הסרת קעקועים בלייזר FONTA QX בכל הארץ

הסרת קעקועים בלייזר
ב: תל אביב, ראשון לציון, קריית חיים, כרמיאל
בטכנולוגיה FOTONA QX MAX המתקדמת ביותר ללא צלקת

 

קליניקת דוקטור חן היא הקלינקה המקצועית והגדולה ביותר בתחום הסרת קעקועים בארץ,הטיפול מתבצע ע"י טובי המומחים בתחום,בטכנולוגיה החדשנית ביותר של FOTONA QX MAX
טכנולוגיה זאת מאפשרת לקבל את התוצאות הטובות ביותר בתחום הסרת הקעקועים בלייזר והיא המילה האחרונה בתחום, המאפשרת לכם להסיר את הקעקועים בכל הצבעים כולל אדום, כחול, ירוק, לבן ושאר הצבעים.
שיטת הסרת הקעקועים בקליניקות של רשת דוקטור חן היא הבטוחה והמקצועית ביותר, כמות הטיפולים תלויה בגודלו של הקעקוע ובטיבו, לרוב נדרש בין 3-7 טיפולים
שיביאו להעלמתו המוחלטת של הקעקוע, כאשר כל טיפול נע בין 7-15 דקות, בטכנולוגיה של פוטונה QX MAX התהליך הוא הכי ידידותי ומקצועי לכן התוצאות שמתקבלות הם הכי
אפקטיביות בזמן הכי קצר שאפשרי להוריד את הקעקוע הסרה מוחלטת!

 


למה דווקא הסרת קעקועים בלייזר בטכנולוגיה FOTONA QX MAX ?

ראשית, בשל דרך הפעולה של הלייזר: קרן הלייזר מפרקת את הקשר של הפיגמנטים בתת-עור ומפרידה אותם מהחלבונים, כך שצבעי הדיו של הקעקוע פשוט מתמוססים.


שנית, בשל צמצום הסיכונים הנלווים לתהליך. לא מדובר בתהליך ניתוחי: הסרת קעקועים בלייזר מתבצעת לאחר אלחוש העור באופן מקומי בלבד!


שלישית, באופן מפתיע, התוצאות המושגות בעת הסרת קעקועים בלייזר בקעקועים הכוללים צבעים כהים (אפור, שחור, כחול, ירוק כהה) טובות בהרבה יותר מאלה שבצבעים הבהירים. כך שהסרת קעקוע בלייזר משיגה תוצאות טובות גם בקעקועים כהים, אשר בעבר לא ניתן להסירם ולקבל תוצאות אסתטיות, או אפילו סבירות במראן.


רביעית, מדובר בשלושה עד שבעה טיפולים לרוב האורכים עד 15 דקות, כאשר בין הטיפולים הגוף ממשיך לפרק את הדיו ולשקם את האזור. אין צורך בזמן החלמה ממושך, אין צלקות שהן תוצאה של ניתוח וניתן לשוב לחייכם הרגילים מיד לאחר הטיפול.


אם כן, הסרת קעקועים בלייזר בטכנולוגיה FOTONA QX MAX נחשבת כיום לשיטה הבטוחה, המהירה והיעילה ביותר להסרת קעקועים בכל גודל, בכל צבע ומכל אזור בגוף.

  

הסרת קעקועים בלייזר התהליך הטיפולי 

הטיפול בלייזר הוא טיפול נקודתי ללא זמן החלמה,ללא ניתוח. 
בפרוצדורה זאת מטשטשים את הרקמה הפגומה על ידי קרן אור המסירה שכבת עור דקה סביב הקעקוע. 

בטיפול הסרת קעקועים בלייזר במכשיר פוטונה קיו אקס מקס ניתן להוריד את כל צבעי הקעקועים, והתוצאה האסתטית המתקבלת זהה על כל צבעי העור, ללא מגבלה.

הפולסים שמעביר FOTONA QX MAX בתהליך הטיפולי כל כך מהירים שאין פגיעה בעור והטיפול איננו גורם לצלקות או לפיגמנטציה.

כמות הטיפולים במכשיר משתנה ונקבעת בהתאם למיקום הקעקוע, צבעי הקעקוע, כמותם ואיכותה של הדיו בה נעשה שימוש.

יכולת המיקוד של FOTONA QX MAX היא גבוהה מאד, ולכן, ניתן להגיע איתו לתוצאות טובות ואסתטיות גם באזורים רגישים, אשר בשיטות אחרות וגם במכשירים אחרים לא ניתן להגיע אליהן.

הטיפול במכשיר לייזר FOTONA QX MAX נחשב למתקדם וליעיל בעולם והתוצאות המתקבלות ממנו הן מושלמות. 
בשיטה ייחודית ומתקדמת זאת ניתן לטפל טיפול ממוקד ביחידות מיקרוסקופיות של אחד חלקי מיליארד מה שמאפשר לעבוד בצורה מדויקת ואסתטית על הקעקוע גם באזורים רגישים ולהגיע לתוצאות מדהימות בלי סימנים או צלקות.אורך הגל בטכנולוגיית FONTA QX MAX תומכת ומאפשרת הסרת כל סוגי הצבעים של הקעקוע זהו הדגם האחרון שפותח בסוגו בעולם שמביא לתוצאות הטובות ביותר. 


אצלנו, במרכזי אתר דוקטור חן הממוקמים בכל רחבי הארץ תוכלו לקבל את כל ההדרכה והמידע על סוגי הטיפולים הקיימים של הסרת קעקועים בצפון, במרכז ובדרום. הייעוץ ניתן בחינם וללא התחייבות המטופל.

הסרת הקעקועים בסניפינו מבוצעת במכשיר לייזר מדגם   FOTONA QX MAX,  בהתאמה אישית לכל מטופל/ת, בהתחשב בגודלו של הקעקוע, צבעיו, עומקו וצבע העור של המטופל/ת.


הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי

הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי
הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי

הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי
הסרת קעקועים בלייזר לפני ואחרי
הסרת קעקועים בלייזר

סרטון המראה את תוצאות הסרת קעקועים בלייזר במכשיר FOTONA
לטיפול הסרת קעקועים בלייזר   
סניפים:תל אביב,ראשון לציון,קריית חיים,כרמיאל 

   התקשרו לשירות לקוחות של אתר דוקטור חן :  

 073-374-6633
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים