הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

השתלת שיער לגברים בטורקיה   השתלת שיער לגברים בטורקיה מחיר 1800 יורו   


כמו נעורים או בריאות טובה, רובנו מתייחסים לשיער שלנו כמובן מאליו - כלומר, עד שהוא מתחיל להיעלם. עבור אנשים רבים, השתלת שיער יכולה להיות הפתרון לחזור לשיער מלא וסמיך, או, לפחות, לשיער סמיך יותר מהקיים כיום. אם התדלדלות השיער או תחילתה של ההתקרחות באמת מפריעות לך, השתלות שיער לגברים יכולות להוות את הדרך שתגרום לך לחוש בטוח יותר בנוגע למראה שלך. 

מהי השתלת שיער?

מדובר בסוג של ניתוח שמנייד שיער קיים באזור שבו השיער סמיך אל אזור בקרקפת בו השיער דליל או בכלל איננו קיים. רופאים מבצעים השתלות שיער לגברים בארה"ב מאז שנת 1950, אבל הטכניקות וגישות הטיפול התפתחו באופן משמעותי בשנים האחרונות.

כיצד מתבצעות השתלות שיער לגברים?

בדרך כלל, התהליך מתחיל בקליניקה של הרופא. ראשית, ינקה הרופא את הקרקפת באופן יסודי ויזריק חומר אלחוש אשר יקהה את התחושה בחלקו האחורי של הראש. הרופא יבחר באחת משתי שיטות איסוף זקיקי שיער: FUT (Follicular Unit Transplantation) או FUE (Follicular Unit Extraction), ובהתאם לשיטה שנבחרה, יפעל לאיסוף זקיקי השיער. את ההבדלים בין שתי השיטות, נפרט בהמשך.
בזמן שהצוות מכין את זקיקי השיער להשתלה, המנתח מנקה ומאלחש את האזור בו יושתל השיער, ויוצר חורים או חריצים זעירים באזמל או במחט. בתוך אותם חורים זעירים הוא ממקם בעדינות את זקיקי השיער שנאספו בשלב הקודם.
התהליך כולו עשוי לארוך 4 עד 8 שעות, בהתאם לשטח המטופל ולכמות הזקיקים המושתלים. ייתכן שיהיה צורך בהליך נוסף בשלב מאוחר יותר, במידה ותמשיך לאבד שיער או שתחליט שאתה רוצה שיער סמיך יותר.

הנחיות לפני השתלת השיער:

 • מומלץ להפסיק לשתות : תה ירוק, קפה או אלכוהול שבוע לפני השתלת השיער.
 • מומלץ להפסיק לקחת ויטמינים או אספרין שבוע לפני השתלת השיער.
 • כל תרופה שאתה נוטל אנה לידע אותנו לפחות שבוע לפני השתלת השיער שנוכל להתייעץ עם צוות המומחים שלנו.
 • מומלץ להפסיק לעשן או להשתמש בנרגילה 5 ימים לפני השתלת השיער ו 5 ימים אחרי השתלת השיער.
 • מאחר ומשתמשים בהרדמה חלקית על מנת שלא תרגישו כאב נדרש לצום 6-8 שעות לפני השתלת השיער.

הנחיות אחרי השתלת השיער:

 • 5 ימים ראשונים לאחר השתלת השיער יש לישון על הגב ולהשתמש בכרית פד רפואית.
 • לא ללבוש שום דבר על הראש במשך 10 ימים ולהימנע כמה שאפשר עם כל מגע בקרקפת.
 • להפסיק לשתות : תה ירוק, קפה או אלכוהול שבוע אחרי השתלת השיער.
 • הימנע מחיכוך או גירוד אזור ההשתלה למשך 10 ימים ופעל אר ורק לפי הנחיות שטיפת הראש (שתקבל הנחיות בבית בחולים).
 • הימנע מכניסה לג'קוזי או סאונה במשך 15 הימים הראשונים שלאחר ההשתלת השיער.
 • הימנע מספורט ותרגילים קלים למשך 20 ימים וספורט מאומץ במשך 3 חודשים.
 • הימנע מיחסי מין למשך 3 הימים הראשונים לאחר השתלת השיער.
 • אפשר להיסתפר או לעבור על הראש עם מכונה כחודש לאחר השתלת השיער.
 • הימנע מגילוח בסכין  למשך השנה הראשונה לאחר השתלת השיער.
 • הימנע מיבוש במייבש שיער למשך החודש הראשון לאחר השתלת השיער.


ציפיות והחלמה:

לאחר הניתוח, הקרקפת שלך עשויה להיות רגישה מאד. יתכן שיהיה עליך לקחת תרופות נגד כאבים במשך מספר ימים. בשלב זה, יהיה עליך לחבוש את הקרקפת בתחבושת, לפחות במשך יום או יומיים. סביר להניח כי הרופא יצייד אותך בתרופה אנטיביוטית או בתרופה נוגדת דלקת, אותה יהיה עליך לבלוע במשך מספר ימים. רוב מושתלי השיער מסוגלים לחזור לעבודתם אחרי יומיים עד חמישה ימים לאחר הניתוח.

תוך שבועיים עד שלושה שבועות לאחר הניתוח, מרבית השיער המושתל ינשור, אבל תוכל להבחין בצמיחת שיער חדשה בחודשים שלאחר מכן. רוב הגברים שעברו השתלות שיער בטורקיה מבחינים ב-60% צמיחת שיער חדשה לאחר פרק זמן של חצי שנה עד תשעה חודשים. חלק מהמנתחים רושמים למטופל תרופות מעודדות צמיחת שיער (למשל, Minoxidil) כדי לשפר את צמיחת השיער לאחר השתלת השיער, אך רמת יעילותה עדיין איננה ודאית.


השתלות שיער לגברים מחיר:

טורקיה נחשבת למעצמה בתחום השתלות השיער מאחר והיא מגלמת בתוכה את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר והניסיון הרב ביותר וכל זאת במחיר המשתלם ביותר בעסקת חבילה הכוללת
מלון 5 כוכבים מפואר ואיסוף ושינוע מהשדה תעופה לבית חולים ולמלון, כך שלך נשאר רק להגיע ולקבל את התוצאות הטובות ביותר לשיער טבעי ומלא.
אם משווים את מחירי ההשתלות בטורקיה  ביו האתרים בארץ  ניתן לראות שאנחנו זולים מאתרים אחרים בעד 50% מהמחיר וזאת מאחר ויש לנו שיתוף פעולה רפואי בתחומים אחרים שמאפשרים לנו לתת ללקוחות שלנו את המחיר הראלי והאמיתי! ללא פערי תיווך מוגזמים שלוקחים אתרים אחרים שמשווקים השתלות שיער לטורקיה והם ללא רקע רפואי.
לעיתים מחיר זול נותן לנו הרגשה שאולי מדובר בהשתלת שיער פחות איכותית או צוות רופאים פחות מיומן לא במקרה הזה!
צוות הרופאים שלנו עם ניסיון של עשרות אלפי השתלות (דיפלומות ואסמכתות ישלחו בוואטס אפ לפי דרישה) 
זהו בית החולים בפיקוח ממשלתי המתקדם והמנוסה ביותר בטורקיה המבצע 350 השתלות שיער בחודש!
איכות השתלת השיער היא חסרת פשרות מקבלים תעודת אחריות לתוצאות! כנסו להתרשם מתמונות השתלות שיער לפני ואחרי
אתם מקבלים איבחון רפואי חינם (לאחר שאתם שולחים את התמונות של הקרקפת) של מהו מצב השיער שלכם, כמה זקיקים ישתילו לכם (בהתאם לאזור התורם) והאים זה מבוצע בטיפול
אחד בלבד.

השתלת שיער FUE מחיר

השתלת שיער FUE מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
ללא הגבלת זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 1800 יורו

השתלת שיער DHI מחיר

 השתלת שיער DHI מחיר:

ללא סימנים, וללא צלקות.
השתלה עד 3500 זקיקים.
כולל טיפול PRP לחיזוק השורשים.
תעודת אחריות מלאה בבית החולים.
צוות רופאים מנוסה מהטובים בעולם.
 אירוח במלון 5 כוכבים .
אירוח למלווה בחדר זוגי.
איסוף משדה התעופה ושינוע לבית החולים.
כולל זריקת הרדמה להעלמת הכאב.
ערכת מוצרי טיפול המשך.
המחיר הזול במדינה בדוק! רק 2100 יורושיטות איסוף זקיקי השיער / סוגי השתלות לגברים:

ישנן שלושה שיטות לאיסוף זקיקי שיער - (FUT (Follicular Unit Transplantation) , FUE (Follicular Unit Extraction) או (DHI ( Direct Hair Implantation.
FUT (Follicular Unit Transplantation) - טכניקה מסורתית להשתלת שיער שבה רצועת עור דקה של עור הקרקפת מוסר, בדרך כלל מקו השיער התחתון בחלק האחורי של הראש (אזור העורף). אזור הקרקפת ממנה הוסרה רצועת העור והשיער נתפרת, וזקיקי השיער מחולקים ליחידות בודדות מתחת למיקרוסקופ. מדובר בסוג בסיסי יותר של השתלות שיער לגברים שמשאיר צלקת משמעותית אותה ניתן לראות בתספורות קצרות או קצוצות. אם אתה נוטה להצטלקות יתר, תצטרך להתמודד עם צלקת בולטת מאד באזור ממנו נלקחה רצועת העור.
FUE (Follicular Unit Extraction) - טכניקת השתלות שיער לגברים בה משתמשים במחורר זעיר כדי לבצע חתך עגול קטנטן בעור מסביב לזקיק שיער או לקבוצת זקיקים על מנת לאסוף אותם מהאזור התורם שיער בקרקפת. התהליך חוזר על עצמו עד שלמנתח ישנם מספיק זקיקים כדי להשתיל באזור המטופל. החורים הזעירים שיוצר המחורר נרפאים, ואינם מותירים צלקות, נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר המאפשר להשתיל כמה שיותר זקיקים בטיפול אחד בלבד!
 (Direct Hair Implantation) -  בשיטת Dhi כמות הזקיקים שניתן להשתיל במ"מ היא גבוה מאוד עד 100 זקיקים בניגוד לשיטת FUE שמאפשרת עד 55 זקיקים במ"מ.
שיטת Dhi מתאימה יותר לאזור המפרצים או אזור הקודקוד (הילק העליון של הראש - הפדחת) מאחר שלטיפול ממוצע בהתחשב באזור התורם ניתן להשתיל בין 2500-3500 זקיקים.
טכנולוגיית ההשתלה של DHI נקראת גם בשמה השני Choi implanter וזה למעשה על שם העט שמשמש בטכנולוגיה זאת להשתלת השיער. 
בתהליך הטיפול של DHI מעבירים את השתלים שנקטפו לתוך העט, השתל נכנס בעדינות לתוך המחט החלולה הממוקמת בקצה העט, כדי להחדיר 
אותה בזויית מדויקת של בין 40-45 מעלות לתוך הקרקפת ע"י לחיצה על הבוכנה של העט. (בניגוד לשיטה FUE ששם למעשה עושים תעלות על מנת 
להחדיר את זקיקי השערה) לשיטה זאת של DHI/CHOI יש יתרונות משלה כגון: זמן מופחת של ההשתלות מחוץ לגוף, ובכך מבטיח מיקום חזק ובריא של ההשתלות,  
דימום מופחת במהלך ההשתלה של זקיקי השיער מאחר ואין צורך ביצירת תעלות, התאוששות מהירה יותר לאחר הטיפול ואין צורך של גילוח לפני הטיפול של השתלת 
השיער. בכל מקרה של התלבטות בין השיטות המטופל ישלח לנו תמונות של הקרקפת ותינתן לו דיאגנוסטיקה מלאה כמה זקיקי שערה ניתן לשתול ובאזה שיטות 
השתלה ניתן לטפל.   

מדוע דווקא השתלות שיער לגברים בטורקיה?

השתלות שיער לגברים בטורקיה דרך מרפאות דוקטור חן מאפשרות לך ליהנות מהשתלה בטוחה, בידיהם של רופאים מומחים (תעודות הסמכה ודיפלומות יתקבלו לפי דרישה), בבית חולים המתמחה בהשתלות מסוג זה מתבצעים כל חודש 350 השתלות שיער והוא נחשב לבית חולים הגדול והתקדם ביותר בטורקיה להשתלות שיער שנימצא בפיקוח ממשלתי. קליניקת דוקטור חן תשלח אותך באופן מאורגן, שאיננו מצריך אותך לעשות כלום, חוץ מלהגיע לשם, מחירן של חבילות השתלות שיער לגברים בטורקיה באמצעות מרפאות דוקטור חן נע בין 1800 יורו ל-2100 יורו בהתאם לשיטת ההשתלה הנבחרת ונחשבות לחבילות השתלות השיער הזולות והטובת ביותר וכל זאת באיכות ובצפיפות ההשתלה הטובה בעולם, אתם מקבלים תעודת אחריות מלאה על התוצאות! אתה אינך חייב להטריד את עצמך בסינונים, בדיקת רופאים, בירורים, הכנות - אנחנו עושים הכל בשבילך ועבורך, על מנת שתוכל לשוב וליהנות מהשיער המלא והמבריק עליו חלמתה.
לייעוץ ואיבחון חינם על מצב השיער שלכם וסוג ההשתלה המתאימה לכם צרו עמנו קשר ונשמח לסייע.
השתלות שיער לגברים בטורקיה 
מרפאות דוקטור חן הנציג הרשמי
לפרטים וייעוץ התקשרו:  

073-3746622
2all - בניית אתרי אינטרנט