מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

ניתוח אף
 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושלים


ניתוח אף


ניתוח פלסטי באף מטרתו להתאים מראה אסתטי ורפואי למטופל. ניתוח אף הוא הניתוח הפפולארי והנוח ביותר לטיפול. בהליך קל ולא מורכב במיוחד תקבלו את האף שתמיד חלמתם עליו. בחלק מהמקרים נולדנו עם אף שצורתו איננה מוצאת חן בעינינו, במקרים אחרים, תאונה או מכה שברו לנו אותו והקנו לו מראה מעוקם או נשרי. זה בסדר, להבדיל מבעבר, כיום, קל הרבה יותר לקבל בדיוק את הלוק שאתם רוצים לעצמכם, אם אתם מוצאים מנתח אף מקצועי, מנוסה וקשוב. ניתוח אף, כאמור, הוא אחד מהניתוחים הנפוצים ביותר, והוא מאפשר לכם לקבל את האף שחלמתם עליו. אז למה לא? בהחלט מגיע לכם להיות מרוצים ממה שנשקף אליכם מהמראה!תיקון מחיצת האף בניתוח אף


ניתוח אף יכול להיתבצע גם מסיבות רפואיות, כאשר ישנה סטייה במחיצת האף הגורמת לבעיות נשימה אפשר לעצב אותה מחדש בצורה אסתטית ולאפשר מעבר נשימה נוח וקל.


למי מתאים ניתוח אף?

ניתוח אף מתבצע החל מגיל 16 בשלב שהאף קיבל את עיצובו וצורתו הסופית. מתבצע תיאום ציפיות מושלם של הדגמה לפני ואחרי עם הצוות הרפואי וכל זאת על מנת שיתבצע תיאום ציפיות מושלם עם המטופל שיביא לשביעות רצון מלאה. הניתוח לרוב מתבצע מסיבות אסתטיות או רפואיות, ובמקרים רבין יבוצע ניתוח משולב העונה על שני הצרכים.

ניתוח אף הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום ניתוח אף הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלי להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי האף יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לפנים שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלו להרגיש באמת בטוחים ברופאים שלכם.  


הכנה לניתוח אף

כמו בניתוחים אסטטיים רבים נוספים, לפגישת ההכנה המתבצע בין המטופל/ת לרופא המנתח ישנה חשיבות מרובה. במהלך פגישה כזו, יציג המטופל בפני המנתח את הציפיות ואת רצונו, ואילו הרופא, מצידו, יתכנן את צורת האף הרצויה על פי מבנה האף הקיים, העור ועוביו והפרופורציות הכוללות של פני המטופל, על מנת להשיג את התוצאה האסטטית ביותר. בחלק מהקליניקות עשויה להתבצע הדמיה המבוססת על שילוב בין תמונת המטופל/ת לאף רצוי, אולם הדמיה מסוג זה עלולה להטעות, מאחר והיא מתייחסת למצב האופטימלי, ואיננה מתחשבת בגורמים נוספים שאינם בהכרח בשליטת המנתח, כמו הליך ההחלמה הספציפי למטופל וכד'.


מהלך ניתוח אף

במהלך ניתוח כזה, ייחשף השלד על מנת לאפשר את עיצובו מחדש. ניתוח אף מתחלקים לשתי דרכים לחשיפת השלד. הדרך השכיחה יותר, היא ה-Closed Rhinoplasty, במהלכה מבוצעים חתכים בחלקו הפנימי של האף, אשר דרכם יכול המנתח להגיע לכל חלקי השלד. הגישה הנוספת היא Open Rhinoplasty (הצורה הפתוחה) הכרוכה בביצוע חתך בקולומלה (Columella), מבנה הנמצא לפני מחיצת האף. שיטה זו ניתן מאפשרת חשיפת השלד בדרך המבטיחה עבודה מדויקת יותר עליו. גישה זו מועדפת בשימוש בעת תיקון עיוותים קשים באף (מנותחים שעברו ניתוח אף שלא נצליח או כאלה שנולדו עם שפה שסועה). חסרון שיטה זו היא בצלקת הקטנה שהיא מותירה, למרות שבמרבית המקרים, מדובר בצלקת זעירה ובלתי נראית.


ניתוח אף, לרוב, מבוצע תחת שילוב של הרדמה מקומית וטשטוש, אם כי, ישנם מקרים בהם המטופל/ת או הרופא המנתח יעדיפו הרדמה מלאה. אורכו של הניתוח עד כשעתיים, במהלכן, ינשום המטופל דרך הפה, כמו במצבים של גודש באף או הצטננות.


החלמה לאחר ניתוח אף

לאחר סיומו של הניתוח, יתעורר המטופל מהטשטוש כשאת אפו מעטרת תחבושת גבס קלה. הוא יוכל לנשום אך ורק דרך הפה, וסביב עיניו יופיעו "פנסים" כחולים (תוצאה של שטפי דם מקומיים). במקרה של כאבים, יטופל המנותח במשככי כאבים רגילים, אבל גם זה, רק לפרק זמן קצר ובאופן נקודתי. בסוף היום, ישוחרר המנותח (כשהגבס על אפו) לביתו, כשבימים הראשונים לאחר הניתוח, תופענה מספר תופעות שתחלופנה תוך פרקי זמן משתנים. למשל, ביומיים שלאחר הניתוח, הנפיחות בפנים תלך ותגדל, אולם מדובר בתופעה צפויה לחלוטין, תופענה הפרעות נשימה, נזלת (שתעלמנה תוך מספר שבועות), וכמובן, אותם סימנים כחולים (שיחלפו תוך פרק זמן של עד לשלושה שבועות לאחר הניתוח). את התוצאה הסופית של הניתוח, האף החדש, ייראה המנותח תוך תשעה עד 12 שבועות לאחר הניתוח.

כיצד לנהוג לאחר ניתוח אף


מספר טיפים שיעזרו לכם לעבור את השבועות הראשונים לאחר הניתוח עד לתוצאה הסופית:

  • ביומיים הראשונים שלאחר הניתוח מומלץ לאכול אוכל נוזלי.
  • למרכיבי משקפיים מומלץ להדביק את גשר המשקפיים למצח ולא להניח על עצם האף.
  • יש להימנע מחשיפה לשמש בחודש הראשון על מנת למנוע דימומים.
  • בשבוע הראשון מומלץ לישון על הגב או על הצד.
  • ניתן לטפטף לאף מי מלח פיזיולוגים סיילין או תרסיס מלח 3-5 פעמיים ביום.


כמובן שהידע, הניסיון המקצועי והגישה האסתטית של מנתח אף הם אלה המבטיחים את תוצאותיו של ניתוח האף, אבל חשובים לא פחות מהם הם אנשי הצוות המקצועי של המרפאה, שלהם תפקיד משמעותי בהחלמת המטופל/ת. הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית, מורכב ממנתחים, מאחיות מוסמכות ורופאים, אשר כולם בעלי ניסיון מקצועי רב בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים. חבל על כל דקה שאתם נמצאים עם האף שאתם אינכם אוהבים!


ניתוח אף
צוות רפואי מומחה של כירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


תוצאות ניתוח אף לפני ואחרי

ניתוח אף לפני ואחרי    
ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

ניתוח אף לפני ואחרי  ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

ניתוח אף לפני ואחרי     ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

ניתוח אף לפני ואחרי  ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

ניתוח אף לפני ואחרי      ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

ניתוח אף לפני ואחרי  ניתוח אף | מנתח אף ב: תל אביב, ירושלים    

                                                                                                       


2all - בניית אתרי אינטרנט