מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

טיפול בציפורן חודרנית בלייזר
 טיפול בציפורן חודרנית בלייזר  
סניפים ב: גבעתיים, ראשון לציון, כרמיאל, קריית חיים
בטכנולוגיה הלייזר המתקדמת בעולם תוצאות תוך כדי הטיפול עצמו

 

ציפורן חודרנית היא מצב לא פשוט אשר מלווה בכאבים. השיטה היעילה ביותר לטיפול בציפורן חודרנית היא טיפול בלייזר. בשיטת טיפול בציפורן חודרנית בלייזר ניתן ליהנות מיתרונות רבים ביחס לשיטות אחרות. מדובר על שיטה מהירה ויעילה ללא כאבים או תופעות לוואי, הכוללת אחוזי הצלחה גבוהים של 98% לעומת שיטות אחרות. בטיפול בציפורן חודרנית בלייזר אתם לא צריכים לעבור תפרים, או כאב. וזמן ההתאוששות וההחלמה הוא קצר ביותר וכולל ניקיון קבוע של האצבע באמבטיה על מנת למנוע זיהומים ומריחת משחה אנטיביוטית על המקום למשך שבועיים. לאחר טיפול בציפורן חודרנית בלייזר תוכלו לחזור לשגירת היום יום מיד לאחר הטיפול. מרפאות ד"ר חן ישמחו לעמוד לשרותכם ולעזור לכם בכל בעיה בה תתקלו, עם מיטב הצוות המקצועי.


מהם הגורמים לציפורן חודרנית:


לציפורן חודרנית ישנם כמה גורמים עיקריים אשר גורמים למצב זה. גורמים אלה כוללים:

גורם תורשתי- ציפורן חודרנית יכולה להיות תורשתית ולעבור מדור לדור במשפחה. לרוב היא מתגלה בגיל ההתבגרות, לכן שמדובר בגורם תורשתי אין הרבה מה לעשות חוץ מאשר טיפול בציפורן חודרנית.

טראומה ופציעות- טראומה עלולה לגרום לנזק בלתי הפיך בציפורן, בנוסף גם שבר או שינוי במבנה עצם האצבע שמתחת לציפורן יכול להוביל לגדילה עקומה של הציפורן מה שגורם לציפורן חודרנית.

פטרייה- פטרייה עלולה לגרום לשורש הציפורן נזק כבד וכתוצאה מכך לציפורן חודרנית. במקרים רבים הציפורן מורגשת לאחר החלמה מפטרייה, כלומר ציפורן בריאה צומחת אבל בצורה עקומה מכיוון שהשורש ניזוק ורק אז מתגלה כציפורן חודרנית.

גזירה לא נכונה- גזירה לא נכונה של הציפורניים גורמת ברוב המקרים לציפורן חודרנית. על מנת לא לקבל ציפורן חודרנית יש לגזור בצורה ישרה. גזירה לא ישרה בצורת עיגול עלולה לגרום לתופעה של ציפורן חודרנית.

נעלים לא מתאימות- נעלים לא מתאימות לכף הרגל עלולות לגרום לציפורן חודרנית כגון: נעלי עקב, נעלי שפיץ, נעלים צרות מדיי, נעלי ספורט שלא מתאימות מבנה כף הרגל ועוד. כמו כן, מומלץ לא לגרוב גרביים לוחצות או גדולות מדיי.

בעיות רפואיות- מחלות כגון: סכרת, בעיות בבלוטת התריס, מחלות לב, מחלת הכליה והשמנה עלולות להשפיע על בריאות כפות הרגליים ולגרום לציפורן חודרנית. גם בצקות ברגליים עלולות לגרום לציפורן חודרנית.

תסמינים לציפורן חודרנית:


על מנת לזהות ציפורן חודרנית יש לזהות תסמין אחד או כמה. 
תסמיני ציפורן חודרנית כוללים:
 
• כאב חזק וחד אשר מגיע כפעימות או דפיקות מחדירת חלק מקצה הציפורן לתוך העור.
• כאב בזמן הפעלת לחץ על האצבע הפצועה.
• דלקת ונפיחות בעור ובסמוך לציפורן.
• הופעת בצקות מקומיות בקצה האצבע. 

