הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

אודות - אתר דוקטור חן

דרור אוליאל - מנהל אתר דוקטור חן

נעים מאוד! שמי דרור אוליאל)

אני התחלתי את התעסקותי בתחום הסרת נקודות החן והסרת נגעי העור בתור מקדם אתרים משנת 2001, הכל התחיל בסיפור אישי שסחבתי אותו עוד בילדותי
מגיל 14 שהיו לי 4 נקודות חן בפנים שמשאת נפשי היו שהם ייעלמו ופשוט לא היו! ותמיד רצו לי מחשבות שאם ישנה דרך להסיר את נקודות החן ללא צלקת , אני פשוט היה "ילד חדש" אקבל "כוחות על" ופשוט אוכל להיות, להרגיש וליצור קשר אם מי שרק ארצה, זה תמיד היה מעבר לנקודות חן זה שיקף את הביטחון העצמי שלי בתור ילד, כאילו שיש משהו שעוצר אותי ואני חייב לשבור את המחסום הזה ואז אני יצא לחופשי.
אז כמו כולם בתור ילד כמו כל אמא טובה שלבן שלה מציק נקודות חן נגשנו למרפאה בקופת חולים ושם נאמר לנו שלא ניתן לעזור מאחר שאין סכנה בריאותית ובקופה לא מורידים נקודות שהם אסתטיות, משם לצערי נקודות החן ליוו אותי עוד 10 שנים לאחר מכן כי פשוט לא ידעתי שיש חלופה אחרת להסרה ללא צלקת, עד שהגעתי לרופא שמטפל בשיטה חדשה ולאחר שראיתי את התוצאות על פני ללא צלקת הרגשתי משוחרר מעקבות העבר, הרגשתי שאני נושא "בשורה חדשה לעולם" ואני הולך לצעוק אותה שכולם ישמעו שבתחום הסרת נגעי העור תמיד יש אופציה אחרת טובה יותר! ואני היה שם להסביר, לעזור ולהנגיש טכנולוגיות חדשות לטיפול בתחום ורופאים מומחים שהבחירה לכל מי שמעוניין תהיה יותר קלה ונוחה, ושאף אחד לא יצטרך "לסחוב" שנים של נגעי עור מציקים כמו שאני סחבתי בתור ילד, וכך למעשה "נולד" אתר דוקטור חן שלאחרים היה את האופציה שתמיד רציתי, יחס, הקשבה, שיתוף ועזרה ומאז אני עונה לטלפון בצד השני של הקו ומקשיב, דואג ומפנה למי שרק יוכל לעזור ולדאוג לטיפול הטוב ביותר והקרוב ביותר לאזור המגורים ומשם הכל היסטוריה. 


הנסיון המקצועי והצוות הרפואי התומך והמטפל:


מאותו רגע שהחלטתי להקדיש את עצמי לייעוד שלי בתחום הסרת נגעי עור מאז שנת 2001 שמתי לי כמטרה לחקור ולהכיר כל טכנולוגיה אפשרית שתוכל לעזור ולהסיר כל סוג של נגע בשיטה הטובה ביותר, המהירה ביותר ועם דגש מאוד חזק לתוצאה האסתטית הטובה ביותר.
אני עובד עם יותר מ 50 גופים שונים בארץ ומתעדכן בצורה שותפת על כל החידושים האחרונים בתחום והמטרה העיקרית לשלב את כותבי התוכן המיומנים ביותר בראשם עומדת הדר ניר ובשילוב טובי הרופאים בארץ בתחום הסרת נגעי העור שבראש הצוות עומדים: דוקטור אלכסנדר, דוקטור סמיון , דוקטור לאונידן, דוקטור  פופובה, דוקטור ויקטוריה שביחד עם הניסיון הרב שנים מאפשרים לייצר נגישות בתחום הן מבחינת המידע המוגש לקוראים באתר והן מבחינת הטיפול בטכנולוגיות הטובות ביותר שמוצעות למטופלים בסניפים הקרובים לבתיהם.
היתרון המרכזי שלי לאורך יותר מ 20 שנה שאני מסוגל להבין את צורכי המטופלים ולעזור להם בהפניה לרופאים והמרכזיים האסתטיים בתחום ביחס אישי תוך הבנת הצרכים האישיים שלהם.

על אתר דוקטור חן:


מקור השם אתר דוקטור חן נולד מהסיפור האישי שלי, בהקמת האתר היה רק טיפול אחד הסרת נקודות חן וזה למעשה היה הייעוד המרכזי שלו (עד שהתרחב למספר טיפולים נוספים), וכדרכי רציתי "לצעוק לעולם" זה אתר של הסרת נקודות חן זה אתר שייתן לכם את כל הידע, האינפורמציה, הרופאים, המרכזיים האסתטיים שיוכלו לעזור ולשרת אתכם, כי אני הייתי שם בתור ילד וכל כך רציתי שהיה לי מידע נגיש שיוכל לסייע לי, אז הינה זה קורא שם האתר היה אתר דוקטור חן (במקביל לאתרים אחרים שהיו בתקופה כגון אתר דוקטור גב ונתנו לי השראה) וגם העובדה שהמילה חן ציינה יופי השתלב מצוין.

ומאז ועד היום אני משתדל תמיד לשמור על רמה גבוהה של תכנים, וכמובן אתר דוקטור חן מונה מעל 100 טיפולים שונים בארץ ובעולם כגון: הסרת נגעי עור, הסרת יבלות, הסרת שומות, הסרת נקודות חן, טיפול בקסנטלזמה, טיפול בקונדילומה, הסרת המנגיומות, עיבוי שפתיים, הצערת עור הפנים, טיפול PRP לשיער, העלמת נימים, העלמת סימני מתיחה, טיפול בצלוליט, הצרת היקפים, טיפולים גניקולוגים, השתלות שיער, טיפולי שיניים בחול וטיפולים נוספים.

אתר דוקטור חן מונה 23 סניפים בפריסה ארצית שמתמחים בתחום הסרת נגעי העור ב: אשדוד, אשקלון, באר שבע, קריית גת, קריית מלאכי, רחובות, בני ברק, רמת גן, ראשון לציון, תל אביב, כפר סבא, חדרה, נתניה, ירושלים, פתח תקווה, קריית ביאליק, קריית אתא, קריית חיים, חיפה, עפולה, כרמיאל, יוקנעם, נהריה.

כך שהייעוד שלנו להיות קשובים לצרכים שלכם ולאפשר לכם נוחות מקסימלית מבחינת קירבה למקום מגורכם, טכנולוגיות, טיפול ותוצאות.


צוות רפואי:


אתר דוקטור חן משלב בתוכו רופאים מומחים שמטפלים בטיפולים מתקדמים בלייזר ופלזמה להשגת התוצאות האסתטיות הטובות ביותר שניתן לקבל בתחום הסרת נגעי העור, יש לציין שהרופאים מטפלים בנגעי עור שפירים ואסתטיים שנבדקו ונמצאו תקינים מבחינה בריאותית והמטופל מעוניין להסירם מבחינה אסתטית, חלק מהצוות הרפואי הבכיר המטפל בסניפים ברחבי הארץ הינו: 

דוקטור אלכסנדר

דוקטור אלכסנדר אודסקי - אתר דוקטור חן

דוקטור אלכסנדרמתמחה בטיפולי : הסרת נקודות חן, הסרת נגעי עור, הסרת יבלות, טיפול PRP לשיער, הסרת קעקועים, הסרת איפור קבוע וטיפול בקונדילומה בטכנולוגיות המתקדמות בעולם של לייזר CO2 שמאפשרות להסיר את הנגע מהשורש ובתהליך ההחלמה נוצר עור חדש וחלק, דוקטור אלכסנדר ידוע במקציעותו ובכשרונו בעולם האסתטיקה והיופי.

דוקטור סמיון 

דוקטור סמיון אושורוביץ - אתר דוקטור חן

דוקטור סמיון  מומחה ברפואה אסתטית מתקדמת משלב טכנולוגיות חדשניות של מורפאוס 8 בגלי רדיו, פלזמה ואנרגיה קנטית לטיפולים של: הסרת  נגעי עור, צלקות, פיגמנטציה, הצערת עור הפנים, טיפול PRP לשיער, אקנה לתוצאות אסתטיות ברמה הגבוה ביותר שרפואה וטכנולוגיה מתקדמת יכולה לתת.

דוקטור לאוניד 

דוקטור לאוניד קאן - אתר דוקטור חן

דוקטור לאוניד - עוסק בדרמטולוגיה ורפואת עור משלב רפואת עור קונבציונלית עם רפואת עור מתקדמת בלייזר, תחום ההתמחות העקרי שלו הינו:
הסרת נקודות חן, הסרת נגעי עור, אקנה, צלקות, פיגמנטציה, טיפול PRP לשיער, הסרת המנגיומות, הסרת נימים, שילוב טכנולוגיות מתקדמות והידע שלו ברפואת עור הוא סוד ההצלחה שלו.


ערוץ האינסטגרם, הפייסבוק והיוטיוב שלנו:


מזמן עולם הסוישאל מדיה כבש את הרשת, אנשים כבר לא מחפשים רק ביקורות הם מחפשים תמונות וסרטונים במיוחד בעולם האסתטיקה והיופי שבהם חשובים התוצאות של לפני ואחרי, לצורך זאת הקמנו ערוצים נוספים של אינסטגרם, פייסבוק וערוץ יוטיוב שיוכלו לשפוך קצת אור על אופן הטיפול, הטכנולוגיות, והתוצאות שלנו בתחום הסרת נגעי העור בארץ וטיפולי שיניים והשתלות שיער בחול, כך שתוכלו להתרשם מכל החידושים בתחום ולאפשר לכם את האופציה לבחור בטיפול הטוב והמתקדם ביותר עבורכם שייתן לכן את התוצאה האסתטית שתמיד רציתם. 


אז מה חוץ?


בזמן שאני לא "מציל את העולם מנגעי עור מציקים וטורדניים" אני בכובע השני שלי אני אבא לשלושה ילדים נפלאים שהם האושר האמיתי שלי בחיים, ולאשה שאלוהים שלח לי אותה בהזמנה אישית, אני חובב בישול, ספורט וטיולים בארץ, והכי מרגש אותי שאין מקריות בעולם שלנו כל דבר בחיים מוביל אותך בדיוק לאן שאתה צריך להגיע.


והמוטו שלי בחיים: אם יש דבר שהציק לך בחיים כנראה שאתה השליח הנכון שזה לא יקרה לאחרים!

אז כמו במילות השיר של תיסלם: אז אחרי ככלות הקול והתמונה, מישהו יכול לשאול בלי כוונה, מתי בפעם האחרונה עשיתה משהו בשביל מישהו.
אז אני כאן בשבילכם מעבר לקו השני
בטלפון: 073-374-6633
בתקווה שאוכל לעזור ולסייע לכם))

  logo בניית אתרים