אתר דוקטור חן 

הינו מרכזים אסתטיים קוסמטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות נגעי עור, קעקועים,  וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח הקטנת חזה בזול בטורקיה מחיר 2500 דולר  הקטנת חזה | ניתוח הקטנת חזה רק ב 2500 דולר
  
בית החולים מדיסון בטורקיה - צוות מומחים הטוב ביותר

הגשמת חלום גדול במחיר קטן

כולל איסוף משדה התעופה למלון ולבית החוליםניתוח הקטנת חזה

ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח לעיצוב שדיים גדולים ונפולים, יש לך חזה גדול? אמנם, חברותיך מסתכלות עליך כעל ברת מזל, מכיוון שאת, בניגוד להן, אינך חולמת לעבור, ניתוח הגדלת חזה, אבל הגב מציק לך, ולעיתים, את מקווה ללכת לישון בערב, ובבוקר - להתעורר ללא המשא המעיק הזה. רק נשים ש"בורכו" בחזה ענק, תוכלנה להבין עד כמה נמאס לך לא למצוא חזיות מתאימות, להיאלץ ללכת עם חולצה מעל לבגד הים, ועוד טריקים קטנים שסיגלת לעצמך מאז שהחזה שלך הפך לבעיה עבורך. אבל את יודעת, את אינך חייבת לסבול הלאה, ניתוח הקטנת חזה יכול לפתור לך את הבעיה בפרוצדורה כירורגית קצרה ולא מסוכנת. הקטנת חזה הכנות וגורמי סיכון

גורמי סיכון עיקריים לניתוח הקטנת חזה:

  • דימום מוגבר עקב נטילת מדללי דם כגון: אספרין, ויטמינים, או תרופות הומופתיות.
  • לחץ דם גבוה.
  • עישון ועודף משקל.

ההכנה לקראת הניתוח:

יש להפסיק לעשן, להפסיק לקחת מדללי דם, לפחות שבועיים תרם הניתוח. יש לבצע מעקב לחץ דם ולבדוק את תקינותו.
הניתוח לא מומלץ לבעלות עודף משקל רב, וזאת מאחר והסיכון עולה מאוד לפתיחת חתכי ניתוח, זיהומים ועיוות במבנה השד.
יש לרדת במשקל למשקל רצוי ולהיות יציבה בשמקל במשך השלושה חודשים הקודמים לניתוח.
בייעוץ הקטנת חזה תישאלי שאלות לגבי:

  • מחלות שדיים.
  • סרטן שד או סרטן שחלות במשפחתך.
  • בדיקה ממוגרפית עדכנית ותקינה הנדרשת מגיל 35 ומעלה.


הקטנת חזה הצוות רפואי בטורקיה:    

בית החולים מדיסין בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים מדיסין בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי הקטנת חזה יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


הגדלת חזה בגאורגיה

הקטנת חזה בטורקיה מחיר:

 בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
 צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
 אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100$ ללילה 
 אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
 שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
 איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
 המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2500 דולר 


סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיה

בית החולים מדיסין בטורקיה והמכשור:


מאוד חשוב שהקטנת החזה תתבצע בבית חולים עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביע רצון.
בית חולים מדיסין בטורקיה  שמתמחה בהקטנת חזה. ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להקטנת חזה כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של הקטנת חזה חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים מדיסין בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותי. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואיין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח הקטנת חזה בזול בבית החולים מדיסין בטורקיה

בית החולים לקטנת חזה בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
להקטנת חזה בטורקיה

הקטנת חזה בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם להקטנת חזה

הקטנת חזה בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך


הכנה לניתוח הקטנת חזה

שיחה מקדימה בין המטופלת והמנתח הפלסטי תקבע את גודל השד האופטימלי, כאשר נלקחים בחשבון העדפותיה האישיות של המטופלת, ונתונים כפרופורציות גופה, מבנה וגודל השד, כמות העור העודף שיצטרך המנתח להסיר וכד'. במהלך הפגישה, תוצגנה בפני המטופלת טכניקות הניתוח השונות, והיא תקבל הסבר מפורט על מהלך הניתוח ועל כל מה שמסביב לו (כזמן ההחלמה, שגרת החיים לאחר הניתוח וכן הלאה). חשוב מאד לשאול את כל השאלות המציקות למטופלת ולהתמודד עם כל הפחדים שעלולים להיות, כדי להפוך את תהליך הניתוח וההחלמה ממנו לקלים ופשוטים ככל שניתן.

