הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

בריחת שתן אצל גברים :סיבות, ודרכי טיפול

 אמנם, בריחת שתן נחשבת לבעיה נשית מובהקת, אבל, רוב הסיכויים שזהו הרושם מתקבל, פשוט מאחר ונשים מסוגלות להיות גלויות יותר בנוגע לבעיה שמציקה להן, ויותר עוסקות בחיפוש פתרונות מתאימים לה. למעשה, גברים רבים, בעיקר בגילאים המבוגרים יותר, אף הם סובלים מבעיית בריחת שתן.

 

מהן הסיבות לבריחת שתן אצל גברים מבוגרים?

בעיות בערמונית (פרוסטטה) - חלק גדול מבעיות בריחת ודליפת שתן אצל גברים מבוגרים נובע מבעיות פרוסטטה שונות. הגדלה שפירה של הערמונית (Benign prostatic hyperplasia או Benign enlargement of the prostate), סרטן הערמונית שלא אובחן, ניתוחים אורולוגיים הקשורים בערמונית, טיפולי הקרנות בעקבות סרטן הערמונית הפוגעים בסוגר, אשר נמצא בקרבת שלפוחית השתן וכד'.

דלקות בדרכי השתן הנובעות מסיבות שונות - בין סיבות אלה ניתן למצוא חלונות זמנים גדולים בין מתן שתן אחד למשנו, אי הקפדה על ריקון מוחלט וקבוע של שלפוחית השתן, יחסי מין לא מוגנים וכן הלאה.

שינויים הנגרמים בשל ההזדקנות - הזדקנותו של שריר שלפוחית ​​השתן עלולה להקטין את יכולתה שלפוחית ​​השתן להתמודד עם אחסון כמויות השתן איתן התמודדה בעבר, ולכן, מתרחשת בריחת השתן.

הפרעות נוירולוגיות שונות - מחלות כמו פרקינסון, אלצהיימר, טרשת נפוצה, ומצבים כמו שבץ, גידולים במוח או טראומות בעמוד השדרה עלולים להוות מכשול לשליטה המלאה על שלפוחית השתן.

בריחת שתן כתוצאה ממאמץ חד פעמי או מתמשך - ניסיון לקום ממצב של שכיבה או ישיבה למצב עמידה עלול לגרום ללחץ על השלפוחית, כמו גם פעילות ספורטיבית מאומצת, הרמת משאות כבדים או פעילויות חרות שעלולות לאמץ את שרירי הבטן

היצרות השופכה או חסימת השופכה - עקב פגיעה, דלקת או הצטלקות הרקמות העדינות שבשופכה עלולה לחסום את השופכה ולמנוע מהשתן למאת כהלכה. השתן עשוי להצטבר בשלפוחית ולגרום לדליפה.

תרופות - צריכת תרופות מסוימות (כתרופות לטיפול בלחץ דם) עשויות להיות משתנות (להעלות את כמות השתן שהגוף מפיק). אליהן, מצטרפות תרופות ההרגעה, תרופות נוגדות דיכאון ותרופות מרפות שרירים.

 

הטכנולוגיות החדשות פותחות מגוון רחב של שיטות ודרכי טיפול שונות לבריחת שתן, לנשים וגם לגברים. היות ומדובר בבעיה מציקה, אשר רבים האנשים (גברים ונשים) הסובלים ממנה, היצע הפתרונות מתאים להיקפה. אבחון רפואי מתאים יגדיר את חומרת הבעיה ואף יכול להתוות כיוונים אפשריים להליך הנדרש לצורך פתרונה של בעיית בריחת השתן. בכל מקרה, מומלץ שלא לטמון את הראש בחול, לאזור אומץ (במידה ונדרש) ולגשת טיפול בהקדם האפשרי. חבל על כל רגע של סבל.

 בריחת שתן אצל גברים
2all - בניית אתרי אינטרנט