הינו מרכזים אסתטיים ורפואיים לטיפול ב:

הסרת נקודות חן / שומות, נגעי עור, קעקועים, טיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, השתלות שיער וטיפולי שיניים  
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
           073-374-6633      

הסרת נקודות חן ושומות באשקלון   הסרת נקודות חן ושומות באשקלון  -  בטכנולוגיה פלזמה ומחט חשמליתהסרת נקודות חן ושומות באשקלון בטכנולוגית פלזמה מתקדמת 

מהי השיטה המתקדמת ביותר בעולם להסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור? מהם יתרונות השיטה? היכן ניתן לקבל את הטיפול הטוב בעולם להסרת נקודות חן ונגעי עור?

שומות, נקודות חן ונגעי עור המופיעים על פני העור עלולים להוות לעיתים מטרד אסתטי הפוגם בתחושת הביטחון העצמי. בעבר, על מנת להסיר נגעי עור, נקודות חן ושומות השתמשו המומחים בשיטות כגון: ניתוח, גילוח, כריתה, צריבה בחנקן נוזלי ותמיסות כימיות. עם התקדמות הטכנולוגיה, נפתחה בפני המבקשים להסיר נגעי עור ונקודות חן, אפשרות חדשה, מתקדמת ובטוחה במיוחד: טכנולוגית הפלזמה המביאה לתוצאות מושלמות של מראה עור אחיד, חלק ואסתטי ללא סימן או צלקת. 

הסרת נקודות חן ושומות באשקלון:

הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בטכנולוגית הפלזמה היא תהליך מבוקר המאפשר ויסות של אורך הגל ומידת החום בהתאם לסוג הנגע ובכך אינו פוצע את העור יתר על המידה ואינו גורם לו נזק. הצריבה בפלזמה יוצרת גלד וכתוצאה מהגלד שנוצר, הגוף מאותת לעור להתחיל בהליך ההחלמה וההתחדשות עד לריפויו המלא ללא צלקת או סימן כלשהוא. בכל אחד מ-18 המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן בפריסה ארצית, מציעים המומחים את הטיפול המתקדם בעולם בתחום הסרת הנגעים באמצעות טכנולוגית הפלזמה של החברות המובילות בעולם: "פוטונה פלזמה", "סינרון קנדלה" ו"פלומר פלזמה" המביאים לתוצאות טיפול הטובות ביותר.  המכשירים פועלים בטכנולוגיMICRO-NON ABLATIVE FRACTIONAL LASER   המייצר 300-600 חורים מיקרונים לשם חימום הרקמה העליונה והסרת נקודות החן וכל סוגי נגעי העור הקיימים. 


יתרונות הטיפול בטכנולוגית הפלזמה:

הסרת נקודות חן ושומות באשקלון בטכנולוגית פלזמה, הוא טיפול המתבצע בהליך ייחודי שאינו פוגע בשכבה הפנימית של העור ומתבסס על תהליך ההחלמה הטבעי של העור הגורם לו להחלים  ולהתחדש ובכך מביא לתוצאות האסתטיות הטובות ביותר ללא כל סימן או צלקת. המכשירים המתקדמים באמצעותם מתבצעת הסרת השומות ונגעי העור, מאושרים בתקנים המחמירים ביותר של משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי. לרוב, די בטיפול אחד על מנת להשיג תוצאות מושלמות. הטיפול נמצא יעיל ובטוח ומביא לתוצאות הטובות ביותר בהשוואה לשיטות טיפול אחרות. הטיפול בטכנולוגית הפלזמה החדשנית ברשת המרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן מתאים לכל סוגי נגעי העור, לכל סוג עור ואינו דורש זמן החלמה. 
כל הסיבות לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן 
אם יש לך נקודת חן, שומה או נגע עור המפריעה לך מבחינה אסתטית, זה הזמן לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם המומחים של רשת אתר דוקטור חן בכל אחד מ-18 המרכזים ברחבי הארץ ולקבל את כל הפרטים וההסברים אודות טיפול הסרת נקודות חן ושומות בטכנולוגית הפלזמה המתקדמת בעולם בהתאמה אישית ובמחיר אטרקטיבי במיוחד. (כמה מאות שקלים בלבד לנקודה ובהסרת נגעים נוספים המחיר יורד). 


הסרת נקודות חן, נגעי עור ושומות בפלזמה במרכזים האסתטיים של אתר דוקטור חן :

רופאות בסניף אשקלון המטפלים בהסרת שומות, נקודות חן ונגעי עור בטכנולוגית הפלזמה המתקדמת בעולם. הטיפול מתבצע בהליך מבוקר שאינו פוגע בשכבתו הפנימית של העור. במרכז האסתטי באשקלון מעניקים ייעוץ ללא עלות. מעוניינים בהסרת נקודות חן, שומות או נגעי עור? זה הזמן לקבוע פגישה עם המומחים של אתר דוקטור חן בכל אחד מהמרכזים הקרובים אליכם וליהנות מתוצאות מושלמות של מראה עור חלק ואחיד ללא נגעים. 
אם אתם מעוניינים לקבוע תור לטיפול הסרת נקודות חן, שומות ונגעי עור בסניף באשקלון צרו קשר לפרטים וייעוץ חינם.הסרת נקודות חן ושומות באשקלון
לפרטים התקשרו:  073-374-66332all - בניית אתרי אינטרנט