הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

העלמת סימני מתיחה בגן יבנה
העלמת סימני מתיחה בגן יבנה - בטכנולוגיות פלזמה חדשנית מהם סימני מתיחה? כיצד נוצרים סימני מתיחה? מהי הדרך היעילה ביותר להעלמתם של סימני מתיחה?
אין אישה שלא מכירה אותם. סימני מתיחה הם אחד מהפגמים האסתטיים המטרידים ביותר נשים והם נגרמים לרוב בשל מתיחה מהירה של העור בעקבות הריון ולידה, הרזיה ועלייה דרסטיות במשקל ועוד. סימני מתיחה הם למעשה קרעים פנימיים המופיעים בדרמיס, שכבת העור התחתונה והם נגרמים בשל פגיעה בסיבי הקולגן והאלסטין האחראים על גמישות העור. כיום, ניתן לטפל ביעילות בסימני מתיחה ולרוב אף להעלימם כליל וזאת הודות לטכנולוגית הפלזמה החדשנית המטפלת בשכבת העור העמוקה ומביאה להתחדשות העור ולהעלמת סימני המתיחה. 

מהם סימני מתיחה?

סימני מתיחה הם קרעים פנימיים בדרמיס (שכבת העור התחתונה) הנוצרים כתוצאה מפגיעה בסיבי הקולגן והאלסטין המצויים בעור ואחראים על גמישותו. פגיעה בהם, באה לידי ביטוי בצורת סימני צלקת ארוכים. כאשר עורנו נמתח ומתרחב מעבר ליכולתו, כמו בעת הריון ולידה, עליה או ירידה דרסטית במשקל, בגיל ההתבגרות, ניתוח הגדלה או הקטנת חזה ועוד, השינוי הדרסטי מביא לקרעים ושברים בקולגן ובאלסטין בשכבת העור התחתונה. קרעים אלו מתבטאים בקווי חתכים פנימיים. סימני המתיחה יופיעו לרוב באזור הבטן, הרגליים, הגב, הישבן והחזה. 

העלמת סימני מתיחה בפלזמה בגן יבנה:

מחקרים הוכיחו כי שיטת הטיפול היחידה בעולם שנמצאה יעילה לטיפול בקרעים בדרמיס היא באמצעות פלזמה. קרני הפלזמה "מתעלמות" משכבת העור העליונה, עוקפות אותה ומגיעות אל מיקומו של אותו חתך בקולגן ובאלסטין. קרני הפלזמה נשלחות אל הדרמיס ומאותתות לגוף כי קיימת פגיעה בעור ולכן, העור מתחיל בריפוי עצמי ובבניית שכבות הקולגן והאלסטין מחדש כשהוא סוגר את הקרע הקיים. הטיפול בסימני מתיחה באמצעות הפלזמה, ממנף את התהליכים הטבעיים המתרחשים בגוף ומנתב אותם לצורך העלמת סימני המתיחה. זוהי השיטה היעילה והמצליחה ביותר לטיפול בשכבת העור העמוקה ולכן, סדרת טיפולים קצרה, תאפשר לך ליהנות מעור נטול סימני מתיחה לתקופה ממושכת. כל שיטת טיפול אחרת שאינה מתייחסת לעומק בו נמצאים הקרעים ולאופיים, לא תצליח באמת לטפל בסימני המתיחה ביעילות ולא תביא לתוצאות מושלמות. 

כל היתרונות של העלמת סימני מתיחה בטכנולוגית הפלזמה:

העלמת סימני מתיחה בגן יבנה בטכנולוגית פלזמה חדשנית, נמצאה כשיטה היעילה ביותר המביאה לתוצאות מושלמות של טשטוש והעלמת הסימנים וליצירת מראה עור אחיד וחלק. בין יתרונות השיטה:
  •  טיפול נקודתי שאינו דורש זמן החלמה או כאב 
  •  תוצאות מעולות לטיפול בסימני מתיחה באזור הבטן, הישבן, המחשוף, הזרועות והידיים. 
  •  הטיפול בפלזמה מעודד ייצור של תאי קולגן חדשים המחדשים את העור ומעלימים את סימני המתיחה 
  •  הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואיהעלמת סימני מתיחה בישבן

העלמת סימני מתיחה בישבן בגן יבנה


העלמת סימני מתיחה בטן ויריכיים

העלמת סימני מתיחה בבטן ובירכיים בגן יבנה


העלמת סימני מתיחה בבטן

העלמת סימני מתיחה בבטן בגן יבנההעלמת סימני מתיחה בסניף גן יבנה הקרוב לביתך:

למומחים במרפאת גן יבנה ברחוב בר יהודה ניסיון רב בטיפול העלמת סימני מתיחה בטכנולוגית הפלזמה. הםן יודעים כי על מנת להגיע לתוצאות מושלמות, יש להתאים את הטיפול הנכון למצב סימני המתיחה, עומקם ומיקומם. לכן, קיימת חשיבות רבה למפגש הראשוני עם המומחים שלנו וזאת על מנת לבצע אבחון נכון ומדויק. במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מעמידים עבורכם את טובי המומחים בתחום בסניף הקרוב לביתכם על מנת להעניק לכם את כל ההדרכה והמידע הדרושים לצורך טיפול העלמת סימני מתיחה בחינם וללא התחייבות.

אם אתם סובלים מסימני מתיחה, זה הזמן ליצור קשר עם המומחים של אתר דוקטור חן בסניף הקרוב לביתכם ולגלות את השיטה היעילה והמוכחת בעולם להעלמת סימני מתיחה במחירים אטרקטיביים ונוחים במיוחד. 


לטיפול העלמת וטשטוש סימני מתיחה

בסניף ראשי: גן יבנה

    התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן: 
073-374-6633
2all - בניית אתרי אינטרנט