הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הזרקות PRP לברך

הזרקות PRP לברך -  למניעת כאבים במפרקים ובברכיים 

סניפים ב:  תל אביב, כפר סבא, אשקלון, אשדוד, ראשון לציוןמהו טיפול הזרקת PRP לברך ? על מה מבוסס טיפול PRP לברך? כיצד מתבצע טיפול PRP לברך? מה חשוב לדעת לפני שבוחרים בטיפול PRP לברך?
בשנים האחרונות הפך טיפול PRP לטיפול הפופולרי ביותר לסובלים מכאבים כתוצאה מפציעות ספורט ופגיעות אורתופדיות. הטיפול החדשני הוא ביולוגי וטבעי ב-100 אחוזים ומוכח במחקרים קליניים כיעיל במיוחד לצורך שיקום ולשיפור איכות החיים עלות הטיפול נע בסביבות 2000 ש"ח לטיפול. זוהי שיטת הטיפול היחידה המצליחה להתחקות אחרי הדרך הטבעית של הגוף לריפוי עצמי שכן הזריקות מדרבנות את הגוף לריפוי מהיר ותקין של הרקמות. טיפול PRP לברך מטפל במגוון רחב של כאבים לא פתורים כתוצאה מבעיות אורתופדיות רבות כגון : קרע במיניסקוס או בגידים, שחיקת מפרקים, דלקות בגידים, פגיעה בסחוס ועוד. המומחים של רשת המרכזים הרפואיים אתר דוקטור חן מטפלים בהצלחה באלפי מטופלים באמצעות טיפול PRP לברך עם זריקות למניעת כאבים במפרקים ובברכיים. 

סוגי הזרקות PRP שאנחנו מבצעים:

הזרקות PRP נחשבות לאחד מהטיפולים האורטופדים המומלצים ביותר שלפי מחקרים רבים הוכיחו את יעילותם, הטיפולים הפופולאריים ביותר שאנחנו מבצעים במרפאות:
 • הזרקות PRP לברך (בדרך כלל לדלקות בגידים).
 • הזרקות PRP לכתף (עקב קרעים בכתף - לפרטים נוספים על הזרקות PRP לכתף הקלק כאן ).
 • הזרקות PRP לכף הרגל (לדורבנים ולפלנטר פסציאיטיס).
 • הזרקות PRP לירך .
 • הזרקות PRP לכף היד (נקרא במונחים הרפואיים אוסטאוארטריטיס - שורש היד).
 • הזרקות PRP במרפק (הידוע גם ככינויו "מרפק טניס" או "מרפק גולף")

מהו PRP?

כבר שנים רבות שעולם הרפואה עושה שימוש בפלסמה עשירה בטסיות לצורך ריפוי. לצד תאי הדם האדומים, מכיל נוזל הדם שבגופנו הנושאים חמצן גם פלסמה העשירה בתאי דם לבנים אשר להם תפקיד מכריע במערכת החיסון ובטסיות דם האחראיות על קרישת הדם. פוטנציאל הריפוי של הפלסמה מביא אותה להיות אחד הטיפולים המבוקשים במגוון רחב של פציעות ומחלות. PRP (פלסמה עשירה בטסיות דם) הינה "בית חרושת" של ממש לגורמי גדילה שונים. אלו למעשה חלבונים שהטסיות מפרישות בתהליכים של ריפוי הפצע. הזרקת פלסמה לאזור פגוע, מאפשרת להאיץ תהליכי ריפוי ומסייעת בהקלה על כאבים. נוזל הפלסמה הייחודי מופרד באמצעות צנטריפוגה המבצעת סיבובים מהירים ומפרידה את שכבת הפלסמה העשירה בטסיות("המבוקשת") מכדוריות הדם האדומות  ומנוזל פלסמה דל בטסיות. שכבת הפלסמה העשירה בטסיות דם, מכילה  גורמי גדילה רבים האחראים על צמיחת כלי הדם והרקמות בגוף לצד חלבונים המשתתפים באופן פעיל בתהליכי ריפוי וכן מולקולות המסייעות בבניית עצמות ורקמות חיבור. 

מהו טיפול PRP לברך?

טיפול PRP (PLATELET RICH PLASMA THERAPY) הוא שיטה המוכחת מחקרית כעילה ביותר במניעת כאבים וריפוי פציעות. הטיפול מבוסס על הזרקת ריכוז של טסיות דם המופקות מדם המטופל. הפלסמה עשירה בטסיות, חלבונים וחומרי גדילה המסייעים בתהליך הריפוי. זהו הטיפול החדשני ביותר אשר הוכח כמסייע בתחומים רפואיים מגוונים כגון: אורתופדיה, טיפול בכאבי מפרקים, הזרקות PRP לכתף , רפואת פה ולסת ותעשיות היופי והאסתטיקה. כאשר מופיעה פגיעה ברקמות בעקבות חתך חיצוני או פגיעה פנימית, הגוף מאותת לטסיות הדם המייצרות חלבונים וביניהם גורמי גדילה וריפוי, לפעול לריפוי האזור שנפגע. טיפול הזרקת PRP מאפשר החדרת ריכוז גבוה יותר של החלבונים והטסיות. הוא ממוקד יותר, יעיל יותר ומהיר יותר וכתוצאה מכך, האזורים הפגועים משתקמים בצורה יעילה ומהירה. 

באילו מקרים נדרש טיפול הזרקת PRP לברך:


טיפול PRP לברך מיועד לאנשים העוסקים בספורט בין אם מקצועני ובין אם חובבני, אשר עברו פציעה חריפה כגון קריעה או מתיחה של גיד, שריר או רצועה. בנוסף, ספורטאים אשר סובלים מפציעה כרונית ברקמה רכה וכן מטופלים הסובלים מתהליך שחיקתי במפרק המעוניינים למצות את החלופות הטיפוליות לפני ניתוח הדורש החלמה ארוכה ותהליך שיקום ארוך יותר. 

הליך טיפול הזרקת PRP לברך
 •   שלב ראשון : שאיבת דם מהמטופל (בין 30-60 סמ"ק) 
 •   שלב שני : העברת הדם לצנטריפוגה רפואית בו מופרד הדם מהפלסמה העשירה בטסיות 
 •  שלב שלישי : הזרקת PRP – פלסמה עשירה בטסיות לאזור הפגוע. (במקרים של פציעות ספורט בגידים כגון דלקות או קרעים בגידים נעשית ההזרקה במקום הפגיעה. הזרקה למפרק הברך נעשית באזור הפיקה. 
 •   שלב רביעי : מנוחה של כרבע שעה. 

יתרונות טיפול PRP  לברך:

 •  הטיפול משקם ומרפא כאבים אורתופדיים אשר טופלו בצורה חלקית בלבד באמצעות תרופות לשיכוך כאבים וכן תרופות אנטי דלקתיות, טיפולי פיזיותרפיה ועוד. 
 •  השיטה מאפשרת לאנשים אשר הפציעה או הפגיעה פגעה באיכות החיים שלהם לחזור לפעילות ולשגרה ללא כאבים ואף לחזור לעסוק בספורט בו עסקו טרם הפציעה. 
 •  אלפי מטופלים אשר טופלו עד כה בשיטה החדשנית, מדווחים על הטבה מהירה במצבם.
 •  זמן ההחלמה קצר. יתכן כי המטופל יחוש חוסר נוחות במהלך הימים שלאחר הטיפול אך ברוב המקרים יוכל המטופל לחזור במהירות לפעילות שגרתית.
 •  טיפול מהיר ויעיל במקרים רבים של פציעות ספורט (פציעות שריר וסחוס), שחיקת מפרקי ברכיים וירכיים, פגיעות סחוס , קרעים בגידים, דלקות בגידים, קרעים במעטפת המפרקים(BURSITIS) ועוד.
 •  במקרים רבים עשוי הטיפול להחליף ניתוח.
 •  הטיפול מבוסס על חומר טבעי הנלקח מהמטופל ולכן הוא נטול תופעות לוואי. 

מהו הליך ההחלמה לאחר טיפול PRP?

במהלך שלושת הימים שלאחר הטיפול, מומלץ להניח שקית קרח על האזור המטופל מידי שלוש שעות למשך 20 דקות. במקרה של כאבים יש להיעזר במשככי כאבים. ניתן לחזור לפעילות רגילה ולאחר 6 עד 8 שבועות יש לחזור לביקורת בקליניקה. 

הטיפול החדשני והיעיל ביותר במרכזים המובילים 

רשת המרכזים הרפואיים והאסתטיים אתר דוקטור חן מביאה אליכם את הטיפולים החדשניים ביותר בעולם . טיפול הזרקת PRP לברך הנו טיפול פורץ דרך בפציעות אורתופדיות הגורמות לכאבים רבים ומשבשות את איכות חיי המטופלים. מחקרים רבים הוכיחו את יעילות הטיפול ואף מנעו במקרים רבים את הצורך בניתוח. המומחים של רשת המרכזים הרפואיים והאסתטיים אתר דוקטור חן, טיפלו עד כה בהצלחה במאות מטופלים אשר חזרו לאיכות חיים טובה ללא כאבים ולפעילות מלאה הודות לטיפול PRP לברך. קבעו פגישה ללא התחייבות וללא עלות וקבלו את כל המידע אודות טיפול הזרקת PRP לברך המסייעים להקל ולרפא פגיעות אורתופדיות רבות ואף עשויים למנוע את הצורך בניתוח. 
הזרקת PRP לברך
בטכנולוגיה המתקדמת בעולם
סניפים: ראשון לציון, אשדוד, אשקלון, תל אביב, כפר סבא

לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן 

התקשרו:   073-374-6633


  

logo בניית אתרים