מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

הצרת הנרתיק-כל השאלות והתשובות,והדרך היעלה ביותר לטיפול בלייזר בטכנולוגיית INTIMALASE תהליך לא פולשני וללא כאב שמחליף תהליך ניתוח! סניפים ב: תל אביב, ראשון לציון, בני ברק, קריית חיים,כרמיאל

טיפול הצרת הנרתיק בלייזר ללא כאב מחליף תהליך ניתוחי

הצרת הנרתיק בלייזר הסיבות לטיפול

אחד הגורמים שגורם להרחבת הנרתיק היא לידה דבר שגורם לפגיעה משמעותית באיכות החיים:ההנאה המינית בין בני הזוג פוחתת,יש לעיתים הרגשה של חוסר ביטחון בדימוי העצמי של האישה עקב הקושי ליהנות מסיפוק מיני ותחושת הנשיות שמתערערת באופן כללי לעיתים תופעה של נרתיק רחב גורם עימו לסיכון צניחת רחם או בריחת שתן.
חלק מהנשים לא מעונינות לטפל בבעיה כתוצאה "מסרבול" בתהליך ניתוח שכרוך בחתכים וכאבים.
נכון לטכנולוגיה המתקדמת של היום יש טיפול יעיל מהיר וידידותי בלייזר מאושר FDA ונחשב לטיפול הפופלארי והיעיל ביותר לטיפול בהצרת הנרתיק ללא כאב ווללא חתכים ועוד באותו יום ניתן לחזור לשיגרת היומיום.מה שגורם לאלפי נשים לטפל בהצרת הנרתיק בלייזר כי הוא לא מצריך מהן מאמצים מיוחדים או טיפול ניתוחי שכרוך בכאב.

כל מה שרציתם לשאול על הצרת נרתיק

טיפול הצרת נרתיק ללא ניתוח ב- 18 דקות בלבד
טיפול הצרת הנרתיק באמצעות טכנולוגיית הלייזר INTIMALASE הוא אלטרנטיבה טיפולית מומלצת לנשים שמעוניינות להימנע מתהליך של ניתוח כירורגי המלווה בחתכים ובכאב, ומעדיפות טיפול שאינו פולשני. טיפול של 18 דקות שיחזיר אותך עשר שנים לאחור.

גוף האישה עובר שינויים פיזיולוגים שונים במרוצת השנים. אחד מהם הוא הרחבת הנרתיק. מדובר בתופעה שמתרחשת לרוב לאחר לידה טבעית, אבל יכולה להופיע גם אצל כל אישה בעקבת תהליך הזדקנות הטבעי. נשים מתארות את ההשלכות לתופעה כירידה בהנאה בזמן קיום יחסי המין, ומדווחות שאינן מרגישות את איבר המין של בן זוגן. חלקן מציינות שהתופעה פוגעת ביכולתן להגיע לאורגזמה וחלקן מדווחות על מתח שנוצר בעקבות זאת ביחסים עם בן זוגן. במקרים כאלה הפעולה המתבקשת עבורן היא הצרת הנרתיק.

איך אפשר לטפל?

הצרת נרתיק נעשתה בעבר באמצעות ניתוח שהינו תהליך גינקולוגי-קוסמטי על כל הכרוך בכך, כלומר מדובר בתהליך פולשני, שמלווה בכאבים ובהחלמה איטית. אבל כיום בשיטה טכנולוגית מתקדמת אפשר לעבור תהליך הצרת נרתיק ללא ניתוח שחוסך מהמטופלות את החתכים ואת משך ההחלמה הארוך. השיטה המקובלת והרווחת היום היא הצרת נרתיק בלייזר. 


מה כולל תהליך טיפול הצרת נרתיק בלייזר?


הטיפול נעשה באחד מהמכונים שלנו הפזורים ברחבי הארץ, ונעשה באמצעות מכשור הלייזר ה INTIMALASE מבית חברת FOTONA העולמית. ממחקרים קליניים בתחום הצרת נרתיק הוכח כי מדובר באחד הטיפולים האפקטיביים ביותר בתחום.
הטיפול מבוצע על ידי רופא נשים מומחה בטכנולוגיית הלייזר, ואינו מצריך הכנות חריגות ומסובכות מקדימות. חשוב לדעת שעל מנת להגיע לתוצאות המבוקשות יש לבצע טיפול אחד עד שני טיפולים, כאשר כל אחד מהם נמשך 18 דקות בלבד.

