אתר דוקטור חן 

הינו מרכזים אסתטיים קוסמטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות נגעי עור, קעקועים,  וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוח הרמת חזה בזול בטורקיה מחיר רק 2500 דולר
הרמת חזה | ניתוח הרמת חזה רק 2500 דולר
 
בית החולים מדיסון בטורקיה - צוות מומחים הטוב ביותר

הגשמת חלום גדול במחיר קטן

כולל איסוף משדה התעופה למלון ולבית החולים


ניתוח הרמת חזה:


ניתוח הרמת חזה נועד לשפר ולעצב אסתטית שדיים מרוקנים ונפולים אחר הנקות או ירידה ניכרת במשקל. במהלך ניתוח הרמת חזה אנו מסירים עודפי עור תוך הרמה וארגון מחדש של רקמת השד, העטרה והפטמה. ניתוח הרמת חזה הוא שילוב של עיצוב,הרמה, ומילוי חזה נפול. חסר בנפח שד יתוקן על ידי הכנסת שתל סיליקון. ניתוח הרמת חזה מבוצע בהרדמה כללית. משכו כשעתיים. בדרך כלל מחייב השגחה ללילה.עם כל הכבוד לפיזיקה ולניוטון, חלק מאיתנו, הנשים, בהחלט היו מוכנות לוותר על כוח הכובד, במיוחד כשזה נוגע לחיצוניות שלנו - צניחת עפעפיים, פני "בולדוג" וכן, גם חזה נפול. בהתחלה, את מנסה "לארוז" את החזה בחזיית פוש-אפ, אבל כשגם זו נכנעת ואיננה יכולה להתמודד מול חוק המשיכה, אין ברירה, אלא להתחיל לחשוב על עזרה מקצועית, ניתוח הרמת חזה. למעשה, במרבית המקרים, מדובר בניתוח קל ממה שמשערים, שבסופו, החזה שלך יכול לשוב למקומו הטבעי, את יכולה לשוב וללבוש חולצות צמודות ובגד ים בשיא הטבעיות, ובעיקר, נהנית להיפטר מהחזיות המעצבות המציקות.                                 


הכנה לניתוח הרמת חזה:

כמו בכל ניתוח קוסמטי, גם כאן, יתחיל התהליך בבדיקת רופא ובשיחת התאמת ציפיות עם המטופלת. שיחה זו תאפשר למטופלת להעלות בעיות נוספות המציקות לה בנוגע לחזה שלה, כמו חזה טובולרי (חזה שמבנהו פגום ולשד ישנה צורה גלילית במקום עגולה) ובעיות נוספות. במהלך השיחה, יבחרו הרופא המנתח והמטופלת את טכניקת הניתוח הנדרשת, על פי נתונים כמו העדפותיה האישיות של המטופלת, פרופורציות גופה, מצב השד ורמת צניחתו, גודל השד, כמות העור העודף, גמישות עור השד וכד'. במהלך פגישה זו, תתוודע המטופלת לטכניקות הניתוח השונות, ותקבל הסבר מפורט על מה עומד להתרחש בניתוח, לאחריו וכן הלאה. מאחר וחשוב מאד לשאול את כל השאלות המטרידות את המטופלת בשלב זה, רצוי להתכונן ולרכז אותן לפני הפגישה.

בחירת שתלים להרמת חזה:

השתלים בהם משתמשים כיום הנם שתלי סילקון מהדור החדש, יתרונם העיקרי שהם עמידים מאוד ושומרים על איכותם לזמן ארוך ביותר. השתלים נוצרים במגוון צורות אנטומיות
וזאת על מנת להתאים את השתל לבנה הגוף של המטופלת בצורה אופטימלית שתעניק מראה ותחושה טבעיים.
סוגי שתלים:


שתל סיליקון עגול:

 • שתל עגול גבוה: High Profile
  בולט מאוד המילוי בחלקו העליון של החזה בשל מבנהו העגול, אך פחות דומה במראהו לחזה טבעי. המחשוף מגלה חזה גבוה ועגול כמו עיצוב בחזיות פוש-אפ, או של נשים בציורים מהמאות הקודמות.
 • שתל עגול נמוך: Low Profile
  בעל מבנה עגול והמילוי בו רך (אלא אם בוחרים במילוי קואזיבי), לכן הוא "נופל" ברכות מלאה יותר בחלקו התחתון של השד, ובולט פחות בחלקו העליון. שתל זה מתאים למי שרוצה מראה טבעי, מלא ורך.

ניתן לקבל את השתלים העגולים במרקם סמיך יותר, הנקרא קואזיבי. כך השתל לא קורס עם השנים ונשאר עמיד ליותר זמן, אך המראה הוא פחות טבעי היות וזה מדגיש את הצורה המעוגלת של השתל. השתלים העגולים מופיעים בשני מרקמים: חלק ומחוספס. בשימוש בשתל המחוספס לעיתים יש צורך בחתך ניתוחי מעט גדול יותר, אך היתרון הוא שהמרקם המחוספס מקטין את הסיכון להיווצרות רקמת צלקת סביב השתל. שתל מחוספס עשוי להגביר את הסיכון להיווצרות ’גלים’/קמטים על פני העור, במידה ורקמת העור דקה.

שתל סיליקון מסוג פוליאוריתן: 

אחד הסיבוכים בניתוח הגדלת חזה הינו היווצרות קופסית, קפסולה הגורמת לשד להיות קשה ואף כואב.
בזכות שתלי פוליאוריתן סיכויי היווצרות הקופסית נמוכים באופן משמעותי. חברת סילמד הינה החברה היחידה המשווקת שתלי פוליאוריתן. השתלים עצמם מיוצרים בברזיל, מעצמת הפלסטיקה, מס’ 1 בעולם. חברת סילמד משווקת שתלים בציפוי פוליאורטין משני דגמים, עגול ואנטומי.

התאמת גודל השתלים:  

נושא גודל השתלים יהיה בדיון פתוח בין הרופא והמטופלת, כאשר כל רצונותיה של המטופלת ילקחו בחשבון בהתאמה אישית לפרופורציות הגוף ובהנחה שהיא מעונינת במראה טבעי
שיקנה למטופלת נוחות וטבעיות עם הגדלת החזה, ושמירה מלאה על בריאות ובטיחות המטופלת בעת תהליך ניתוח הגדלת החזה.
ההחלטה הסופית על גודל השתלים הנה משותפת של הרופא והמטופלת וכל זאת אחרי שניפרסו למטופלת כל הנתונים על מנת לעשות את הבחירה הטובה,החכמה, הבריאה והיפה ביותר.

הכנה לגבי סוג השתלים ומיקומם 

 • איזה צורת שתל רצויה? האם המטופלת מעוניינת בחזה שופע ועגול או חזה בצורת אגס בעל מראה שנראה יותר טיבעי.
 • מרקם השתל - תחושה של שתל טבעי, או תחושה של שתל טבעי נוקשה וזאת על מנת לתת מראה יותר עומד ויציב.
 • מיקום השתלים - ישנם שתלים שיותר נוח למקם בחלקו העליון של השד, וכאלה שחלקו התחתון. לבחירת המיקום יש השפעה על המראה הסופי.
 • מיקום הכנסת השתלים - למעשה מדובר במיקום החתכים מהם יצור הרופא את "הכיס" שדרכו יוחדר השתל. המטרה להגיע לצלקת מינימלית במקומות פחות נראים לעיין.


הרמת חזה הצוות רפואי בטורקיה:    

בית החולים מדיסין בטורקיה נחשב לבית החולים המרכזי לניתוחים פלסטיים באיסטנבול. המורכב ממנתחים פלסטיים בעלי שמות עולמים (תוכלו לקבל את כל הפרטים עלהם ולשוחח ישירות עם הצוות הרפואי שיתן לכם את כל הפרטים לניתוח ויעמוד איתכם בקשר ישיר). תקבלו הסבר והדרכה מהקשר הראשוני בארץ שבוא תקבלו את כל הפרטים הנדרשים לגבי התהליך. בקשר בארץ ישלח אלייך שאלון רפואי ויתבקש ממך להגדיר ציפיות ולשלוח תמונה על מנת לבחון את מצבך ולתת הערכת מחיר מדוייקת. אתם מקבלים הדרכה וליווי לכל אורך הדרך כך שהיה לכם את כל המידע לפני הגעה לטורקיה. בית חולים מדיסין בטורקיה מקבל מטופלים מכל העולם, היתרונות שלו הם צוות רפואי מומחה לניתוחים פלסטיים, בבית חולים וקליניקה עם פיקוח ממשלתי המספק את התוצאה הטובה ביותר במחיר הטוב ביותר. בית חולים מדיסון בטורקיה מקפיד שניתוחי הרמת חזה יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך.  
שהוא ייחודי אך ורק לך.   
חשוב להדגיש שכל הנתונים ושיחות התאמה יבוצעו בוואטסאפ ע"י הנציגים בארץ והצוות הרפואי של בית החולים כך שבמידה והחלטת לבצע את הניתוח את תהי שלמה עם עצמך ב 100% לפני תחילת התהליך.  
בית החולים בטורקיה מאורגן לתיירות מרפא ולכן עומדים לרשותו כל השירותים של איסוף משדה התעופה והסעה לבית חולים ואספקת מלון כך שכל מה שנותר לכם להנות מחופשה מרגיעה עם הגשמת חלום במחיר קטן. 


הרמת חזה בגאורגיה

הרמת חזה בטורקיה מחיר:

 בית חולים מדיסון בטורקיה - בית חולים הגדול בטורקיה לניתוחים פלסטיים.  
 צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם. 
 אופציה אירוח במלון 5 כוכבים בתוספת 100$ ללילה 
 אירוח למלווה בחדר זוגי (ללא תוספת תשלום). 
 שהיה ממוצעת 5 לילות 6 ימים (שמתוכם לילה אחד החלמה בבית החולים).
 איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים. 
 המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2500 דולר  (אופציה להגדלת חזה תוספת 800 דולר)סרטון הניתוחים הפלסטיים של בית החולים בטורקיהבית החולים בטורקיה והמכשור:


מאוד חשוב שהרמת חזה תתבצע בבית חולים עם התנאים הסטרילים המתאימים ועם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר וכל זאת על מנת לתת את התוצאה הטובה ביותר למנותח/ת, ולכן אנחנו משתדלים לספק לכם לא רק את המחיר האטרקטיבי ביותר אלה גם בתי חולים, קליניקות, צוות רופאים ומכשור מתקדם על מנת להגיע לתוצאה הכי משביע רצון.
בית חולים מדיסין בטורקיה  שמתמחה בהרמת חזה. ובעלות ניסיון של עשרות אלפי ניתוחים פלסטיים להרמת חזה כך שאתם מקבלים את הצוות המנוסה ביותר עם המחיר הטוב ביותר בתוצאה ואיכות של הגדלת חזה חסרת פשרות.  
חשוב מאוד להבין שהעלות הנמוכה של הניתוח נובעת מהשכר הממוצע של מנתח פלסטי בטורקיה שהיא חמישית מהשכר של מנתח פלסטי בארץ ולא מאיכות הניתוח, בהתחשב בעובדה שזה בית חולים וקליניקה פרטית שמבצעות עשרות ניתוחים פלסטיים בחודש למטופלים מכל העולם מכאן נובע הנסיון הרב והמחיר התחרותי. 
חשוב לציין שבית החולים מדיסין בטורקיה הוא זה שנותן את האחריות לתהליך הרפואי ותוצאותי. ואתר דוקטור חן הוא רק גורם מקשר ומתווך שדואג לתיאום ואיין לא שום אחריות רפואית לגבי הניתוח או תוצאותיו. 

ניתוח הרמת חזה בזול בבית החולים מדיסין בטורקיה

בית החולים להרמת חזה בטורקיה

בית חולים מדיסין המרכזי והמודרני
להרמת חזה בטורקיה

הרמת חזה בטורקיה

המכשור המתקדם בעולם לניתוח הרמת חזה

הרמת חזה בטורקיה

תנאי ההחלמה הטובים ביותר לשקט הנפשי שלך
מהלך ניתוח הרמת חזה

בדומה לפרוצדורות כירורגיות אסתטיות אחרות, גם ניתוח הרמת חזה מבוצע תחת הרדמה כללית בהשגחתו של רופא מרדים. לאחר הירדמותה של המטופלת יטפל הרופא המנתח בעודפי העור היוצרים את מראהו הנפול של השד. טכניקות ניתוח הרמת חזה מתחלקות לשלוש דרכי ניתוח עיקריות, הנקבעות על פי כמות העור העודף שיש לסלק:
עודפי עור קטנים - יצריכו הרמת חזה קלה, במהלכה תבוצע הוצאת עודפי עור והסגירה תתבצע בחתך שמסביב לפטמה.
עודפי עור בינוניים - יצריכו הרמת חזה בינונית, שבסופה, תיוותר המטופלת עם צלקת סביב לפטה וצלקת נוספת בחלק התחתון של השד.
עודפי עור מרובים - יצריכו הרמת חזה דרסטית במקרים כאלה, יוציא המנתח עודפי עור גם מחלקו התחתון של השד ותתקבל צלקת שצורתה T הפוכה.

אורכו של ניתוח הרמת חזה הוא שעתיים, כאשר, במידה והמטופלת מחליטה גבם לבצע הגדלת חזה, אורכו של הניתוח מגיע לשלוש שעות. בזמן הניתוח, עוד לפני התעוררותה של המטופלת, החתכים יתפרו והשדיים יחבשו.

החלמה לאחר ניתוח הרמת חזה

אחרי הניתוח, מתעוררת המטופלת עם כששדיה חבושים, ואת השעות הבאות, היא תבלה תחת ההשגחה הרפואית שבחדר ההתאוששות. בסוף היום, לקראת הערב, תוסרנה התחבושות והמטופלת תשוחרר לביתה, כשהיא מצוידת בחזייה מיוחדת, אותה עליה ללבוש בכל שעות היממה בחודש הקרוב. האדמת צלקות בטווח הזמן של שלושה החודשים שלאחר הניתוח, הינה מצב טבעי, גם במידה ולא מתפתח תהליך דלקתי באזור. צוות הקליניקה המלווה את המטופל יוכל להנחות אותה בדרכים הביתיות בהן תוכל לטפל בצלקות, על מנת לזרז את החלמתן ואת דהייתן, במהירות האפשרית.

הנחיות לאחר הניתוח:  

 • לאחר הניתוח יש להישאר עם החזייה הרפואית למשך שבוע גם בלילה, כעבור יום ניתן להיתרחץ במיים פושרים,אבל לא לשפשף את המקום.
 • מומלץ לקחת מנוחה של שבוע לאחר הניתוח, בגלל החולשה והעייפות ואם כמובן תרגישי צורך ביותר זמן להתאושש ולנוח, הקשיבי לגוף שלך ועשי זאת.
 • כדאי להימנע מפעילות ספורטיבית כשלושה שבועות לאחר הניתוח וכמובן לזכור שהשדיים רגישים מאוד ועדיף להתייחס לאזור בעדינות מרבית.
 • אפשר לקיים יחסי מין כשבועיים לאחר הניתוח, גם בגלל הרגשת החולשה והעייפות לאחר הניתוח, גם בגלל רגישות השדיים וגם בגלל שאסור בשום פנים ואופן להעלות את לחץ הדם. בפעמים הראשונות שאת מקיימת יחסי מין לאחר הניתוח בקשי מבן הזוג שלך להיות זהיר ועדין.
 • במידת הצורך יש ליטול אנטיבוטיקה לפי מרשם רופא במשך 5 ימים. במידה וישנם כאבים ניתן לקחת משככי כאבים.
 • כאשר מורידים את החזיה הרפואית לאחר שבוע ניתן ללבוש כל חזיה.
 • כמו בכל פרוצדורה כירורגית, תיתכן תופעה של כתמי שטפי דם באזור החזה, אולם הם מתפוגגים במהירות ויחלפו עד לתקופה של כשבועיים לאחר הניתוח. הסרת התפרים מתבצעת בקליניקה כשבוע וחצי או שבועיים לאחר הניתוח (בהתאם לקצב ההחלמה), וכשלושה חודשים לאחר הניתוח, מתקבל מראהו הסופי והחדש של השד שנותח.


למרות שמדובר בניתוח קל יחסית, יש לציין, כי מאחר וניתוח מסוג זה עלול לפגוע ברמת רגישותן של הפטמות, למקצועיותו של הרופא, לניסיונו ולצוות הקליניקה המלווה אותו, ישנו משקל רציני המשפיע על תוצאות הניתוח וכמובן, גם על מהירות ההחלמה. לצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית בטורקיה מורכב ממנתחים מהשורה הראשונה, רופאים ואחיות מוסמכות, אשר כולם בעלי ניסיון עשיר במבחר מגוון של ניתוחי אסתטיקה, ביניהם גם ניתוחי הרמת חזה. כל הצוות הזה עומד לרשותך במידה ואת מתלבטת בנוגע לניתוח הרמת חזה! 

הרמת חזה | ניתוח הרמת חזה
בית החולים מדיסון בטורקיה 
מרפאות חן הנציגים הרשמיים בארץ 
לפרטים וייעוץ התקשרו:  073-374-6633


2all - בניית אתרי אינטרנט