הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

    בית החולים המרכזי להשתלות שיער בטורקיה 


השתלת שיער בטורקיה רקע:     

לפני שנתחיל נבהיר כי מאמר זה נוצר בשבילכם ועבורכם לתת לכם את כל האינפורמציה הנדרשת ולהכין אותכם עם כל המידע הנדרש לקראת השתלת השיער בטורקיה.
טורקיה נחשבת כמעצמה בתחום תיירות המרפא להשתלות שיער בעולם, הפיתוי להגיע לטורקיה ולבצע השתלת שיער לא נובעת רק מהמחיר הנמוך של השתלת השיער,
אלה נובעת מנסיון של אלפי מטופלים בבית החולים המתקדם ביותר בטורקיה שמייצגת קליניקת דוקטור חן שמתבטא בתוצאות ובאיכות של כל השתלת שיער החל מ רמת צפיפות
השיער, וכלה ב מראה שיער מלא וטבעי.
לא כמו בארץ שהשתלות השיער מבוססות על קליניקות פרטיות שמחילות רופא מטפל אחד בלבד, בטורקיה מדובר על בית חולים ייעודי שמתמחה בתחום השתלות השיער
ומבצע 350 השתלות שיער כל חודש. כל צוות המטפלים עם נסיון של שנים רבות ואלפי השתלות מאחריהם בשיטת DHI ו FUE.
אנחנו הולכים לתת לכם את כל הנתונים להשתלת שיער בטורקיה : מבית החולים והצוות הרפואי, ולאבחון מלא חינם (לאחר שתשלחו תמונות פרופיל של הראש בוואטס אפ)
שיכלול את כמות הזקיקים שניתן להשתיל לכם (בהתחשב באזור התורם ושטח ההתקרחות) וסוג ההשתלה הטובה ביותר עבורכם שתביא לכם מקסימום השתלת זקיקי שיער
במראה טבעי ובמינימום טיפולים.
המחיר אצלנו ניתן בשקיפות מלאה "בלי הפתעות" ונחשב למחיר הזול ביותר שתקבלו! לא מהסיבה של טיב הרופאים או התוצאות, אלה מאחר ואנחנו נציגות רפואית
עם שיתוף פעולה נרחב בטיפולים רפואיים רבים עם בית החולים, מה שמאפשר לנו לתת לכם את המחיר הראלי והאמיתי של השתלות שיער בטורקיה, ולא מחיר
של מתווך כמו באתרים אחרים שמנסים לגזור עלכם קופון שמן.
אנחנו הולכים לפרוס בפניכם את כל המידע על סוג ההשתלות שאנחנו מבצעים, יתרונות וחסרונות של כל השתלה, המלצות ותמונות לפני ואחרי וכל זאת על מנת שתקבלו
את ההחלטה המושכלת: איפה, מתי ואיך תהיו מעונינים לבצע את השתלת השיער בטורקיה. 
אז קדימה מתחילים...

בית החולים להשתלות שיער בטורקיה בנציגות קליניקת דוקטור חן

השתלות שיער בטורקיה הפכו מזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו. כל אדם אשר זקוק להשתלת שיער ברמה הגבוהה ביותר יודע שטורקיה זה המקום לעשות זאת. מעבר למחיר הנמוך ביחס למחיר שגובים בארץ, מדובר על השתלות שיער ברמה הגבוהה ביותר אשר מבוצעות ע"י רופאים מנוסים ומקצועיים בתחום השתלות השיער בעולם ואשר משתמשים בציוד חדיש ומתקדם. מעבר לרופאים המקצועיים והצוות הרפואי המדהים, תמצאו בטורקיה גם בתי מלון איכותיים בהם תוכלו להתאושש לאחר השתלת שיער בטורקיה.

מה עושה את טורקיה כמיוחדת בתחום השתלת השיער:


אם נתעלם לרגע מהמחיר של השתלות שיער ונסתכל על פרמטרים אחרים. נראה שטורקיה היא המעצמה המובילה בעולם בתחום השתלות השיער. הרבה אנשים מרחבי העולם נוהרים אליה לא רק בגלל המחיר, אלא הודות לשיטת ההשתלה אשר מתבצעת ע"י  מיטב הרופאים המנתחים ובציוד חדיש ומתקדם. השתלת שיער בטורקיה היא השתלה מדויקת ומתקדמת ביותר, הודות לתוצאות הטובות ששיטה זאת מביאה. השתלת שיער בטורקיה מתבצעת ללא חתכים עמוקים וכאבים מיותרים, כך שניתן לראות בכך פלוס גדול לעומת שיטות אחרות להשתלת שיער. מעבר לכך, המטופל מקבל בממוצע 4,000 שתלים ולאחר הניתוח הוא יכול לנוח בבית מלון  איכותי אשר נמצא לא רחוק מבית החולים, עד למעקב אחרי ההשתלה. ובנוסף לכל זה עלויות ההשתלה יוצאות לו נמוכות בהרבה מאשר בהשתלות בארץ. מחיר ההשתלה הוא בין 1,800-2,100 יורו כולל שהות בבית מלון 5 כוכבים והסעות משדה התעופה והמלון לבית החולים ובחזרה.

למה כדאי לכם לעשות השתלות בבית חולים בטורקיה:


מעבר לכך שמדובר על אחד מביתי החולים הטובים ביותר בעולם בתחום השתלות השיער. שמדובר על השיער שלנו שהוא חלק בלתי נפרד מאיתנו בין אם אנו גברים או נשים, חשוב שנבצע השתלת שיער במקום שמתמחה בהשתלות שיער ברמה הגבוהה ביותר. בבית חולים להשתלות שיער בטורקיה תקבלו השתלות שיער ברמה הגבוהה ביותר, כך שצפיפות השיער שלכם תראה כל כך טבעית שאף אחד לא ירגיש שעשיתם השתלת שיער. מעבר לכך, עם השתלות שיער בטורקיה לא תרגישו כאבים ולא תצטרכו לעבור חתכים עמוקים בדומה לשיטות השתלה אחרות. יתרון זה גורם לעוד אנשים מרחבי העולם לבצע השתלות שיער בטורקיה. אז אם חשוב לכם שיטת השתלה, מקצועיות וניסיון הרופא והצוות הרפואי אתם חייבים להגיע לטורקיה ולעשות השתלת שיער בטורקיה, השתלה שתחזיר אתכם שונה לארץ ועם חיוך על הפנים.

בית החולים להשתלות שיער בטורקיה בנציגות קליניקת דוקטור חן:


מה שטוב בהשתלות שיער בטורקיה ניתן לעשות זאת ע"י נציגות רפואית של קליניקת ד"ר חן. במקום לחשוש ממה יהיה, יש לכם נציגות ישראלית אשר דואגת לכם בטורקיה ותעשה הכל למענכם. בבית חולים מדיסין תוכלו ליהנות מהשתלות שיער מתקדמות ביותר עם מיטב המכשור החדשני בתחום ההשתלות, לצד צוות רפואי מקצועי ואדיב שישמח לעמוד לשרותכם במהלך השתלת השיער וכן לאחר מכן. בית החולים להשתלות שיער בטורקיה הוא לא סתם עוד בית חולים, אלא בית חולים המתקדם ביותר בטורקיה להשתלות שיער. בית החולים להשתלות שיער בטורקיה מבצע 350 השתלות שיער כל חודש! כאשר המטופל נחשף לתנאים סטריליים הטובים ביותר תוך כדי שימוש במכשור המתקדם והחדיש ביותר בתחום השתלות השיער. נציגות דר חן מספקים לכם ביטוח מלא על השתלות השיער ללא הגבלת זקיקים בהשתלת שיער FUE אשר מתבצעת בבית החולים להשתלות שיער בטורקיה, אתם מקבלים את המחיר המשתלם ביותר בתחום השתלות שיער בטורקיה כולל צוות מקצועי ואיכותי אשר עשה אלפי השתלות שיער מוצלחות. אצלנו תמצאו איכות, שירות והבנה רפואית ומקצועית גבוהה מאחר ואנו עובדים בשיתוף רפואי ומקשרים בין מטפל לבין בית החולים בטורקיה לאורך כל הדרך. 


השתלת שיער מחיר - מידע שחשוב לקרוא לפני התחלת טיפול


בחיפושכם באינטרנט תמצאו מספר אתרים של השתלת שיער בטורקיה כולם במחירים שונים, האים הסיבה שמחיר גבוהה מעיד על רופא טוב יותר או טיפול טוב יותר? לא בהכרח!

מה אתרי אינטרנט להשתלות בטורקיה לא אומרים לכם:

 • אתרים המשווקים השתלות שיער בטורקיה הם בעיקר מתווכים! המחיר השונה נובע מגורם אחד בלבד! גזירת הקופון של המתווך הישראלי!
  המחיר שאנחנו מציעים זה המחיר הראלי והאמיתי של השתלות שיער בטורקיה (אם לדוגמה היתם מגיעים ישרות לקלינה בטורקיה ומבקשים הצעת מחיר זה היה המחיר!).
  אז האם אנחנו עובדים לשם שמיים? לא! אנחנו פשוט עובדים בשיתוף פעולה רפואי במספר רב של תחומים, אז מתאפשר לנו לתת מחיר סביר ונגיש לכל מטופל,
  ולדאוג לכם לכל התיאומים והתמיכה הנדרשים (ולא לנסות להתעשר על טיפול אחד של השתלות שיער).
 • מספר רב של אתרים להשתלות שיער בטורקיה מנסה להלל ולשבח את שם הרופא ללא שום פרופורציה, מה שלא אומרים לכם שהוא בכלל לא יטפל בכם, יתכן ויפגש איתכם
  לפגישת הכרות, ויסמן לכם את האזור של ההשתלות אבל מי שמבצע את העבודה "השחורה" זה אותו צוות מלקטים ומשתילים של זקיקי השיערה ולא הרופא עצמו!
 • שאומרים ללא הגבלת זקיקים מתכוונים: שהטיפול כולל את כמות השתלת הזקיקים המקסימלית שניתן לקחת מהאזור התורם ולהשתיל ביום אחד. 

המחירים והחבילות שלנו:השתלת שיער FUE מחיר

חבילת השתלת שיער FUE מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
ללא הגבלת זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 1800 יורו

השתלת שיער DHI מחיר

חבילת השתלת שיער DHI מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
השתלה עד 3500 זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2100 יורו


תוצאות הטיפול של השתלות השיער לפני ואחרי

בסרטון זה תוכלו לראות את התוצאות של בית החולים המתקדם ביותר בטורקיה להשתלות שיער שאנחנו מיצגים וכל זאת בחבילה הכי משתלמת רק 1800 יורו, ניתן לראות  בסרטון את כמות זקיקי השער שהושתלו ואת מספר החודשים שלקח להגיע לתוצאה הסופית.
לפרטים נוספים וייעוץ התקשרו : 052-6026645בית החולים והמכשור:


בית חולים מדיסין בטורקיה נחשב לבית החולים המתקדם והטוב ביותר להשתלות שיער בטורקיה.
יש צוות רפואי מומחה להשתלות FUE וצוות רפואי מומחה להשתלות DHI כל הצוותים בעלי ניסיון של אלפי השתלות מאחוריהן.
אתה תקבל תמיכה מלאה מהצוות של בית החולים בוואטס אפ עד שנה לאחר השתלת השיער, שבוא יענו לכול שאלותך ויעקבו אחרי התקדמות וצמיחת השיער.
בית החולים מקפיד על סטריליזציה ברמה הגבוה ביותר ובעל תקן עולמי של אירגון ה JCI (האיגוד העולמי לאיכות ובטיחות ברפואה).
מאוד חשוב שהשתלה תתבצע בבית חולים ולא בקליניקה פרטית ששם איין את התנאים הסטרילים המתאימים ואת הטכנולוגיה המתקדמת לביצוע השתלות השיער.
בית החולים מונה אחריו 26000 השתלות שיער מוצלחות עם צוות רפואי מומחה של 60 אנשים, בית החולים דואג לכם למלון 5 כוכבים והסעות משדה התעופה והמלון לבית החולים ובחזרה והכל כלול במחיר!
תוכלו להתרשם בתוצאות ההשתלות בלינק זה  לתמונות של לפני ואחרי הקלק

בית החולים להשתלות שיער בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
להשתלות שיער בטורקיה

המכשור המתקדם להשתלות שיער בתורכיה

המכשור המתקדם בעולם להשתלות שיער

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך
סרטון השתלות השיער והניתוחים הפלסטיים של בית החולים המתקדם ביותר בטורקיה
למה אנחנו?

אנחנו מספקים ביטוח מלא על הטיפול ללא הגבלת זקיקים בהשתלת שיער FUE והשתלת שיער DHI עם המחיר הזול במדינה בחבילת הכל כלול.
וכל זאת עם בית החולים המתקדם והטוב ביותר בטורקיה להשתלות שיער, המאושר בתקנים הרפואיים המחמירים ביותר של איגוד ה JCI (איגוד העולמי לאיכות ובטיחות ברפואה).
הצוות הרפואי שלנו עם נסיון של שנים רבות המונה מאחריו ניסיון של אלפי השתלות מוצלחות בעל רמת צפיפות גבוה ומראה טבעי לחלוטין!
אנחנו נציגות רפואית שעוסקים בארץ בתחומים רפואים רבים ולכן יש לנו את ההבנה והניסיון לקשר אותכם לבית חולים המתקדם והטוב ביותר
להשתלות שיער בטורקיה וכל זאת במחיר עלות (מאחר ויש ביננו שיתוף רפואי נרחב), ולא "הרפתקן" בארץ שאיין לא שום הבנה ברפואה
שמנסה לקשר אותך בטורקיה לכל קליניקה שלא תהיה רק על מנת לגזור קופון שמן.
וזה למעשה ההבדל בינינו לאתרים אחרים שמשווקים השתלות שיער בטורקיה : בית חולים המתקדם והאמין ביותר בטורקיה להשתלות שיער,
באיכות, בשירות, בהבנה הרפואית והמקצועית ובסוף בלבד המחיר (שנחשב לזול ביותר). 


זמינות הטיפול?

מן הסתם כמה שתתקשרו יותר מוקדם יכולת התזמון שלנו לקביעת תור בתאריך הנוח לכם יותר קלה.
אנחנו תמיד נשתדל לתת לכם עדיפות וזמינות לתאריך טיפול המתבקש על ידכם.

אז התקשרו עוד עכשיו ושלחו לנו את תמונות הפרופיל של הראש שלכם וקבלו בחינם אבחון מלא על כמות הזקיקים שניתנים להשתלה, סוג ההשתלה הטובה ביותר עבורכם, מספר הטיפולים הנדרש והמחיר האטרקטיבי ביותר באחריות! 

השתלות שיער בטורקיה 
מרפאות דוקטור חן הנציג הרשמי
לפרטים וייעוץ התקשרו:  
   073-3746622
                השתלות שיער לגברים

השתלות שיער לגברים

במאמר זה נמצא כל המידע על השתלות שיער לגברים
שאנחנו מבצעים כל זאת על מנת שתקבלו את ההחלטה
המושכלת והנכונה ושתרגישו בטוחים נשמח לענות על
כל שאלה ולשלוח איבחון חינם על מצב השיער וההשתלה
המתאימה לכם.

לפרטים נוספים

               השתלות שיער לנשים  

השתלות שיער לנשים

במאמר זה נמצא כל המידע על השתלות שיער לנשים
שאנחנו מבצעים כל זאת על מנת שתקבלו את ההחלטה
המושכלת והנכונה ושתרגישו בטוחים נשמח לענות על
כל שאלה ולשלוח איבחון חינם על מצב השיער וההשתלה
המתאימה לכם.

לפרטים נוספים

השתלות שיער לפני ואחרי -תיק עבודות

השתלות שיער לפני ואחרי

תמונות של השתלות שיער לגברים ונשים שביצענו בבית חולים
המתקדם ביותר בטורקיה שמבצע 350 השתלות בחודש! צוות רופאים מומחים מהטובים בעולם כנסו ותתרשמו מהתוצאות.

לפרטים נוספים


2all - בניית אתרי אינטרנט