מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

טיפול בקונדילומה בלייזר לגברים ונשים| הסרת קונדילומה בלייזר
 הסרת יבלות באיברי המין ללא שום סימן או צלקת


טיפול בקונדילומה

הטיפול בקונדילומה חייב להיות מהיר, גם בשל יכולת ההידבקות והעברת המחלה המהירה וגם בשל סיבוכים בריאותיים, העלולים להיגרם עקב חוסר טיפול. בשנים האחרונות נמצא כי כ-90% מגורמי הסיכון למחלות סרטן צוואר הרחם, נגרמו עקב חוסר טיפול בזמן במחלת הקונדילומה. במרפאות המומחים של דוקטור חן ערים לעובדה הזאת ומשתדלים לתת עדיפות לטיפול זה ולקבוע תורים מהיום להיום או מהיום למחר וזאת על מנת להתמודד עם הסרת הנגעים במקום ולמנוע התפשטות והיוצרות של נגעים חדשים.
הלייזר הוא הטיפול היחיד שמעודד את מערכת החיסון לסלק את הנגיפים מהגוף מהר יותר מהרגיל.
גם לאחר הסרת הנגעים בלייזר ממולץ לקיים יחסי מין מוגנים עם קונדום במשך שלושה חודשים אחרי הטיפול וזאת על מנת לודאוות ניקוי מוחלט של הוירוס מהגוף ומניעת הידבקות. (אינדיקציה נוספת לדעת שהנגיף התנקה מהגוף היא שהנגעים לא חוזרים שוב אחרי שהוסרו).

מהי קונדילומה?


הקונדילומה הינה יבלת/גידול קטן שגודלו עד למספר מילימטרים, אשר נוצר כתוצאה משינוי גנטי שמבצע הווירוס בתאי העור וגורם להכפלתם באופן בלתי מבוקר. מאחר והנגיף מתפתח באופן אופטימלי באזורים לחים-למחצה, יופיעו יבלות אלה אצל נשים על שפתי איבר המין, בפי הטבעת ובאזור החיצוני של הנרתיק, בעוד שאצל גברים, יופיעו הקונדילומות על הפין ובאזור פי הטבעת.

מה ההבדל בין קונדילומה ל HPV?


HPV זהו הוירוס שנמצא בגוף , הקונדילומה היא למעשה היבלות שנוצרו כתוצאה מקיום יחסי מין לא מוגנים עם נשא HPV.
קונדילומה הינה יבלת שמופע לגברים באזור הפין והאשכים, ולנשים באזור הנרתיק ופי הטבעת, כתוצאה מנגיף HPV, לא כל נשא HPV יפתח את יבלות הקונדילומה, 
אבל הוא כן יוכל להדביק אחרים שיפתחו את יבלות הקונדילומה.

איך נדבקים בקונדילומה HPV?


הנגיף עובר ביחסי מין אוראלים (ליקוק/מציצה) , וגינאליים ׁחדירה לנרתיק, או אנאליים (חדירה לפי הטבעת). הנגיף יכול לעבור דרך חיכוך בעור נגוע בעת פעילות מינית.
אפשר להידבק ע"י חיכוך עם העור גם ללא חדירה. ויש לקחת בחשבון גם אם אין נגעים והווירוס נמצא בגוף עדיין נשא הנגיף HPV יכול להדביק את בן/בת זוגו.
היבלות יכולות להופיע מספר שבועות או חודשים לאחר קיום יחסי מין עם הבן זוג הנגוע.
אצל חלק מהאנשים אף פעם לא היה הופעה של יבלות למרות שהם נדבקו ואצל חלקם היו. כאשר יש יבלות קונדילומה (על הפין,אשכים,הנרתיק או פי הטבעת) יכולת
ההדבקה היא גבוהה מאוד, שימוש בקונדום מפחית את שיעור ההדבקה אבל לא תמיד מצליח למנוע אותה ב 100% מכיוון שלעיתים לא כל יבלות הקונדילומה מכוסים על ידי
הקונדום ומספיק מגע שלהם עם בני הזוג כדי ליצור מצב של הידבקות.
הדרך הראשונית להתמודדות עם הנגיף היא להסיר את היבלות בלייזר, מה שעוזר למערכת החיסונית של הגוף להתמודד עם הנגיף ביתר קלות.


למה לטפל בקונדילומה HPV בזמן?


כל עוד שהטיפול בקונדילומה לא מבוצע בזמן יכולת של התפשטות הנגעים גדלה ומתרבה, המערכת החיסונית נחלשת ויכולת ההדבקה בין בני הזוג בעת מגע מיני גדולה מאוד.
חלק קטן מסוגי הנגיף עלולים לגרום לשינויים ממאירים בצוואר הרחם אצל נשים או בפי הטבעת אצל גברים שמקיימים יחסי מין עם גברים.

איך מזהים קונדילומה?


יבלות הקונדילומה נראות כבליטות קטנות מעל העור לרוב הם מחוספסות ומזכירות כרובית מוקטנת ולעיתים חלקות ובולטות כגרעין תירס. בדרך כלל היבלות בצבע הגוף
או בצבעים לבן או חום. הם אינן גורמים לכאבים אבל לפעמים הם מגרדות ומציקות. ולרוב מפריעות מאוד מבחינה אסתטים ונפשית.

כיצד מתגברים על הנגיף HPV?


אפשר לסייע למערכת החיסונית להתמודד עם הנגיף וזאת נעשה ע"י הסרת יבלות הקונדילומה בלייזר מה שמחזק את המערכת החיסונית, מקטין את אחוזי ההידבקות
עוצר את התפשטות הנגעים, ואינדקציה ודאית שהנגיף לא נמצאה בגוף זה עם הנגעים לא חוזרים בשנית וזאת ניתן לראות לאחר מספר חודשים, לאחר טיפול הסרת הנגעים בלייזר.

מה לעשות אם יש לי קונדילומה?


המסר הראשון לא להיכנס ללחץ יש טיפול! 
לגברים - לגשת לטיפול להסרת יבלות הקונדילומה בלייזר, לא לנסות טיפולים "ניסיוניים" כגון חנקן נוזלי שמצריך מכם טיפולים חוזרים ונשנים ועוגמת נפש, או טיפולים בשיטות
ישנות של צריבה במחט חשמלית שעלולים להשאיר סימן על אברי המין. הטיפול בלייזר נחשב למהיר והמתקדם מסוגו ונותן מענה מידי להסרת יבלות הקונדילומה ונחשב לטיפול
היחיד שמסיע למערכת החיסונית של הגוף להתגבר על נגיף HPV.
לנשים - צריכות לטפל בהסרת היבלות בלייזר וזאת על מנת למנוע סיכונים ממאירים בצוואר הרחם ולמנוע התפשטות הנגעים והדבקת בן הזוג, ולהיות במעקב גניקולוגי, ולהקפיד
על בדיקת משטחי PAP שנותנים לך אינדקציה תמידית מה הסטטוס שלך בנוגע לנגיף HPV.
אפשר לקיים יחסי מין מוגנים אחרי הסרת היבלות ולעקוב אחר המצב: לגברים אצל רופא עור ואצל נשים אצל הגינקולוג על מנת שיתן את האינדקציה הסופית שהמערכת החיסונית
התגברה על הנגיף.

האם חיסון עוזר למנוע קונדילומה?


חיסון מונע קונדילומה אם חוסנתה לפני ההידבקות בנגיף ולא אחרי. צריך לקבל את הנגיף לפני גיל 26 או לפני שנחשפת/ה ליחסי מין המוקדם מבנהם. המצב האידאילי לקבל
את החיסון בגיל 12 וזאת נכון להיום מוכר כעדיפות במערכת הבריאות בישראל לחסן בנות בגיל הזה על מנת למנוע הדבקות עתידית בנגיף. ההחלמה מהטיפול בקונדילומה


ההחלמה של הטיפול בקונדילומה מושפע מהיקף היתפשטות הקונדילומה, מיקומם המדוייק באיזור איברי המין, והתיזמון (כמה שהגעתם יותר מוקדם בתחילת התהליך יותר קל לטפל,לפני התרבות והתפשטות הנגעים).
ב 90% מהנגעים הטיפול בלייזר מאפשר חזרה מידית לשיגרה והמטופל כמעט ואינו מושפע מהתהליך שעבר, לרוב הטיפול מסתיים בטיפול אחד בלבד (תלוי בסוג הנגעים) ולעיתים נדרש טיפול נוסף או שניים.
במקרים מורכבים יותר, של הסרת הקונדילומה באזורים רגישים יותר כגון: שפתי הפות, חלקו החיצוני או הכמעט חיצוני של פי הטבעת, יחוש המטופל אי נוחות למשך כשבוע באיזור המטופל.
במקרים אלו יהיו רגישות בשפתי הפות,פין בזמן חיכוך,ולעיתים כאב קל בזמן צרכים. לעיתים מומלץ לפי מרשם רופא להשתמש במשחות אלחוש כגון: אמלה, עזרקאין וזאת על מנת להקל
על תחושת האי נוחות.
בתוך שבוע תחלוף תחושה זאת ותוך כשבועיים ניתן היה לחזור לפעילות מינית. לאחר ההחלמה מומלץ לקיים יחסי מין מוגנים עד אשר רואים רואים שהנגעים אינם חוזרים לאורך זמן, דבר שמראה על התגברות המערכת החיסונית על הנגיף.


טיפול בקונדילומה מחיר


אנחנו מודעים לחשיבות גורם המחיר כחלק מתהליך הטיפול בקונדילומה, ולכן הייעוץ ניתן בחינם והמחיר נקבע לפי כמות הנגעים, מרכזי דוקטור חן בפריסה ארצית מעמידה בשבילכם
את טובי המומחים בתחום בטכנולוגיית לייזר המתקדמת ביותר בעולם שמאפשרת להסיר את הנגעים במקום וכל זאת במחיר הכי אטרקטיבי שייש, שיאפשר לכם לטפל בתופעה זאת בזמן
ולמנוע את היתפשטותם והדבקתם של הנגעים ולהתחיל תהליך החלמה מהיר והאפקטיבי ביותר.

 

טיפול בקונדילומה שיטות הטיפול :

גישות טיפול ביבלות הקונדילומה הינן רבות ומגוונות ולכן, הורדת קונדילומה יכולה להתבצע באמצעים שונים, מטיפול בחנקן נוזלי, דרך מחט חשמלית ומשחה ייעודית ועד הסרת קונדילומות בליזר, כשהבחירה נעשית על פי גודל הקונדילומות ומיקומן:

הורדת קונדילומה בחנקן נוזלי - הטיפול מיועד לקונדילומות המופיעות באזורים החיצוניים והגלויים יותר. במהלכו, מותז חנקן נוזלי על האזור הנגוע. הטמפרטורה הנמוכה של החנקן הנוזלי גורמת להרס התאים, חסרון תהליך ארוך, כואב באזור רגיש זה,ועלול להשאיר סימנים.

צריבת הקונדילומה במחט חשמלית - טיפול נחשב ליעיל בקונדילומות בכל האזורים ומהלכו תלוי באזור ובגודלה של הקונדילומה. בקונדילומה קטנה באזור חיצוני - תיצרב היבלת מהשורש והאזור ייחבש. בקונדילומה באזור פנימי (כבתוך הנרתיק או בפי הטבעת) יתקיים הטיפול בחדר הניתוח ובהרדמה חלקית או מלאה. החסרון בטיפול שהוא משאיר סימנים באברי המין.

כריתה כירורגית - הטיפול מבוצע בקונדילומות בהיקף גדול שאינן ניתנות להסרה באמצעים אחרים, מבוצע בחדר הניתוח ובהרדמה חלקית או מלאה.

טיפול בקונדילומה במשחות המבוססות על IMOQUIMOD או Podophyllotoxin - מבוצע על פי הנחיות רופא עור ומין ובהשגחתו, מאחר ולכל משחה התוויות משלה.

טיפול הסרת קונדילומה בלייזר - הטיפול נפוץ בעיקר בקונדילומות באזורים חיצוניים (שפתי הפות, בחלקו החיצוני של פי הטבעת, על הפין ועל העור שבאזור אברי המין). הטיפול מבוצע לאחר אלחוש ונחשב כיום לטיפול המהיר, היעיל והבטוח ביותר להסרת קונדילומות.


טיפול בקונדילומה בלייזר יתרונות: 


שיטה חדשנית בטכנולוגיית לייזר הנחשבת כיום לטיפול היחיד המסייע למערכת החיסונית להתגבר על נגיף HPV.
מייבש ומאדה את היבלת/הקונדילומה כך שהיא נעלמת במהלך הטיפול.
הטיפול אינו מצריך הרדמה, אין צורך בתפרים, אין צורך להכנה מיוחדת לפני הטיפול או אחריו, ואין תופעות לוואי. 
לרוב מספיק טיפול אחד בלבד. 
 מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:

  • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.

  • התוצאות המהירות ביותר בטיפול בקונדילומה ונחשבת למהירה ביותר לעצירת התפשטות הנגעים.

  • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל הקונדילומה).

  • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.

  • אין זמן החלמה, חזרה לשיגרה עוד באותו יום.
  • מתאים לכל סוג וצבע עור.

  • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום סימן או צלקת.

  • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר לטיפול בקונדילומה.

  • טיפול ייחודי עבור הסרת יבלות קונדילומה לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.

טיפול הסרת קונדילומה בלייזר

טיפול הסרת קונדילומה בלייזר נותן מענה למקרים בהן שיטות אחרות אינן ניתנות לביצוע מבחינת נגישות, למשל, יבלות קונדילומה גדולות בתוך השופכה או בתוך החלחולת. כמו כן, ניתן לבצע את הטיפול במקרים של מצבים כמו של נשים בהיריון, בהם יש לבחון את האמצעים בהם נוקט הטיפול בזהירות רבה. במהלך התהליך, נצרבות יבלות הקונדילומה בעזרת קרן הלייזר. מיקוד קרן הלייזר על הקונדילומה משפיע עלה ישירות, וכבר במהלך הטיפול הקונדילומה נעלמת. לרוב, לא נדרש יותר מטיפול בודד על מנת להסיר קונדילומה. ההחלמה המלאה מתהליך ההסרה עשויה לארוך כשבועיים עד חודש, תלוי בכמות הקונדילומות שהוסרו, גודלן, האזור בו הן נמצאות ונתונים אישיים של המטופל/ת. לאחרי טיפול כזה, לא נותרים שום צלקת או סימן לטיפול שבוצע.

 

אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ, תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על הסרת קונדילומה בלייזר בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

טיפול ביבלות הקונדילומה בלייזר בסניפינו מבוצע במכשיר לייזר בטכנולוגיה שפותחה במיוחד לטיפול זה ובהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בכמות הקונדילומות המוסרות, גודלן, מיקומן ונתוניו/ה האישיים של המטופל/ת.


 

טיפול בקונדילומה לגברים | טיפול בקונדילומה לנשים
בטכנולוגיה הכי מתקדמת בלייזר עכשיו בכל הסניפים בארץ:
גבעתיים, בני ברק, כפר סבא, קריית חיים, כרמיאל
   לשירות  לקוחות של אתר דוקטור חן התקשרו:   073-374-6633

 

 

טיפול בקונדילומה- כל מידע

קונדילומה-שיטת הטיפול 
כל השיטות לטיפול בתופעה באופן מידי! 


לפרטים נוספים

טיפול בקונדילומה לגברים ולנשים 
מיקום שכיחות ודרכי טיפול
 


לפרטים נוספים

חיסון נגד קונדילומה או טיפול בלייזר  
האופציות לטיפול בקונדילומה
 

לפרטים נוספים

 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים