץ להימנע מעבודה מאומצת למשך שבועיים, המקום ייחבש במחוך (במידה ומדובר בהמסת שומן המבוצע באזור הגוף, כמובן) , ותועברו למספר שעות בחדר ההתאוששות, שבסיומן, תשלחו למנוחה והחלמה, וזואת כאשר אתם מצוידים בהוראות הרופא להמשך טיפול. 

בניתוחי המסת שומן ישנה חשיבות רבה לא רק למנתח, אלא גם לצוות המלווה את המטופלים מתהליך ההחלטה על ביצוע הפרוצדורה, דרך הניתוח עצמו ולאורך כל תקופת ההחלמה. המקצועיות והניסיון הנדרשים מצוות כזה הן עצומות, ויש להן תפקיד נכבד בהחלמת המטופל/ת. לנו, בצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית, ניסיון רב, והמנתחים, האחיות מוסמכות והרופאים, הם כולם בעלי ניסיון מקצועי עשיר בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים, ביניהם גם ניתוחי שאיבת השומן. למה להמתין דקה מיותרת, כשכבר מחר אתם יכולים להיות בדרככם לגזרה חטובה יותר. 

המסת שומן Vaser | המסת שומנים Vaser 
בבית חולים הגדול והמתקדם ביותר בטורקיה קליניק אקספרט   
מרפאות חן הנציג הרשמי
    לפרטים וייעוץ התקשרו:  073-374-6622 


המסת שומן תוצאות לפני ואחרי

המסת שומן לפני ואחרי    
המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

המסת שומן לפני ואחרי המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

המסת שומן לפני ואחרי    המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

המסת שומן לפני ואחרי המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

המסת שומן לפני ואחרי   המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

המסת שומן לפני ואחרי המסת שומן | ניתוח המסת שומן    

                                                                                                   


logo בניית אתרים