כל אחד  מתסמינים הנ"ל מחייב מעקב וכן טיפול בציפורן חודרנית. במקרים קלים של ציפורן חודרנית אשר אינם מצריכים ניתוח ניתן לבצע השריית ציפורניים חודרניות ברגל בדלי מים חמים. השריית ציפורניים חודרניות ברגל עוזרת לטפל בבעיית הציפורן החודרנית ובעור שמסביב לציפורן. כך האזור רך יותר וניתן לגזור אותו ללא כל בעיה או למרוח משחה לאחר מכן. לכן הקפידו על השריית ציפורניים חודרניות ברגל כמה פעמים בשבוע.

כמה טיפולים בלייזר צריכים לציפורן חודרנית:

טיפול בציפורן חודרנית  ע"י לייזר מצריך לרוב טיפול אחד בלבד. לאחר הטיפול האצבע מבריאה וחוזרת לתפקד כרגיל, כך שאין צורך לחזור למרפאה או לטיפול נוסף אלא רק לביקורת לגבי האצבע לראות שהכל בסדר עם הציפורן. הטיפול בלייזר מבטיח 100% הצלחה לעומת שיטות אחרות, כך שניתן לחזור לשגרה במהרה ולתפקד כרגיל. משך הטיפול בלייזר מתבצע למשך כמה דקות ואינו מצריך אשפוז או שהייה במרפאה לזמן רב.

טיפול בציפורן חודרנית בלייזר יתרונות:  

שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר הנחשבת לטיפול המתקדם בסוגו בעולם שמאפשר לחדור לעומק הציפורן ולבצע טיפול בשורש הבעיה. מעבר להיותה של טכנולוגיית הלייזר הטובה בעולם היא נחשבת גם ליעילה ביותר מה שמבטיחה לך לטפל בציפורן חודרנית לרוב בטיפול אחד בלבד! טכנולוגיית הלייזר נחשבת לטובה והמהירה ביותר מבין כל השיטות לטיפול בציפורן חודרנית. 
 מאושר כל תיקני הבריאות המחמירים בעולם יתרונות:

  • דרך הפעולה של הלייזר: קרן הלייזר חודרת לשורש הציפורן ומטפלת בוא בצורה מהירה ויעילה לרוב בטיפול אחד בלבד!

  • התוצאות המהירות ביותר לטיפול בציפורן חודרנית.
  • בשל צמצום הסיכונים הנלווים לתהליך, לא מדובר בתהליך ניתוחי: לכן התהליך ידידותי וללא כאב.

  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.

  • מאפשר לטפל הכל התסמינים של ציפורן חודרנית ולפתור בעיות תוך כדי הטיפול עצמו.

  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר בעולם לטיפול בציפורן חודרנית.

  • תוצאות תוך כדי הטיפול עצמו, בטיפול קצר שעורך בין 10-20 דקות בלבד. 
  • טיפול ייחודי עבור ציפורן חודרנית בלייזר לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות, מהירות ותוצאות!

  אם כן, טיפול בציפורן חודרנית בטכנולוגיה לייזר נחשבת כיום לשיטה הבטוחה, המהירה והיעילה ביותר לטיפול בציפורן חודרנית. 


מה עושים לאחר הטיפול בציפורן חודרנית בלייזר:

לאחר הטיפול בציפורן חודרנית בלייזר, במידה וישנם כאבים מועטים ונסבלים ניתן לקחת כדור משכך לכאבים אשר יעזור להפיג את הכאבים. ביום שלאחר הטיפול בלייזר ברוב המקרים אין צורך בלקיחת כדור וניתן לחזור לתפקד בצורה רגילה ולדרוך על הרגל בצורה נוחה.

הטיפול במכשיר לייזר נחשב למתקדם וליעיל בעולם והתוצאות המתקבלות ממנו הן מושלמות.  

בשיטה ייחודית ומתקדמת זאת ניתן לטפל טיפול ממוקד בציפורן חודרנית ולהגיע לתוצאות מקסימליות בטיפול אחד בלבד!

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הטיפול בציפורן חודרנית בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

טיפול בציפורן חודרנית מבוצעת במכשיר לייזר מדגם ביותר ,  בהתאמה אישית לכל מטופל/ת.

טיפול בציפורן חודרנית בלייזר

סניפים ב:  גבעתיים, ראשון לציון, כרמיאל, קריית חיים   

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :  

073-374-6633


                                           

2all - בניית אתרי אינטרנט