מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים
מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים
 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושלים


ניתוח מתיחת פנים


מתיחת פנים היא שם כולל לכמות רבה של ניתוחים שמטרתם לספק פתרון מענה לצניחת העור ולעודפיו, המהווים שלב בתהליך ההזדקנות של עורנו המתבטא בכל הגוף, אבל ניכר בעיקר בפנים. ישנן הרבה סיבות לכך כי העור נובל והופך לנפול ולעודפי העור, שהינם חלק מתהליך ההזדקנות, התדלדלות הקולגן שמתחת לעור, אובדן מסת השרירים שמותחת את העור, שינויים שונים בעור עצמו - אין ספור סיבות לכך שהשאלה "מדוע נפלו פניך?" מקבלת משמעות שונה לגמרי עבורנו, כאשר אנחנו עוברים את גיל ה-30 לחיינו. עם הזמן, המצב אף הולך ומחמיר, ואיננו רק גורם לבעיה אסטטית, אלא גם הופך למטרד ממשי, למשל, בעת שהעפעפיים הצונחים מכסים את העיניים, או שהעור המתקמט ונחרץ בקמטים עמוקים מקשה על גברים להתגלח. ניתוח מתיחת פנים מציע כיום, לגברים ונשים, את הפתרון הפלסטי הטוב ביותר לסובלים מבעיה מסוג זה.
יתרונות הטיפול:
  • מתיחת פנים למראה טבעי ללא "סימני ניתוח"
  • החזרה מדויקת של העור לפי תמונות מגיל צעיר
  • ניתוח בהרדמה מקומית וטשטוש ללא אשפוז
  • חזרה מהירה לתפקוד

להשלמת הפיסול ובהתאם לרצון המנותחת, ניתן לתקן/לשפר אזורים נוספים במסגרת הניתוח:

  • תיקון תנוכי אוזניים
  • הרמת קצה האף
  • שיוף קמטים מעל לשפה
  • הגדלת השפתיים
  • הזרקות של חומרי מילוי או שומן
  • הדגשת העצם על ידי משתלים לסנטר ולעצמות הלחיים

אין חובה לבצע ניתוח הכולל את כל המרכיבים. הנטייה היא לבצע ניתוח מינימאלי, אשר תוצאותיו מרביות. טעמה האישי ורצונותיה של המטופלת לגבי היקף הניתוח והאזורים המטופלים הם מרכיב חשוב בתכנון ובהחלטה.

מתיחת פנים הצוות רפואי  


במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום מתיחת הפנים הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלו להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי מתיחת פנים יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לפנים שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלו להרגיש באמת בטוחים ברופאים שלכם.  ההכנה לניתוח מתיחת פנים


לפני כל פרוצדורה כירורגית אסתטית, חשוב מאד לתאם ציפיות עם הרופא. אם אתם חושבים שבאמצעות ניתוחים פלסטיים תחזרו להיות בני עשר, כדאי מאד שתכירו במציאות. מה שניתוחים פלסטיים בכלל, וניתוחי מתיחת פנים במיוחד, יכולים לעשות עבורכם, זה להוריד עשרות שנים מגילכם, אבל הם לא ישיבו אתכם לילדות. לכן, בשלב הראשון, הדבר החשוב ביותר, הוא לשבת לשיחה אמיתית עם הרופא, להסביר לו מה אתם רוצים ולבחון יחד, כיצד אתם יכולים להגיע לתוצאות הטובות ביותר. זהו גם הזמן לשאול את כל השאלות שמציקות לכם, וגם, אולי, לנצל את ההזדמנות ולשקול ניתוחים ותיקונים נוספים, כמו הגדלת השפתיים, שיוף קמטי השפה העליונה, פיסול פנים באמצעות חומרי מילוי וכד'.

מהלך ניתוח מתיחת פנים

ניתוח מתיחת פנים מבוצע בהרדמה מקומית המלווה בטשטוש. אורך הניתוח תלוי בסוג הניתוח שנבחר, אבל הוא יכול לנוע בין פרק זמן של שעתיים לעד כחמש שעות, במהלכן, יוסרו עודפי עור ועודפי שומן והעור ימוקם מחדש, בדרך מתוחה ואסטטית יותר.
אורכם של החתכים ומיקומם, אף הוא תלוי בסוג הניתוח ובכמות העור והשומן שיוסרו, אבל המטרה היא לצמצם את מספרם ככל האפשר ולמקם אותם באזורים מוסווים (למשל, בקו השיער), בהם הצלקות שתחלמנה לא תהיינה מורגשות כמעט לגמרי. חשוב לציין, כי בשלב השיחה שלפני הניתוח, לאחר ההחלטה על הניתוחים הנדרשים והרצויים, יש לשאול את המנתח על מספרם ומיקומם של החתכים שיבוצעו במהלך הניתוח. זהו חלק חשוב בתיאום הציפיות ביניכם לבינו.

החלמה לאחר ניתוח מתיחת פנים

לאחר היציאה מחדר הניתוח, המנותחים מועברים למחלקה עם פנים חבושות למספר שעות של התאוששות, שבסיומן, יישלחו לביתם, כשהם מצוידים בהוראות הרופא להמשך טיפול. במקרה של ניתוח הרמת עפעפיים יוסרו התפרים כשבוע לאחר הניתוח, בעוד ניתוחים אחרים דורשים זמן החלמה מעט ארוך יותר, כשבועיים. בעת השחרור מבית החולים, מראה הפנים עלול להבהיל מעט - נפיחות וא-סימטריה הן תופעות נפוצות בשלב זה, אולם, לאחר כ-48 שעות, הנפיחות תתחיל לרדת, ולאט לאט יתגלו תווי הפנים החדשים. בשלב זה, יש להימנע מפעילויות אינטנסיביות, אך יחד עם זאת, יש להקפיד על תנועה חופשית של הצוואר, כדי למנוע כאבי צוואר, וכתוצאה מהם, גם כאבי ראש. אורך שלב ההחלמה נע בין ארבעה עשר יום לשלושה שבועות, שבמהלכם, לא נדיר ללקות במעט דיכאון קל, שחולף במהירות.

מיותר לציין, עד כמה, בעת ביצוע ניתוחים לתיקון מצבים המשפיעים על בטחונו העצמי של המטופל, יש מקום למקצועיות, ניסיון ולרגישות של המנתח והצוות בקליניקה. הצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית, מצויד בניסיון רב, והמנתחים, האחיות מוסמכות והרופאים, כולם בעלי ניסיון עשיר בניתוחים פלסטיים אסתטיים, ביניהם גם ניתוחי מתיחת פנים. התקשרו אלינו כבר היום, ותוכלו ליהנות מכל זאת!
 

מתיחת פנים | ניתוח מתיחת פנים
צוות רפואי מומחה של כירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים