מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

הקטנת חזה | ניתוח הקטנת חזה
הקטנת חזה | ניתוח הקטנת חזה
 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושליםניתוח הקטנת חזה


ניתוח הקטנת חזה הוא ניתוח לעיצוב שדיים גדולים ונפולים, יש לך חזה גדול? אמנם, חברותיך מסתכלות עליך כעל ברת מזל, מכיוון שאת, בניגוד להן, אינך חולמת לעבור, ניתוח הגדלת חזה, אבל הגב מציק לך, ולעיתים, את מקווה ללכת לישון בערב, ובבוקר - להתעורר ללא המשא המעיק הזה. רק נשים ש"בורכו" בחזה ענק, תוכלנה להבין עד כמה נמאס לך לא למצוא חזיות מתאימות, להיאלץ ללכת עם חולצה מעל לבגד הים, ועוד טריקים קטנים שסיגלת לעצמך מאז שהחזה שלך הפך לבעיה עבורך. אבל את יודעת, את אינך חייבת לסבול הלאה, ניתוח הקטנת חזה יכול לפתור לך את הבעיה בפרוצדורה כירורגית קצרה ולא מסוכנת.

הקטנת חזה הכנות וגורמי סיכון

גורמי סיכון עיקריים לניתוח הקטנת חזה:
  • דימום מוגבר עקב נטילת מדללי דם כגון: אספרין, ויטמינים, או תרופות הומופתיות.
  • לחץ דם גבוה.
  • עישון ועודף משקל.

ההכנה לקראת הניתוח:

יש להפסיק לעשן, להפסיק לקחת מדללי דם, לפחות שבועיים תרם הניתוח. יש לבצע מעקב לחץ דם ולבדוק את תקינותו.
הניתוח לא מומלץ לבעלות עודף משקל רב, וזאת מאחר והסיכון עולה מאוד לפתיחת חתכי ניתוח, זיהומים ועיוות במבנה השד.
יש לרדת במשקל למשקל רצוי ולהיות יציבה בשמקל במשך השלושה חודשים הקודמים לניתוח.
בייעוץ הקטנת חזה תישאלי שאלות לגבי:

  • מחלות שדיים.
  • סרטן שד או סרטן שחלות במשפחתך.
  • בדיקה ממוגרפית עדכנית ותקינה הנדרשת מגיל 35 ומעלה.

הקטנת חזה הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום הקטנת חזה הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלי להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי הקטנת חזה יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלי להרגיש באמת בטוחה ברופאים שלך.  הכנה לניתוח הקטנת חזה

שיחה מקדימה בין המטופלת והמנתח הפלסטי תקבע את גודל השד האופטימלי, כאשר נלקחים בחשבון העדפותיה האישיות של המטופלת, ונתונים כפרופורציות גופה, מבנה וגודל השד, כמות העור העודף שיצטרך המנתח להסיר וכד'. במהלך הפגישה, תוצגנה בפני המטופלת טכניקות הניתוח השונות, והיא תקבל הסבר מפורט על מהלך הניתוח ועל כל מה שמסביב לו (כזמן ההחלמה, שגרת החיים לאחר הניתוח וכן הלאה). חשוב מאד לשאול את כל השאלות המציקות למטופלת ולהתמודד עם כל הפחדים שעלולים להיות, כדי להפוך את תהליך הניתוח וההחלמה ממנו לקלים ופשוטים ככל שניתן.

מהלך ניתוח הקטנת חזה

כמו ניתוחים קוסמטיים אחרים, גם ניתוח הקטנת חזה יבוצע בהרדמה כללית וילווה ברופא מרדים. לאחר שהמטופלת מורדמת ומנוטרת, יבצע הרופא המנתח את החתך דרכו יוציא רקמת שד, במטרה להקטין את נפחו של השד. ניתוח הקטנת חזה מבוצע בשתי טכניקות עיקריות:
Inferior pedicle - טכניקת הקטנת חזה זו מתאימה במקרים של שדיים גדולים מאד, כאשר המנתח נדרש להוציא כמויות גדולות של רקמת שד ועודפי עור גדולים. ניתוח מסוג כזה משאיר צלקת בצורת עיגול סביב פטמה, צלקת אנכית בחלק התחתון של השד וצלקת מוסווית בקפל העור התת-שדי.
Vertical scar - טכניקת ניתוח זו מיועדת לשדיים שעודפי רקמת השד והעור בהם הם קטנים יותר, והיא מותירה צלקת קטנה מסביב לפטמה וצלקת אנכית.

אורכו של ניתוח הקטנת חזה הוא בין שעתיים לארבע שעות, במהלכן, נמצאת המטופלת המורדמת בניטור על ידי רופא מרדים מומחה. החתכים נתפרים והשדיים נחבשים. את רקמת השד שהוצאה בניתוח, תשלח הקליניקה לבדיקה פתולוגית, על מנת לוודא כי לא נמצאים בה ממצאים חריגים.

החלמה לאחר ניתוח הקטנת חזה

לאחר הניתוח, תתעורר המטופלת עם חבישה על השדיים, כשנקזים בצידיהם. לאחר השהיה בת מספר השעות בהשגחה הרפואית שבחדר ההתאוששות, יוסרו התחבושות והנקזים, והמטופלת תשוחרר לביתה, כשהיא מצוידת בחזייה מיוחדת, אותה תלבש במהלך החודש הקרוב, בשעות היום והלילה. במהלך אותו חודש שלאחר הניתוח, על המטופלת להימנע מביצוע פעילות ספורטיבית ומהרמת משאות. מאחר ומדובר בניתוח המלווה בצלקות, תופעה טבעית לניתוח זה היא האדמת הצלקות בשלושה החודשים שלאחר הניתוח, גם במידה והכל מתנהל כשורה ולא מתפתח תהליך דלקתי באזור. צוות הקליניקה בה בוצע הניתוח יוכלו להנחות את המטופלת באמצעים בהם ניתן לטפל בהן, על מנת שיהפכו לשטוחות ובהירות במהירות האפשרית.

חשוב לציין, כי מאחר וניתוחי הקטנת חזה עלולים לפגוע בתחושות וברגישות הפטמה, לניסיונו של הרופא המנתח בבחירת סוג הניתוח ולמקצועיותו בביצוע הניתוח ישנה חשיבות מרובה, על מנת למנוע פגיעה מסוג זה. גם לצוות אשר מלווה את המטופלת מרגע שנכנסה לקליניקה ועד לרגע שבו היא נהנית מחזה מוקטן וחדש, ישנו משקל רציני, לחוויה עצמה, לתוצאות הניתוח ולמהירות ההחלמה. הצוות הרפואי במרכז לכירורגיה פלסטית, כולל מנתחים מובילים בתחומם, רופאים ואחיות מוסמכות, שלכולם ניסיון עשיר במגוון רחב של ניתוחים אסתטיים, ביניהם ניתוחי הקטנת חזה. את לא חייבת יותר להתמודד עם חזה גדול, אם אינך רוצה בזאת - הצוות המומחה שלנו עומד לרשותך! 

הקטנת חזה | ניתוח הקטנת חזה
צוות רפואי במרכז לכירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:  073-374-6633


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים