מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

הצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים

 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושליםהצמדת אוזניים


ניתוח הצמדת אוזניים מתאים במצבים שהאוזניים בולטות, או שהם אי סימטריות במרחקים שלהם מהקרקפת. מדובר בניתוח קוסמטי מהיר ידידותי ובטוח ללא תופעות לוואי, שנועד להחזיר את הביטחון העצמי. הניתוח נועד להצמיד את האפרכסות אל הקרקפת או להקטין את גודלן, התהליך נעשה באמצעות עיצוב מחדש של סחוס האוזן. בניגוד לניתוחים פלסטיים אחרים, ניתוח זה מתאים גם לביצוע בגילאים צעירים לילדים בגיל 5 עד 15 וניתן לבצעו גם למבוגרים, כשהילדים קוראים לבן שלכם "דמבו" בבית הספר - אתם נעלבים בשמו, אבל לא מסגירים זאת. כשהם שואלים אותו אם הוא איננו חושש לעוף ברוח - אתם בולעים את הדמעות... אם שני המשפטים שכתבנו כאן עוררו בכם תחושה מוכרת, הבן (או הבת) שלכם הגיעו לגיל 8 וסובלים מהצקות בלתי נפסקות בביה"ס בשל אוזניים בולטות, הגיע הזמן להתחיל לחשוב על ניתוח הצמדת אוזניים! ילדים הם אכזריים, וכל יום שעובר, כל הצקה או עלבון כזה, נחרטים עמוק יותר מכל מילה טובה או מחמאה שיקבל הילד! למה לתת לו לסבול, כאשר ניתוח אוזניים פשוט יכול לשים לזה קץ לכל זה!

הצמדת אוזניים הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום הצמדת אוזניים הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלו להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי הצמדת האוזניים יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לפנים של המטופל, שהוא ייחודי אך ורק לו. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלי להרגיש באמת בטוחה ברופאים שלכם.  

הכנה לניתוח הצמדת אוזניים

בחלק גדול מהמקרים, הרצון לניתוח מגיע מהילד עצמו, כי לא קל להתמודד מול ילדים לעגניים כאשר יש לך איזושהי שונות חיצונית בולטת, קלה ככל שתהיה. במקרים אחרים, הילד נסגר בעצמו ואיננו משתף את הוריו במה שעובר עליו, מסיבות שונות ומשונות, שבראשן, חוסר ברצון להכאיב להם. כמו כל פרוצדורה כירורגית פלסטית, גם במקרים של ניתוחי הצמדת אוזניים, התהליך יתחיל בשיחה מקדימה, אשר תכלול את הילד המנותח (בגילאי חמש ומעלה) הורה (אחד או שני ההורים) ואת הרופא המנתח. ההחלטה על בחירת הטכניקה בה יבוצע הניתוח ותיקונים נוספים שיכולים להיות מבוצעים במהלכו (למשל, הקטנת האוזניים), תתקבל רק לאחר בדיקה ושיחה זו.

בהכנה לתהליך הצמדת האוזניים:
  • בדיקת מצב רפואי, מחלות רקע, נטילת תרופות.
  • סוג הרדמה - בד"כ הרדמה מלאה לגילאי 5-9 (עקב חוסר שיתוף פעולה של המטופל) בגילאים גבוהים יותר הרדמה חלקית.
  • ההיבט הפסיכולוגי - המטופל צריך להיות מוכן לשינוי, זהו שילוב הכנה של ההורים והמטופל יחד.
  • לבנים - רצוי להסתפר יום או יומיים לפני הניתוח סביב אזור האוזניים וזאת על מנת להקל על אופן ביצוע הניתוח.
  • בלילה שלפני הניתוח יש לחפוף הייטב את השערות, הפנים והאוזניים באופן יסודי.
  • יש להיות בצום החל מחצות ביום לפני הניתוח.


מהלך ניתוח הצמדת אוזניים

בניתוח אוזניים מבוצע חתך אליפטי מאחורי האוזן. במטרה למנוע את הדימום, נסגרים כלי הדם הקטנים שבאזור והסחוס נחרץ בצורה המאפשרת לו להתקפל לאחור ולהיצמד לצד הראש. הקפל יקובע על ידי מספר תפרי ניילון קבועים ושקופים, ואילו החתכים שבסחוס יתפרו עם תפרי ניילון זמניים, אשר יוסרו בעת הורדת החבישה. מטרת הניתוח היא להביא לכך שגם הקצה המרוחק ביותר של האוזן מהראש, מרחקו לא יעלה על 20 מ"מ ממנו. במהלך ניתוח זה, ניתן לבצע תיקונים שונים ונוספים באפרכסת ובתנוך, כמו הקטנתן של אוזניים גדולות מידי, תיקוני א- סימטריות, הקטנת תנוכי האוזניים ותיקון צורת האוזניים וכד'.
ניתוח הצמדת אוזניים מבוצע בהרדמה מקומית או הרדמה מלאה (תלוי במטופל, בגיל ובשיתוף הפעולה) ואורכו כשעה וחצי, כאשר ניתן להרדים את האוזניים הכניסה לחדר ניתוח, על מנת שבעת הניתוח הילד המנותח יחוש בנוח וישתף פעולה עם הרופא המנתח ועם הצוות.

החלמה לאחר ניתוח הצמדת אוזניים

לאחר הניתוח ייחבש ראשו של המטפל באופן שיצמיד את האוזניים לראש. סיבת חבישה זו היא מבנה הסחוס ונטייתו לשוב למצבו הקודם. על מנת לייצב את מבנהו החדש של הסחוס, חבישה צמודה זו תלווה את המטופל כשבועיים, עד ליצירתה של רקמה חדשה אשר תחזק את התפרים. שבועיים לאחר הניתוח יוסרו החבישה והתפרים שמאחורי האוזניים. בתקופה זו, האוזניים תהיינה מעט רגישות ואדומות, אולם, כבר בשלב זה, יהיה אפשרי להבחין בשיפור שחל המראה. בתקופה הקרובה רצוי לבלות את שנת הלילה כאשר סרט מגבת אלסטי מצמיד את האזניים לראש, על מנת להשיג את התוצאות המרביות.

מרבית ניתוחי האוזניים מבוצעים בילדים ובבני נוער, מה שמצריך מהרופא המנתח ומהצוות המטפל לא רק ניסיון ומקצועיות, אלא גם גישה ויכולת תקשורת עם המנותחים הצעירים. הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית מורכב ממנתחים, אחיות מוסמכות ומרופאים, שלהם ניסיון מקצועי רב בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים וגישה יוצאת דופן לכל אחד מהמטופלים, גם לצעירים שביניהם. הילד שלכם סובל בכל דקה מעל לגיל חמש מהצקות והקנטות. הגיע הזמן לטפל בתופעה במקצועיות והצלחה!הצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים
צוות רפואי במרכז לכירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633
  

תוצאות הצמדת אוזניים לפני ואחרי

הצמדת אוזניים לפני ואחרי   
הצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

הצמדת אוזניים לפני ואחריהצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

הצמדת אוזניים לפני ואחרי  הצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

הצמדת אוזניים לפני ואחריהצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

הצמדת אוזניים לפני ואחרי    הצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

הצמדת אוזניים לפני ואחריהצמדת אוזניים | ניתוח הצמדת אוזניים לפני ואחרי    

                                                                                                   


2all - בניית אתרי אינטרנט