הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

בריחת שתן בגיל ההתבגרות

 

גיל ההתבגרות הינו גיל רגיש ופגיע, נפשית, חברתית וגופנית. זוהי התקופה בה הילד הופך לנער, הילדה לעלמה צעירה. זוהי התקופה בה הם מגבשים את הביטחון העצמי שלהם, מתחילים לגבש את דעותיהם, זהותם, העדפותיהם ורצונותיהם. הדבר האחרון שהם זקוקים לו הוא התמודדות נוספת, אשר עלולה לשבש את התפתחותם התקינה.

 

הסיבות לבריחת שתן בגיל ההתבגרות

דלקות בדרכי השתן בשל פעילות מינית לא זהירה - שלפוחית השתן ודרכי השתן רגישים ופגיעים למחלות בכל הגילאים, אולם בגיל ההתבגרות, הם רגישים לכך במיוחד, בשל תחילת הפעילות המינית, אשר, ברוב המקרים, מלווה בחוסר ידע. חוסר ידע זה גורם לכך כי הם אינם מקפידים על ההיגיינה ואמצעי הזהירות המתאימים, עלולים לקיים יחסי מין שאינם מוגנים ולסבך את עצמם בשורה של צרות, שבריחת שתן כתוצאה מדלקת הינה אחת מהן (אם כי, בהשוואה למחלת מין או להיריון בלתי רצוי, דלקת בדרכי השתן עשויה להיראות מינורית וכ"רע במיעוטו").

דלקות בדרכי השתן בשל אי הקפדה על ריקון באופן קבוע של שלפוחית השתן - כשהנער או הנערה עסוקים בענייניהם, ההליכה לשירותים נמצאת סוף סדרי העדיפויות שלהם, זה מובן לגמרי. אולם, החיידקים המתרבים בשתן שנותר במשך שעות בשלפוחיתם אינם מגלים את אותה רמת ההבנה למצב. כך, בתוך זמן קצר, בנוסף לדליפת שתן כתוצאה מהתמלאותה של השלפוחית וגלישת השתן החוצה, עלולים הנער או הנערה "לזכות" גם בדלקת בדרכי השתן, שתהפוך את הגלישה הנדירה למצב זמני-קבוע, עד שהעניין יטופל.

בריחת שתן כתוצאה ממאמץ - הנעורים הם התקופה בה נמצא הגוף שלנו נמצא במיטבו, בשיא פריחתו, ולכן, בני הנוער הינם פעלתנים ואקטיביים לאורך כל שעות היממה כמעט. חלק מהפעילויות שלהם עשוי לכלול הרמתם של חפצים כבדים או פעילות גופנית מאומצת, שעלולה לגרום לבריחת שתן במאמץ.

 בריחת שתן בגיל ההתבגרות

אם לאדם בוגר בריחת שתן מהווה טראומה ומבוכה גדולה, בריחת שתן בגיל ההתבגרות הופכת לבעיה גדולה בהרבה, כאשר היא מוזנחת ואיננה מטופלת בהקדם, קרוב מאד להתגלותה. הנער או הנערה עלולים לגבש לעצמם דימוי עצמי נמוך, להימנע ממפגשים חברתיים עם חברים, מביקור במקומות חדשים (בהם הם אינם יודעים היכן ממוקמים השירותים) ואף מהיכרויות עם אנשים חדשים. בגיל זה, מומלץ, בד בבד עם הטיפול בבעיה, גם לצרף ליווי/טיפול פסיכולוגי, שמטרתו לשקם את תדמיתו בעיני עצמו ובאופן בו הוא נתפש בעיניו-הוא. גיל ההתבגרות הינו תקופה רגישה ופגיעה ממילא, אין טעם למשוך את הטיפול בבעיה ולו דקה אחת מיותרת מעבר לנדרש, כאשר ההקלה נמצאת במרחק שיחת טלפון קצרה מכם!

 


טיפול בבריחת שתן בלייזר נחשב לטיפול היעיל ביותר הקיים כיום למצבים קבועים ומתמשכים של בריחת שתן. 
לצורך קבלת מידע נוסף על טיפול בבריחת שתן בלייזר הקליקו


טיפול בבריחת שתן בלייזר לנשים וגברים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
גבעתיים, תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
073-374-6633

2all - בניית אתרי אינטרנט