מהו ההליך הטיפולי?


באמצעות מכשור הלייזר להצרת נרתיק ללא ניתוח נעשית התערבות, אשר משפרת את יכולת ההתכווצות והידוק הרקמות הריריות, ומעודד ייצור קולגון ברקמות הנרתיק. תהליך ההתערבות הטיפולי מעורר פעילות טבעית של הגוף המביאה למיצוק ולעיבוי הרקמות ומובילה להצרת הנרתיק.

האם לאחר טיפול הצרת נרתיק נדרשת תקופת החלמה?


טיפול הצרת נרתיק בלייזר אינו תהליך פולשני ואינו כורך בהתערבות כירורגית, ולכן כבר באותו יום אפשר לחזור לשגרת פעילות רגילה.


הצרת נרתיק


יתרונות הטיפול בלייזר lntimalase להצרת הנרתיק 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית ליזר עם המכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר לטיפול בהצרת הנרתיק בטכנולוגיית לייזר של חברת FOTONA העולמית המאפשרת לטפל בבעיה בצורה לא פולשנית.שיטה זאת נחשבת להישג המתקדם ביותר בתחום.נדרשים כשניים עד שלוש מפגשים לטיפול בתופעה.זהו טיפול מחליף ניתוח שחוסך את הכאב החתכים וזמן ההחלמה הממושך שמצריך ניתוח.מבין כל הטיפולים הקימים היום זהו הטיפול המתקדם היעיל והאפקטיבי ביותר שהוכח לפי מחקרים קלינים בתחום הצרת הנרתיק והוא מאושר FDA כטיפול הפופולרי והרישמי לטיפול היעיל ביותר להצרת הנרתיק.
בתהליך הטיפולי אנרגיית הלייזר מבצעת התערבות המשפרת את יכולת ההתכווצות והידוק רקמות רירית ומעודדת ייצור קולוגן ברקמות הנרתיק דבר המביא למיצוק ועיבוי הרקמות והצרתו של הנרתיק יתרונות:
  • הלייזר מטפל בנזק שנוצר לרקמות השרירים התומכים בנרתיק מחזק וממצק אותם.
  • טיפול הלייזר מהווה תחליף לניתוח ובכך חוסך:כאבים,חתכים,זמן החלמה...
  • ניתן לבצע את הטיפול בלייזר בכל שלבי תופעת בהצרת הנרתיק,ללא צורך בחדר ניתוח.
  • טיפול לא פולשני ללא תופעות לוואי,סיבוכים,זמן החלמה,כאב או סימן,תוצאות מידיות!
  • תהליך טיפולי נמשך לערך 30 דקות לטיפול לרוב נדרש 2 עד 3 טיפולים להבטיח תוצאות רצויות.
  • החזרת הלחות והחיוניות של רקמת הנרתיק,העלמות היובש והצרת הנרתיק משפירים את התחושה בזמן קיום יחסים.
  • הטיפול מבוצע ע'י רופא מומחה ברפואת נשים בטכנולוגיית לייזר
  • טיפול ייחודי עבור הצרת הנרתיק,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות,מהירות,ותוצאה מושלמת ללא תופעות לוואי משמעותיות.


טיפול הצרת הנרתיק בלייזר 
בטכנולוגיה הכי מתקדמת עכשיו בכל הסניפים בארץ: 
תל אביב,ראשון לציון,בני ברק,קריית חיים,כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן 
התקשרו: 
 073-374-6633הצרת הנרתיק כל הסיבות, והסוגים והדרך היעילה לטיפול הצרת הנרתיק בלייזר במקום אחד!!!

הצרת הנרתיק בלייזר מבית FOTONA
כל מה שרצית לדעת על טכנולוגיית intimalase


לפרטים נוספים

הצרת הנרתיק הסיבות ושיטת הטיפול
כל מה שרצית לדעת והתביישת לשאול


לפרטים נוספים

מדוע נשים צריכות הצרת נרתיק
התהליכים שהנרתיק עובר והדרך לתיקונם


לפרטים נוספים

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים