מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים
שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן
 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושלים


למי מתאים ניתוח שאיבת שומן


הניתוח מיועד לאנשים בריאים שאינם סובלים מעודף משקל רב ושעורם אלסטי יחסית , כך ששאיבת שומן תיתן תוצאות מעולות של עיצוב וחיטוב הגוף. גמישות העור חשובה ליכולת ההתאוששות מהניתוח, מאחר שעודפי העור שנותרים לאחר השאיבה מתכווצים ומתאימים את עצמם לממדים החדשים שהתקבלו כתוצאה משאיבת השומן.


ניתוח שאיבת שומן


בואו נישיר מבט אל המציאות - המראה החיצוני שלנו מעסיק אותנו, והרבה. זוהי עובדה קיימת. אנחנו מתאפרות (ומתאפרים), הולכים למעצב שיער, עוסקים בכושר, עושים דיאטה, מנסים לשמור על גזרה דקה וגוף מוצק, אבל, לא תמיד הגוף שלנו משתף פעולה עם התוכניות שיש לנו לגביו. לפעמים, למרות דיאטות רצחניות, אינספור שעות בחדר הכושר ואימונים מכל סוג, עדיין, השומן שלנו לא מבין את הרמז, ומסרב להיפרד מאיתנו. הוא מצטבר בירכיים, במותניים, בצוואר, בברכיים או בבטן, ונראה כאילו הוא שם כדי להישאר לנצח. האומנם? לא! ניתוח שאיבת שומן מאפשר כיום, לנשים (וגם לגברים) הסובלים ממצבורי שומן עקשניים, להיפטר מהם בדרך של שאיבת שומן, המהווה את הפתרון הטוב והיעיל ביותר למצבים כאלה.

שאיבת שומן הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום שאיבת השומן הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלו להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלו מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי שאיבת השומן יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלו להרגיש באמת בטוחים ברופאים שלכם.  

הכנה לניתוח שאיבת שומן

אמנם שאיבת שומן היא הפתרון המבטיח, אבל לא כל אחד זקוק להליך דרסטי מסוג זה, ובדיוק לשם כך נועדה השיחה המקדימה עם הרופא. במהלכה, תציגו בפניכם את האזורים המטרידים אתכם, והרופא יפרוש בפניכם את האפשרויות השונות העומדות בפניכם לטיפול במצב. לעיתים, במקרים של שומן רב, ילווה ניתוח שאיבת השומן בהסרת קטעי העור העודפים, אשר עד לפני הניתוח הכילו את השומן, ולאחריו, לא יהיה בהם צורך יותר.
בעשור האחרון, את ניתוחי שאיבת השומן, מלווה טכניקת Tumescent Technique, אשר בה מוזרק לאזור שעתיד להישאב נוזל מיוחד, שכולל, בין השאר, אדרנלין, תמיסת מי מלח וחומרי הרדמה, על מנת לכווץ את כלי הדם, לצמצם את הדימום האפשרי ולהחזיר לגוף את הנוזלים והמלחים הנדרשים לאיזונו האלקטרוליטי. כמות הנוזל שתוזרק תלויה בכמות השומן העתיד להישאב ומחושבת באופן ספציפי לכל מקרה לגופו. טכניקה זו מאפשרת שאיבת נפחי שומן גדולים בצורה בטוחה. בדרך זו ניתן לשאוב מעל לחמישה ליטרים של שומן, בכאבים מופחתים וללא סיכון יוצא דופן.

סוגי ומהלך ניתוח שאיבת שומן

ניתוחי שאיבת שומן שונים במהותם זה מזה, וישנם מספר סוגים הליכים נפוצים: 
שאיבת שומן מסנטר - שאיבה מסוג זה מומלצת לבעלי סנטר כפול, היוצר עודפי עור ושומן באזור הסנטר שחוששים או שאינם מעוניינים בניתוח מתיחת פנים. בשאיבת שומן מינורית באזור בו העור גמיש וניתן לכיווץ, תתקבלנה תוצאות מצוינות.
שאיבת שומן מחלקן העליון של הזרועות - פרוצדורה זו מבוצעת גם לשם הקטנת היקף הזרוע וגם לכאלה שהינם בעלי עור מתדלדל בזרועות העליונות. במקרים בהם נותרים עודפי עור גדולים לאחר השאיבה, יוסרו עודפי העור ותיוותר צלקת בחלקה האחורי של הזרוע.
שאיבת שומן מאזור הבטן - השאיבה מטפלת אך ורק בשומן, ואינה מתקנת רפיון שרירים בדפנות הבטן או עודפי עור. קשה מאד להשיג תוצאות אחידות בשאיבות השומן המבוצעות באזור הבטן התחתונה, ועלול להיווצר מראה של שקעים ובליטות.
שאיבת שומן מירכיים - שאיבה שתבוצע בצידי הירכיים הבולטות. במקרים כאלה, יש להבחין בין מקרים בהם מבנה האגן הוא רחב וגורם לרוחב הירכיים ובין מקרים בהם הבליטות נגרמות ממצבורי שומן.
שאיבת שומן מישבן וירכיים - שילוב בין שתי פרוצדורות מקומיות, המיועד למקרים בהם ישנו צורך בשאיבת נפח שומנים גדול הממוקם בהיקף הגוף. לרוב, התהליך יבוצע בהרדמה כללית.
שאיבת שומן מאזור הגב - עוביו של עור הגב עבה מאפשר לו להתכווץ וליצור תוצאות טובות לשאיבה כזו, ולא ייווצרו אי סדירויות במרקם העור, בניגוד, למשל, לשאיבת שומן בבטן התחתונה.

אורכם של הניתוחים ומהלכם שונה ממקרה למקרה, והוא נע בין כשעה וחצי לעד לשלוש שעות. כאשר שאיבת נפחי שומן קטנים תבוצע בהרדמה מקומית ובטשטוש ושאיבת נפחי שומן גדולים תבוצע בהרדמה מלאה. במהלך הניתוח יבוצעו חתכים שגודלם שלושה מ"מ ודרכם תוחדר קנולה לשאיבת השומן. החתכים יתפרו בתפרים עדינים וקטנים ויחבשו, בדרך שכמעט ואיננה מותירה צלקת.

החלמה לאחר ניתוח שאיבת שומן

לאחר סיום הניתוח, ייחבש המנותח במחוך (במידה ומדובר בניתוח המבוצע באזור הגוף, כמובן) מחדר הניתוח, ויועבר למספר שעות בחדר ההתאוששות, שבסיומן, יישלח לביתו, כשהם מצוידים בהוראות הרופא להמשך טיפול. בזכות טכניקת Tumescent Technique, המנותח לא יחוש בכאבים המקומיים עד קרוב ליממה לאחר הניתוח, ובמידה ויתעוררו כאלה, הם ישוככו על ידי משככי כאבים קלים. קצב ספיגתו של הנוזל המוחדר בטכניקת Tumescent Technique, גורמת לכך כי את תוצאות הניתוח לא יראה המנותח מיד, אלא באופן הדרגתי, כאשר 85% מהספיגה תתרחש בשלושה השבועות שלאחר הניתוח ואילו 15% הנוספים ייספגו במהלך החודשיים שלאחר מכן.

בניתוחי שאיבת שומן ישנה חשיבות רבה לא רק למנתח, אלא גם לצוות המלווה את המטופלים מתהליך ההחלטה על ביצוע הפרוצדורה, דרך הניתוח עצמו ולאורך כל תקופת ההחלמה. המקצועיות והניסיון הנדרשים מצוות כזה הן עצומות, ויש להן תפקיד נכבד בהחלמת המטופל/ת. לנו, בצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית, ניסיון רב, והמנתחים, האחיות מוסמכות והרופאים, הם כולם בעלי ניסיון מקצועי עשיר בניתוחים פלסטיים מסוגים שונים, ביניהם גם ניתוחי שאיבת השומן. למה להמתין דקה מיותרת, כשכבר מחר אתם יכולים להיות בדרככם לגזרה חטובה יותר. 

שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן
צוות רפואי מומחה של כירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


שאיבת שומן תוצאות לפני ואחרי

שאיבת שומן לפני ואחרי    
שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

שאיבת שומן לפני ואחרישאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

שאיבת שומן לפני ואחרי   שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

שאיבת שומן לפני ואחרישאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

שאיבת שומן לפני ואחרי  שאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

שאיבת שומן לפני ואחרישאיבת שומן | ניתוח שאיבת שומן ב: תל אביב, ירושלים    

                                                                                                   


2all - בניית אתרי אינטרנט