מהלך ניתוח הקטנת חזה

כמו ניתוחים קוסמטיים אחרים, גם ניתוח הקטנת חזה יבוצע בהרדמה כללית וילווה ברופא מרדים. לאחר שהמטופלת מורדמת ומנוטרת, יבצע הרופא המנתח את החתך דרכו יוציא רקמת שד, במטרה להקטין את נפחו של השד. ניתוח הקטנת חזה מבוצע בשתי טכניקות עיקריות:
Inferior pedicle - טכניקת הקטנת חזה זו מתאימה במקרים של שדיים גדולים מאד, כאשר המנתח נדרש להוציא כמויות גדולות של רקמת שד ועודפי עור גדולים. ניתוח מסוג כזה משאיר צלקת בצורת עיגול סביב פטמה, צלקת אנכית בחלק התחתון של השד וצלקת מוסווית בקפל העור התת-שדי.
Vertical scar - טכניקת ניתוח זו מיועדת לשדיים שעודפי רקמת השד והעור בהם הם קטנים יותר, והיא מותירה צלקת קטנה מסביב לפטמה וצלקת אנכית.

אורכו של ניתוח הקטנת חזה הוא בין שעתיים לארבע שעות, במהלכן, נמצאת המטופלת המורדמת בניטור על ידי רופא מרדים מומחה. החתכים נתפרים והשדיים נחבשים. את רקמת השד שהוצאה בניתוח, תשלח הקליניקה לבדיקה פתולוגית, על מנת לוודא כי לא נמצאים בה ממצאים חריגים.

החלמה לאחר ניתוח הקטנת חזה

לאחר הניתוח, תתעורר המטופלת עם חבישה על השדיים, כשנקזים בצידיהם. לאחר השהיה בת מספר השעות בהשגחה הרפואית שבחדר ההתאוששות, יוסרו התחבושות והנקזים, והמטופלת תשוחרר לביתה, כשהיא מצוידת בחזייה מיוחדת, אותה תלבש במהלך החודש הקרוב, בשעות היום והלילה. במהלך אותו חודש שלאחר הניתוח, על המטופלת להימנע מביצוע פעילות ספורטיבית ומהרמת משאות. מאחר ומדובר בניתוח המלווה בצלקות, תופעה טבעית לניתוח זה היא האדמת הצלקות בשלושה החודשים שלאחר הניתוח, גם במידה והכל מתנהל כשורה ולא מתפתח תהליך דלקתי באזור. צוות הקליניקה בה בוצע הניתוח יוכלו להנחות את המטופלת באמצעים בהם ניתן לטפל בהן, על מנת שיהפכו לשטוחות ובהירות במהירות האפשרית.

חשוב לציין, כי מאחר וניתוחי הקטנת חזה עלולים לפגוע בתחושות וברגישות הפטמה, לניסיונו של הרופא המנתח בבחירת סוג הניתוח ולמקצועיותו בביצוע הניתוח ישנה חשיבות מרובה, על מנת למנוע פגיעה מסוג זה. גם לצוות אשר מלווה את המטופלת מרגע שנכנסה לקליניקה ועד לרגע שבו היא נהנית מחזה מוקטן וחדש, ישנו משקל רציני, לחוויה עצמה, לתוצאות הניתוח ולמהירות ההחלמה. הצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית בטורקיה כולל מנתחים מובילים בתחומם, רופאים ואחיות מוסמכות, שלכולם ניסיון עשיר במגוון רחב של ניתוחים אסתטיים, ביניהם ניתוחי הקטנת חזה. את לא חייבת יותר להתמודד עם חזה גדול, אם אינך רוצה בזאת - הצוות המומחה שלנו עומד לרשותך! 

הקטנת חזה | ניתוח הקטנת חזה
בית החולים מדיסון בטורקיה
מרפאות חן הנצגים הרשמיים של בית החולים מדיסון בארץ
   לייעוץ ופרטים התקשרו:  073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט