הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

אודותינו


אתר דוקטור חן הינו אתר המוביל בתחומו בתחום הטיפולים האסתטיים המרכז את כל המרכזיים האסתטיים והרפואיים בפריסה ארצית לטיפולים לשיפור מראה הפנים והעור ונועד לתת מידע מקיף על טיפולים בטכנולוגיות חדשניות שמהוות תחליף לתהליכים ניתוחים. אנחנו סורקים עבורכם את כל המרכזים האסתטיים המתקדמים ביותר בארץ על מנת לעדכן אתכם באופן עקבי ומתמיד בחידושים הקיימים בעולם האסתטיקה.
בצוותינו נמצאים כותבי תוכן בכירים המתמחים בתחום הרפואה וטיפולי האסתטיקה המתקדמת, כל זאת על מנת לסייע לגולש למידע נגיש וזמין לטיפול אותו הוא מעוניין לבצע
בסניף הקרוב לביתו.
שמנו לעצמנו כמטרה לרכז עבורכם את כל המרכזים האסתטיים ששואפים למצוינות ומתמחים בתחום האסתטיקה החדשנית ביותר. אנחנו מתרכזים במגוון רחב של פתרונות אסתטיים לתוצאות לא פולשניות ללא כאב ולתוצאה של מרקם עור אחיד, רענן וחלק.
אתר דוקטור חן הינו פורטל אסתטיקה המרכז עבורכם מרכזים אסתטיים, קוסמטיים ורפואיים לטיפולים אסתטיים, גניקולוגים, ניתוחים פלסטיים, השתלות שיער, טיפולי שיניים ואסתטיקה דנטלית, הסרת נקודות חן ונגעי עור... מציג מידע בנושאי טיפולים ושירותים מגוונים בתחום האסתטיקה והטיפוח כל תוכן או חומר רפואי ו/או טיפולי המופיע באתר זה ו/או בקישורים או הפניות המתבצעות על ידי אתר זה, מהווה מידע כללי בלבד ואין בשום פנים ואופן לראות בו "ייעוץ רפואי", ו/או המלצה לטיפול כלשהוא ו/או "תחליף" לפגישה עם רופא, מטפל או בעל מקצוע. המידע המופיע באתר זה הנו כללי ולא מתאים בצורה גורפת לכל הגולשים בו. השימוש באתר ובתכנים המופיעים בו נעשה על ידי המשתמש בהתאם לתקנון האתר. 
הקו המנחה באתר הוא ריכוז מידע אינפורמטיבי התחלתי שנכתב בשפה קלה להבנה כמה שניתן שיתן רקע כללי לטיפולים המענינים את הגולשים ועם זאת ידגיש להם מרכזים אסתטיים, קוסמטיים ורפואיים מתקדמים הנמצאים בקרבת ביתם ומאפשר להם להגיע לייעוץ חינם מאותם המרכזים ולקבל החלטה מושכלת הנוגעת לטיפול עליו הם מעונינים לשמוע.
היתרון בפורטל הוא במענה האנושי ההתחלתי שמקשיב לבקשות שלכם וסוג הטיפול עליו אתם מעונינים לקבל מידע ומפנה אתכם למרכז האסתטי הקרוב לבתיכם שמתמחה בסוג הטיפול
שאליו אתם מעונינים להגיע לייעוץ.
אנחנו מקווים שתהנו מהגלישה באתר, ועושים את כל המאמצים לקשר אתכם לרופאים, מרפאות ומרכזים אסתטיים וקוסמטיים בפריסה ארצית שיתנו את המענה הטוב ביותר לצרכים שלכם.

המוטו שלנו - להיות קשובים לצורכי הגולשים ולתת להם את האופציה הטיפולית הטובה ביותר לצרכים שלהם בסניף הקרוב לביתם, ובמענה אנושי.

פרסמו אצלנו!
פורטל האסתטיקה של אתר דוקטור חן נועד לקשר בין רופאים, מרפאות, ומרכזים אסתטיים וקוסמטים הכוללים יחס אישי לכל מטופל שמתקשר והפניית לידים איכותיים בהתאם לדרישות והצרכים של המטופל ובהתאם למיקומו הגיאוגרפי למרכזים אסתטיים איכותיים של מומחים בתחומם ברחבי הארץ.
כל מרפאה, רופא ומרכז אסתטי או קוסמטי שיעמדו בסטנדרטים הגבוהים של אחריות, שירות ומקצועיות שאותה קבעה החברה מוזמן לפנות אלינו, ולהיכנס לרשימה מכובדת בתחום הטיפולים האסתטיים.
ליצירת קשר התקשרו: 073-374-6633


טואול - בניית אתרים