מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

הגדלת חזה | ניתוח הגדלת חזה
 רפואה אסתטית מהצוות הרפואי הטוב במדינה סניפים ב:
תל אביב, ירושליםהגדלת חזה


ניתוח הגדלת חזה מטרתו להגדיל את נפח השד באמצעות החדרת שתלים למידת חזה שבוא תרגישי שלמה עם עצמך. בואו נודה על האמת, כמעט אף אחת מאיתנו איננה מרוצה מעצמה במאת האחוזים, ולכן, אחד הניתוחים הפלסטיים האסטטיים הנפוצים ביותר, הוא ניתוח הגדלת חזה. לפעמים, זה משום שאנחנו חשות שהחזה שנולדנו איתו קטן לנו מידי, לעיתים, בשל א-סימטריה שהתפתחה בגיל ההתבגרות, לפעמים, בגלל שהחזה מאבד את צורתו לאחר ההריונות וההנקות וניתוח הגדלת חזה, ישיב אותו לצורתו המקורית. כל אחת וסיבותיה עימה, אבל הדבר החשוב ביותר הוא, שיהיה בידיך מספיק מידע על מנת לבחור את המנתחים והקליניקה הטובים ביותר ואת שיטת הניתוח שתהפוך את החזה שלך לחזה שעליו חלמת!


הכנה לניתוח הגדלת חזה

בשיחה מקדימה המתבצעת בין המטופלת והמנתח הפלסטי ייקבע גודל השד האופטימלי, תוך התחשבות בהעדפותיה האישיות של המטופלת, פרופורציות גופה, מבנהו וגודלו של השד כיום וכן הלאה. במהלך פגישה זו, תקבל המטופלת מידע על טכניקות הניתוח השונות, הסבר על מהלך הניתוח וכד'. חשוב מאד, במהלך פגישה זו, לשאול את כל השאלות המטרידות ולהעלות את כל החששות, על מנת שהמנתח והמטופלת יוכלו להתמודד איתן יחד.

בחירת שתלים להגדלת חזה

השתלים בהם משתמשים כיום הנם שתלי סילקון מהדור החדש, יתרונם העיקרי שהם עמידים מאוד ושומרים על איכותם לזמן ארוך ביותר. השתלים נוצרים במגוון צורות אנטומיות
וזאת על מנת להתאים את השתל לבנה הגוף של המטופלת בצורה אופטימלית שתעניק מראה ותחושה טבעיים.
סוגי שתלים:


שתל סיליקון עגול

 • שתל עגול גבוה: High Profile
  בולט מאוד המילוי בחלקו העליון של החזה בשל מבנהו העגול, אך פחות דומה במראהו לחזה טבעי. המחשוף מגלה חזה גבוה ועגול כמו עיצוב בחזיות פוש-אפ, או של נשים בציורים מהמאות הקודמות.
 • שתל עגול נמוך: Low Profile
  בעל מבנה עגול והמילוי בו רך (אלא אם בוחרים במילוי קואזיבי), לכן הוא "נופל" ברכות מלאה יותר בחלקו התחתון של השד, ובולט פחות בחלקו העליון. שתל זה מתאים למי שרוצה מראה טבעי, מלא ורך.

ניתן לקבל את השתלים העגולים במרקם סמיך יותר, הנקרא קואזיבי. כך השתל לא קורס עם השנים ונשאר עמיד ליותר זמן, אך המראה הוא פחות טבעי היות וזה מדגיש את הצורה המעוגלת של השתל. השתלים העגולים מופיעים בשני מרקמים: חלק ומחוספס. בשימוש בשתל המחוספס לעיתים יש צורך בחתך ניתוחי מעט גדול יותר, אך היתרון הוא שהמרקם המחוספס מקטין את הסיכון להיווצרות רקמת צלקת סביב השתל. שתל מחוספס עשוי להגביר את הסיכון להיווצרות ’גלים’/קמטים על פני העור, במידה ורקמת העור דקה.

שתל סיליקון מסוג פוליאוריתן

אחד הסיבוכים בניתוח הגדלת חזה הינו היווצרות קופסית, קפסולה הגורמת לשד להיות קשה ואף כואב.
בזכות שתלי פוליאוריתן סיכויי היווצרות הקופסית נמוכים באופן משמעותי. חברת סילמד הינה החברה היחידה המשווקת שתלי פוליאוריתן. השתלים עצמם מיוצרים בברזיל, מעצמת הפלסטיקה, מס’ 1 בעולם. חברת סילמד משווקת שתלים בציפוי פוליאורטין משני דגמים, עגול ואנטומי.


התאמת גודל השתלים 

נושא גודל השתלים יהיה בדיון פתוח בין הרופא והמטופלת, כאשר כל רצונותיה של המטופלת ילקחו בחשבון בהתאמה אישית לפרופורציות הגוף ובהנחה שהיא מעונינת במראה טבעי
שיקנה למטופלת נוחות וטבעיות עם הגדלת החזה, ושמירה מלאה על בריאות ובטיחות המטופלת בעת תהליך ניתוח הגדלת החזה.
ההחלטה הסופית על גודל השתלים הנה משותפת של הרופא והמטופלת וכל זאת אחרי שניפרסו למטופלת כל הנתונים על מנת לעשות את הבחירה הטובה,החכמה, הבריאה והיפה ביותר.

הכנה לגבי סוג השתלים ומיקומם 

 • איזה צורת שתל רצויה? האם המטופלת מעוניינת בחזה שופע ועגול או חזה בצורת אגס בעל מראה שנראה יותר טיבעי.
 • מרקם השתל - תחושה של שתל טבעי, או תחושה של שתל טבעי נוקשה וזאת על מנת לתת מראה יותר עומד ויציב.
 • מיקום השתלים - ישנם שתלים שיותר נוח למקם בחלקו העליון של השד, וכאלה שחלקו התחתון. לבחירת המיקום יש השפעה על המראה הסופי.
 • מיקום הכנסת השתלים - למעשה מדובר במיקום החתכים מהם יצור הרופא את "הכיס" שדרכו יוחדר השתל. המטרה להגיע לצלקת מינימלית במקומות פחות נראים לעיין.הגדלת חזה הצוות רפואי  

במרכזי דוקטור חן לכירורגיה פלסטית המורכב ממנתחים בעלי התמחויות ספציפיות. קימיים מנתחים פלסטים בתחום הגדלת חזה הטובים והמנוסים במדינה, שילוו אותך לאורך כל הדרך, תוכלי להגיע לייעוץ חינם ששם יוסבר לך כל התהליך הניתוחי ביעילות ובפשטות, יוצג בפניך תוצאות צפויות לאחר הניתוח, ובמידה ויש תופעות לוואי הדרכים להתמודד, להתגבר ולהחלים. בניתוח מסוג זה חשוב הצוות הרפואי, הקירבה והנסיון את כל זאת תקבלי מצוות הרפואי של כירורגיה הפלסטית המלווים אותך כל הדרך עד התוצאה הרצויה! המרכז לכירורגיה פלסטית מקפיד שניתוחי הגדלת חזה יבוצעו אך ורק על ידי מנתחים כירורגיים בעלי ניסיון עשיר, מוניטין מבוסס וכישורים המאפשרים להם להתאים לך את שיטת הניתוח לגוף שלך, שהוא ייחודי אך ורק לך. רק במרכז לכירורגיה פלסטית תוכלי להרגיש באמת בטוחה ברופאים שלך.  הגדלת חזה תהליך הניתוח

הניתוח מבוצע בהרדמה כללית ומלווה ברופא מרדים לכל אורכו. לאחר שהמטופלת מורדמת ומנוטרת, יוכנס שתל הסיליקון מתחת לרקמת השד או השריר.
החדרת השתל נעשית בשלוש טכניקות נפוצות עיקריות:

ביצוע חתך תת-שדי - סוג החתך השכיח ביותר. מבוצע בקפל המצוי מתחת לשד ואורכו בין ארבעה לחמישה ס"מ. החתך מותיר צלקת דקה באזור קפל העור בחיבור שבין הגוף לשד, כך שהצלקת איננה נראית, גם כאשר את לובשת בגד ים או לבנים תחתונים סקסיים.

ביצוע חתך בבית השחי - בטכניקה זו, החתך הנסתר, שאורכו בין שלושה לארבעה ס"מ, ממוקם בבית השחי. חיסרון מוכר הקיים בשיטה זו, הוא קושי בביצוע סגירת כלי הדם בהיקפו התחתון של כיס החזה, והנטייה לשטפי דם שנגרמת כתוצאה מכך.

ביצוע חתך בחלק התחתון של פטמת השד (העטרה, Areola) - זו נחשבת הפרוצדורה מועדפת על מטופלות רבות בשל הסוואת צלקת החתך באופן מושלם על ידי רקמת הפטמה, ועל ידי הרופאים המנתחים, בשל היכולת לסגירת כלי דם באופן מדויק ומניעת שטפי הדם.

הגדלת חזה - מיקום שתלים

אורכו של הניתוח בין שעה וחצי לשעתיים, וכאמור, לאורך כל זמן זה, מנוטרת המטופלת המורדמת על ידי רופא מרדים מומחה.


החלמה לאחר ניתוח הגדלת חזה

בסיומו של הניתוח, מתעוררת המטופלת כששדיה חבושים. לאחר שהיה של מספר שעות בהשגחה בחדר ההתאוששות, משוחררת המטופלת בעלת החזה המוגדל והחדש לביתה.
הנחיות לאחר הניתוח:

 • לאחר הניתוח יש להישאר עם החזייה הרפואית למשך שבוע גם בלילה, כעבור יום ניתן להיתרחץ במיים פושרים,אבל לא לשפשף את המקום.
 • מומלץ לקחת מנוחה של שבוע לאחר הניתוח, בגלל החולשה והעייפות ואם כמובן תרגישי צורך ביותר זמן להתאושש ולנוח, הקשיבי לגוף שלך ועשי זאת.
 • כדאי להימנע מפעילות ספורטיבית כשלושה שבועות לאחר הניתוח וכמובן לזכור שהשדיים רגישים מאוד ועדיף להתייחס לאזור בעדינות מרבית.
 • אפשר לקיים יחסי מין כשבועיים לאחר הניתוח, גם בגלל הרגשת החולשה והעייפות לאחר הניתוח, גם בגלל רגישות השדיים וגם בגלל שאסור בשום פנים ואופן להעלות את לחץ הדם. בפעמים הראשונות שאת מקיימת יחסי מין לאחר הניתוח בקשי מבן הזוג שלך להיות זהיר ועדין.
 • במידת הצורך יש ליטול אנטיבוטיקה לפי מרשם רופא במשך 5 ימים. במידה וישנם כאבים ניתן לקחת משככי כאבים.
 • כאשר מורידים את החזיה הרפואית לאחר שבוע ניתן ללבוש כל חזיה.
 • כמו בכל פרוצדורה כירורגית, תיתכן תופעה של כתמי שטפי דם באזור החזה, אולם הם מתפוגגים במהירות ויחלפו עד לתקופה של כשבועיים לאחר הניתוח. הסרת התפרים מתבצעת בקליניקה כשבוע וחצי או שבועיים לאחר הניתוח (בהתאם לקצב ההחלמה), וכשלושה חודשים לאחר הניתוח, מתקבל מראהו הסופי והחדש של השד שנותח.


חשוב לציין, כי בניגוד לסטיגמות, לנשים שעברו הגדל חזה אין מניעה להניק, משום שהניתוח איננו פוגע בצינוריות החלב ובבלוטות עצמן, וגם אין להן בעיה לבצע בדיקה ידנית של השדיים, מאחר ורקמת השד נמצאת מעל לשתל הסיליקון שהושתל.


דבר נוסף שחשוב לציין, הוא כי למקצועיותו של המנתח המבצע את הניתוח ולצוות המלווה את המטופלת מהרגע שהתעניינה בניתוח ועד לרגע שבו היא נהנית מהחזה החדש והמוגדל שלה, ישנה חשיבות מרובה לא רק לחוויה עצמה, אלא גם לתוצאות המופקות מהניתוח. הצוות הרפואי של המרכז לכירורגיה פלסטית, מורכב ממנתחים מובילים, רופאים ואחיות מוסמכות, שכולם בעלי ניסיון עשיר בניתוחים אסתטיים ובתוכם, ניתוחי הגדלת חזה. כך שאם תמיד חלמת להגדיל את החזה שלך, ועד כה, חששת מסיבות שונות - הצוות המומחה שלנו לרשותך! 

הגדלת חזה | ניתוח הגדלת חזה
צוות רפואי מומחה של כירורגיה פלסטית ב:
תל אביב, ירושלים
   לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו: 073-374-6633


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים