פטרת ציפורניים טיפול בלייזר : תוצאות מוכחות בזמן קצר!


פטרת ציפורניים מהי 

פטרת הציפורניים הינה זיהום של ציפורני הרגליים או הידיים, אשר נגרם ע"י פטריות. מדובר בתופעה נפוצה למדי, אשר שכיחותה עולה עם הגיל. כידוע, פטריות (גם אלו של הפטרת) הינן חובבות מקומות לחים שאינם חשופים לאור השמש, ולכן, מקלחות ציבוריות או נעליים סגורות הן מקומות אידיאליים להתפתחות פטרת ציפורניים ברגליים, בעוד בניית ציפורניים שאיננה "סוגרת" את המרווח שבין הציפורן הקיימת לזו הבנויה - אידיאלית להתפתחות פטרת ציפורניים בציפורני הידיים. לאחר ההידבקות, חלים עיבוי ושינויי צורה בציפורניים, הן משנות את גוונן השקוף הבריא והופכות ללבנות, צהובות או חומות, ובמידה ולא תטופלנה, המצב עלול להגיע גם להתנתקות של הציפורן מעריסתה. אמנם, פטרת ציפורניים, לכשעצמה, איננה נחשבת ל"מחלה", אולם הזנחתה עלולה להביא לפטרת של כפות הרגליים ולגרום, באופן משני ועקיף, גם לזיהום חיידקי של העור.
פטרת ציפורניים נגרמת כתוצאה מפטריה החודרת למצע הציפורן וגורמת לזיהום.היא מתבטאת בנקודה צהובה או לבנה המופיעה מתחת לציפורן ולאט לאט מתפשטת ולכן ישנה חשיבות לטפל בפטרת ציפורניים בזמן על מנת לעצור את התופעה לפני שהיא מחמירה ומידרדרת. מדובר בזיהום שכיח ובמראה לא אסתטי של ציפורניים:כהות,עבות,בעלות מספר שכבות,מעוותות,צהובות,מתפוררות,שינויים בצבע ובברק של הציפורן.
פטרת ציפורניים מופיעה לרוב כתוצאה של חוסר היגנה או כאשר הרגליים או הידיים מצויים בתנאי לחות ואינם מאווררים,כמו כן אנשים בעלי מערכת חיסון נמוכה או כאלה שסובלים מפטרת העור נמצאים כפגיעים יותר.

האם ציפורן נגועה יכולה להדביק ציפורניים נוספות?

פטרת ציפורניים היא מחלה מדבקת ביותר ולכן אם יש ציפורן שיש בה פטרת ציפורניים שאר הציפורניים עלולות להידבק ובנוסף לזאת יש חשש להידבק בפטרת העור לכן יש חשיבות עליונה לטפל בפטרת ציפורניים בזמן! טיפול שיעצור את התפתחות ההידבקות ויתן מענה אפקטיבי מהיר ויעיל שישים סוף אחת ולתמיד לפטרת בציפורניים וזהו היתרונות של טיפול פטרת ציפורניים בלייזר.

כל שיטות טיפול בפטרת ציפורניים

טיפולים מקומיים בציפורניים
Sol. Agispor - נוזל שיש למרוח בו את הציפורניים פעם ביום, למשך ארבעה חודשים לפחות.
לק Loceryl - לק המכיל חומר פעיל. יש למרוח את הלק פעם בשבוע למשך ארבעה חודשים לפחות, לאחר שיופה של הציפורן בעזרת הפצירה המצורפת ללק. 
לק Batrafen - לק המכיל חומר פעיל. בחודש הראשון תצטרכו למרוח שכבה דקה של הלק על הציפורן יום כן, יום לא. בחודש השני צריך למרוח פעמיים בשבוע, ומהחודש השלישי צריך למרוח את הציפורניים פעם בשבוע. גם את הלק הזה יש למרוח במשך ארבעה חודשים לפחות.
Emtrix - קרם המכיל חומרים פעילים וחומרים הממיסים באופן הדרגתי את הציפורן. המריחה נעשית פעם ביום למשך מספר חודשים, עד לפתרון הבעיה.
טיפול בכדורים לפטרת ציפורניים
Terbinafine - טיפול במשך 4-3 חודשים. יש לקחת כדור של 250 מ"ג פעם ביום. יש לבצע בדיקת תפקודי הכבד לפני הטיפול ובמהלכו.
ספורנוקס - טיפול במשך 4-3 חודשים, במחזורי טיפול של שבוע ימים אחת לחודש. כל מחזור טיפול מורכב משני כדורים של 100 מ"ג בבוקר ושני כדורים של 100 מ"ג בערב. יש לבצע בדיקת תפקודי הכבד לפני הטיפול ובמהלכו.
תרופות סבתא - שמן עץ התה, אקונומיקה, שמן מנוקה, שום כתוש, שמן נים, חומץ תפוחים, שמן ציפורן וכן הלאה. משך הטיפול לא ידוע (וכך גם רמת האפקטיביות שלו), אבל במהלכו, הציפורן הנגועה עלולה להדביק את הציפורניים שלידה ולהפוך לצרה ממשית בדמות פטרת הרגליים.
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר - הטיפול נמשך כחצי שעה, נחשב לטוב ביותר, יחסית לחלופות הטבעיות , כאשר אחוזי ההצלחה שלו עומדים על מעל ל-80%. גם כאשר מדובר במקרה של פטרת ציפורניים קשה עם ציפורן מעובה במיוחד, שלה נדרשים מספר טיפולים, משך הטיפול איננו מגיע ל-4 חודשים (בניגוד לטיפולים המקומיים), והוא איננו מסכן את הכבד של המטופל/ת (בניגוד לטיפולים התרופתיים).

מהלך הטיפול בלייזר

קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת ונטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום. עוצמת המכשיר מדודה, ולכן אין תחושת כאב, אלא הרגשה של "חימום/צריבה" בעוצמה חלשה מאד שכמעט איננה מורגשת.

טיפול בפטרת ציפורניים בלייזר לפני ואחרי

רקע על התהליך הטיפולי בלייזר לטיפול בפטרת ציפורניים 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בפטרת ציפורניים בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית המשלבת ידית באורך גל מדוייקת ומותאמת לאזור הציפורניים שילוב של עוצמה דיוק ומערכת קירור חדישה ומתקדמת שעובדת בתדרים מבוקרים ששומרים על הציפורניים ונותנים תוצאה מהירה יעילה ומקסימלית.מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום פטרת הציפורניים והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי
והרישמי לטיפול היעיל ביותר לפטרת ציפורניים.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר היא מבוקרת וממוקדת בדיוק אבסולוטי לטיפול בבעית פטרת הציפורניים יתרונות:
  • עוצמת המכשיר מדודה ולכן אין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה "בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
  • הקרניים של הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטריה שגורמת למחלה ולחסל אותה וזאת בניגוד לכל מיני תכשירים,כדורים,משחות וגימיקים למינהם.
  • תהליך הטיפולי:קרן הלייזר חודרת דרך הציפורן מבלי להסב לה נזק כלשהו ומביאה לחיסול הפטרת וניטרול מערכת ההגנה שגורמת לזיהום.
  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
  • ללא תופעות לוואוי,כאב או סימן.
  • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
  • תוצאות מדהימות ואפקטיביות ביותר לטיפול בתופעת פטרת הציפורניים.
  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש לטיפול בפטרת ציפורניים.
  • טיפול ייחודי עבור פטרת ציפורניים,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.

סרטון הממחיש את הטיפול בפטרת בציפורניים בטכנולוגיית FOTONA  קרני מכשיר הלייזר מסוגלות לחדור את הציפורן ולהגיע ישירות לפטרייה ולחסל אותה, בניגוד לכל מיני תכשירים וגימיקים נוספים למיניהם, הטיפול נעשה ללא תופעות לוואי או כאב ואיננו מותיר סימן. 
טיפול פטרת ציפורניים בלייזר נחשב לשיטה המתקדמת והיעילה ביותר שישנה כיום לטיפול בפטרת ציפורניים.

בטיפול פטרת ציפורניים בלייזר במרפאת ד"ר חן, תוכלו ליהנות מהשיטה המשוכללת ביותר, המבוצעת בציוד החדשני ביותר, בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA QX MAX העולמית שפותחה במיוחד לטיפול זה, ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב במצב הפטרייה, גילה, מספר האצבעות הנגועות ובנתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.
בטיפול יעיל והמתקדם ביותר, תוכלו להיפטר מפטריות באצבעות הרגליים או הידיים שהפריעו לכם במשך שנים! ללא כאב, ללא סיכון, ללא צורך באשפוז וללא שום תופעות לוואי נוספות!

לטיפול בפטרת ציפורניים בלייזר
סניפים: בני ברק, קריית חיים, כרמיאל, אשדוד, ירושלים 
 
  התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :

 073-374-6633
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים