הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול:

בהסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

ניתוחי לסת בטורקיה בבית חולים ארדם     ניתוחי לסת בטורקיה - בבית החולים המתקדם ביותר בשליש מחיר מבישראל


ניתוחי לסת למה בטורקיה:   

טורקיה נחשבת למדינה מספר אחת בעולם בתיירות מרפא בתחום השתלות השיניים  בשנה אחת מגיעים מרחבי העולם 150 אלף מטופלים.  

יתרונות הטיפול ובית החולים:

 • מיקום נגיש וקרוב לישראל שעתיים טיסה בלבד!
 • בית החולים המרכזי באיסטנבול לאסתטיקה דנטלית וטיפולי שיניים (קומה שלמה של רופאים ומחלקות שמתמחות באסתטיקה דנטלית ושיקום הפה).
 • הציוד הרפואי המתקדם בעולם שיועדו במיוחד לניתוחי לסת.
 • צוות הרופאים עם ניסיון של אלפי מטופלים (מאחר ומגיעים מכל העולם לבית חולים הזה).
 • המחיר הכי אטרקטיבי שיש!!! - יחס תמורה למחיר המשתלם ביותר.
 • אין דאגות - אתם נוחתים בשדה תעופה אוספים אותכם! יש הסעות צמודות לנסיעה לבית החולים וחזרה למלון! כל שאלה או תיאום עם הצוות הרפואי תוכלו לשאול את מנהל קשרי הלקוחות הישראלי שלנו בוואטס אפ! כך שאתם אף פעם לא לבד!
 • בשורה התחתונה אתם לא רק מקבלים מחיר הרבה יותר זול אתם מקבלים תוצאה הרבה יותר טובה!

מהו ניתוח לסת?

מטרתו של ניתוח לסת הוא שיפור ועיצוב של הפנים וכן שיפור פעולות הנשימה, הלעיסה והדיבור. ניתוחים מסוג זה מתבצעים במקרים בהם חל עיוות במבנה הלסתות כאשר הלסת העליונה אינה נמצאת בקו ישר עם הלסת התחתונה או כאשר שתי הלסתות אינן מתואמות ולא מתאפשרת סגירת פה בצורה מושלמת. בנוסף, במקרים בהם חל עיוות בלסת העליונה קיים חוסר סימטריה בפנים. במצבים כאלו הלסת העליונה בולטת או שקועה בצורה בולטת וגורמת לעיוות של הפנים. ניתוח לסת עליונה, משפר משמעותית את מראה הפנים ומאפשר את סגירת השיניים בצורה מלאה. כך משתפרות גם פעולות הלעיסה, הדיבור והנשימה. ניתוחי לסת תחתונה מתבצעים בעיקר במצבים בהם קיימים עיוותים בעצמות ואסימטריה במבנה הלסת הגורמים לליקויים בדיבור, קושי בלעיסה ועוד. 

ניתוח לסת מושלם עם הרופאים המומחים בעולם:

ניתוח לסת נדרש בשל מצבים שונים כשבין היתר קיימת פגיעה באיכות החיים בשל קושי בדיבור, אכילה או נשימה או בשל חוסר פרופורציה בפנים הפוגעת במראה ומובילה לתחושת חוסר ביטחון. . במצבים מסוימים של חוסר התאמה בין הלסתות, נגרמים כאבים כרוניים במפרק הלסת העליונה או שחיקת שיניים. בשנים האחרונות, יותר ויותר ישראלים מגיעים לבית החולים מדיסין לצורך תיקון העיוותים בלסת העליונה והתחתונה וזאת באמצעות ניתוחי לסת עליונה ותחתונה מתקדמים המבוצעים על ידי מומחי הפה ולסת המובילים של בית החולים מדיסין.  חדרי הניתוח המשוכללים, הצוותים הרפואיים, היחס האישי והטיפול המסור ומעל כל זאת, מחיר שאין לו תחרות בארץ, הופכים את בית חולים מדיסין בטורקיה ליעד מבוקש לצורך ניתוחי לסת. 

כל  היתרונות של ניתוח לסת בטורקיה:

אם יש לכם צורך בניתוח לסת, זה הזמן להצטרף לאלפי ישראלים שכבר נהנים מתוצאות מושלמות. במרחק טיסה בת שעתיים, תפגשו את בית החולים הטוב ביותר לניתוחי פה ולסת עם צוותים רפואיים מובילים בתחום ניתוחי הלסת, קומה שלמה המיועדת לרפואת פה ולסת, חדרי ניתוח מתקדמים מסוגם, ציוד המתקדם בעולם וכל האמצעים הדרושים לצורך הצלחה של כל טיפול וטיפול. בנוסף, תזכו לשהות VIP הכוללת הסעות משדה התעופה לבית החולים ולבית המלון, מדריך צמוד המלווה אתכם בוואטס אפ ואחראי על קשרי הלקוחות ועל התיאום מול הצוותים הרפואיים ומעל הכל, תשלמו את המחיר הזול ביותר, כשליש מעלות ניתוח לסת בארץ.

ניתוח לסת עליונה ותחתונה בבית החולים מדיסין בטורקיה:

ניתוח לסת הוא ניתוח מורכב המטפל בחלק בפה האחראי על דיבור תקין, נשימה ואכילה ולו השפעה משמעותית על מראה הפנים ועיצובם. לכן, חשוב לעבור את הניתוח אצל מומחה לכירורגיית פה ולסת וזאת על מנת להגיע לתוצאות מושלמות. בית החולים מדיסין בטורקיה ידוע בהיותו בית החולים המבוקש ביותר לצורך טיפולי שיניים בחו"ל והוא מושך אליו עשרות אלפי מטופלים מידי שנה המגיעים לצורך טיפולי שיניים שונים וכן כירורגיית פה ולסת, החל מציפויי שיניים, השתלות שיניים ועוד. כל הרופאים בבית החולים הם מומחים בתחומם והם בעלי ניסיון של עשרות שנים של טיפול באלפי מטופלים בהצלחה. בבית החולים המפואר והמתקדם מסוגו, קומה שלמה המיועדת לרפואת שיניים ובה מומחי פה ולסת. חדרי הניתוח בבית החולים מצוידים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר לצורך ביצוע ניתוחים מורכבים והם מופעלים על ידי צוותים מנוסים. 


שיקום הפה בבית חולים ארדם בטורקיהסרטון על בית החולים ארדם והשרות שלהם                     

אז איך מתחילים ?

 • מתקשרים אלינו לנציגות אתר דוקטור חן בטלפון 073-3746622  
 • נבקש ממכם לשלוח תמונות של השיניים לפאלפון 052-6026645  בוואטס אפ.
 • התמונות נשלחות ישירות לצוות הרפואי במרפאה בטורקיה לצורך איבחון.
 • תוך זמן קצר תקבלו איבחון מלא הכולל מה היקף הטיפול שאתם צריכים והצעת מחיר. ( הצעת המחיר תינתן לתוכנית הטיפולים שהתבקשה, במידה והיו תוספת טיפולים זה היה כרוך בתוספת תשלום)
 • במידה ותהיו מעונינים אנחנו נסיע לכם בארגון כרטיס טיסה מלון והסעות שיאספו אתכם משדה התעופה למלון ולקלינקה הרפואית לכל אורך השהיה שלכם.

זמינות הטיפול?  

מן הסתם כמה שתתקשרו יותר מוקדם יכולת התזמון שלנו לקביעת תור בתאריך הנוח לכם יותר קלה.
אנחנו תמיד נשתדל לתת לכם עדיפות וזמינות לתאריך טיפול המתבקש על ידכם.
ניתוחי לסת
בבית החולים ארדם בטורקיה 

אתר דוקטור חן הנציג הרשמי  

  לפרטים וייעוץ התקשרו:       

073-3746622

2all - בניית אתרי אינטרנט