מרכזים אסתטיים ורפואיים

להסרת נקודות חן/שומות נגעי עור וטיפולים אסתטיים,  גניקולוגים, וניתוחים פלסטיים 
בפריסה ארצית

לייעוץ וקביעת תורים התקשרו:
          073-374-6633      

 

הסרת נקודות חן/שומות,נגעי עור,פיגמנטציה,אקנה,מזותרפיה,הפחתת קמטים,הסרת שיער,פילינג,חידוש והצערת העור
בשיטה ייחודית בראשון לציון 

הסרת נקודות חן/שומות ונגעי עור בשיטת מחט חשמלית המתקדמת ביותר: 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית מחט חשמלית בשיטה של שולמית קוסמטיקס:הגורמת ליבוש נקודת החן/שומה והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי
מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב לרוב בטיפול אחד בלבד! מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבועים,
  אין צורך בטיפולים חוזרים ונשנים.
 • תהליך הטיפולי:יצירת נקודות מקרוסקופיות על גבי נקודת החן/שומה שיוצרת גלד בגוון חום 
  שמתיבש ומתקלף תוך מספר ימים והעור מתחדש בצורה טבעית ללא שום סימן או צלקת.
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח בתנאים נוחים ויחס אישי לכל מטופל.
 • תהליך ההסרה אינו כואב.אינו פולשני ללא זיהומים עם תוצאות מהירות.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה ביחס לפילינג או לייזר.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה, ללא חשש לחשיפה לשמש לאחר מכן.
 • ניתן לטפל באיזור העפעפיים,   ללא חשש מפגיעה בעיניים, בניגוד לסכנה הקיימת בטיפולי לייזר.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית  של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים .
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת נקודת חן.
 • מחיר של הסרת נקודת חן/שומה בשיטת מחט חשמלית היא בין הזולות ביותר והמומלצת
  ביותר  מכל השיטות מחיר של כמה מאות שקלים לנקודה,ולכמות נקודות המחיר אף יורד משמעותית!
 • טיפול ייחודי עבור הסרת נקודות חן/שומות,לאור כל הכתוב מעלה היא נחשבת לאחת השיטות
  הטובות ביותר לבצע זאת ביעילות,מהירות,ותוצאה מושלמץ ללא סימן/צלקת וללא תופעות לוואי.שיטה להסרת נקודות חן/שומות במחט חשמלית 

שולמית קוסמטיקס מומחית קלינית מומחית בעלת שם עולמי בתחום הסרת נקודות חן/שומות לא אסתטיות ללא ניתוח,כאבים,וצלקות.
הטיפול בקליניקה מתבצע בתנאים נוחים. תהליך הסרת נקודת החן/שומות אינו כואב.אין תפרים,אין זיהומים,והשומה נופלת בצורה ספונטנית.
בזכות טכניקה זו ניתן להסיר נקודות ושומות גם במקומות הרגישים ביותר/לא נוחים כגון: עפעפיים,פינות האף,אוזניים, פנים וכל מקום אחר בגוף...
השיטה מבוססת על שימוש במחט חשמלית שיטה ייחודית של שולמית קוסמטיקס.במהלך הטיפול ישנו עקצוץ קטן וכמעט בלתי מורגש  של נקודות מקרוסקופיות שיוצרת גלד מלאכותי שנופל לאחר מספר ימים והעור מתחדש באופן טבעי.לרוב תוצאות מתקבלות במהלך שבועיים ימים ובטיפול אחד בלבד! 
בסיום הטיפול נושרת נקודת החן ללא שום צלקת ,סימן,או כאב כולשהו.
אנשים רבים הסובלים משומות ונקודות חן לא אסתטיות, אשר גם עלולים להפוך לגידולים ממאירים,חוששים להסיר אותן.
רבים מפחדים ומתלבטים מכיוון שהדרכים המקובלות – לייזר, חנקן נוזלי או ניתוח, כרוכות בהשארת צלקת, דבר מאד לא רצוי, במיוחד אם מדובר בנגע הממוקם על הפנים.לא מעטים המקרים שהצלקת נראית מכוערת בהרבה מנקודת החן המקורית.
לפני הטיפול נערך אבחון של סוג השומה: אם היא כהה מדי, מרקמה אינו אחיד, צורתה אינה עגולה וחלקה וגבולותיה מטושטשים – ייתכן שמדובר בגידול לא שפיר ומסוכן. במקרה של חשד , ולו הקטן ביותר לממאירות,יישלח הנבדק לביצוע ביופסיה (אבחנה). רוב השומות הן בהירות, גבולותיהן, חדים וברורים והן ניתנות להסרה ישירה, ללא שום בעיות או סימנים.

מהיכן הגיעה השיטה לטיפול במחט חשמלית ?

שולמית קוסמטיקס עברה הכשרה לשימוש בשיטה להסרת נקודות חן/שומות במחט חשמלית המכשיר מאושר תו תקן והיא נחשבת לשיטה המתקדמת ביותר בעולם והפופולרית ביותר להסרת נקודות חן.השיטה מאפשרת טיפול קל,יעיל,ואפקטיבי של הסרת נקודות חן,שומות,גידולי עור,ללא שום כאב ניתוח או צלקת.השיטה הקלה,היעילה,והזולה ביותר

להסרת נקודות חן בולטות ושטוחות כאחד.בשיטה בדוקה ומוכחת במשך שנים שמאפשרת תוצאות מושלמות ללא שום סימן או צלקת בטיפול אחד ובזמן קצר.
יתרונות השיטה והתוצאות בהשוואה לשיטות אחרות

 דרמטולוגיה (רפואת העור) ייחודית לא פולשנית, בעלת רמת דיוק והצלחה אסטתית גבוהים ביותר ללא צורך התערבות כירורגית.
לעור ככלל ישנם תפקידים רבים וחשובים, כגון: הגנת הגוף נגד שינויים בחום וקור, נגד חדירת חומרים וגופים מזיקים וזיהומים למיניהם (חיידקים, וירוסים וכו׳), בלימת פגיעות פיזיות שונות ועוד.
אך לעור האדם ישנו תפקיד חשוב וייחודי נוסף: שמירת המראה החיצוני האסטתי, בפרט כאשר מדובר בעור הפנים והצוואר.
כאשר מדובר בפגמים ונגעי עור, הרפואה מציעה טיפולים כירורגיים (כירורגיה דרמטולוגית), לייזרים וחנקן נוזלי, הפועלים בצורה פולשנית לתיקון המצב. בפועל, ברוב המוחלט מהטיפולים הכירורגיים יוצאים המטופלים מאוכזבים ופגועים. והסיבה היא היווצרותן של צלקות הנראות לעתים גרועות מן הנגעים המקוריים. 
שולמית קוסמטיקס יסדה תחום חדש של דרמטולוגיה בעלת דיוק עליונה
High Precision Dermatology. מדובר בשיטת טיפול המאפשרת הסרה מושלמת של נגעי עור (בעיקר בפנים) ללא היווצרות פגמים או צלקות במקום הנגע המקורי. טכניקה המתאימה לכל אדם שפונה לטיפול אסטתי ומצפה לשיפור המראה החיצוני ולא מוכן ליטול סיכון מיותר בטיפול שאיננו יעיל ועונה על ציפיותיו.
שולמית קוסמטיקס בעלת שיטה יחודית ובלעדית בארץ,נושאת הצלחה רבה בתחום הטיפול של הסרת נקודות חן/שומות,במתינות ובצורה מושלמת שומות ונקודות חן מכל הגדלים כולל זעירות ביותר בפנים ובשאר הגוף, נגעים שמציקים לאנשים לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם בריאותית.


הסרת כתמי לידה/פגמנטציה/גיל רקע על התהליך הטיפולי של שולמית קוסמטיקס
בשיטת מחט חשמלית בראשון לציון

שיטה חדשנית בטכנולוגיית מחט חשמלית המפרק את הפיגמנט ומבהיר את העור  בשיטה של שולמית קוסמטיקס:הגורמת ליבוש כתם הלידה/כתם הפיגמנטציה /כתם הגיל והתקלפות ספונטנית של השכבה העליונה של העור באופן טבעי מהעור,והתחדשות העור ללא שום סימן או צלקת,תוצאות מדהימות ומהירות ללא כאב בכלל מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין טיפול אחד לשניים תוצאות נראות כבר במהלך שבוע.
 • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל הכתם).
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על העור.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 • התוצאה מדהימה במראה האזור בוא הוסרה כתם הלידה / הפיגמנטציה/הגיל תוצאות מוכחות.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות העור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים .
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת כתם לידה/פיגמנטציה/גיל.
 • טיפול ייחודי עבור הסרת כתם לידה/פיגמנטציה,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.

טיפול בהסרת קופרוז בשיטה ייחודית בטכנולוגיית מחט חשמלית תוצאות מידיות להגיע עם לצאת בלי! בראשון לציון

שיטה יחודית של שולמית קוסמטיקס בטכנולוגיית מחט חשמלית לטיפול בקופרוז עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר לטיפול בתופעה.
מכשיר מיוחד הפועל בעזרת קרני אור הניתנים לויסות ולמיקוד מדוייק,פוגעים בנימי הדם המורחבים וממיסים אותו.
בסופו של תהליך הוא נמס ונספג על ידי הגוף ומסולק ממנו. אורך גל הלייזר ניתן לוויסות על פי גודל הקופרוז ומיקומו,נדרש טיפול אחד בלבד! והתוצאות מתקבלות עוד במהלך הטיפול!
אנרגיית גלי לייזר מרוכזת מועברת ע״י חוט מחט דק ביותר בעובי של נים הדם בצורה מדויקת אל הקופרוזים ונקלטת על ידי ההמוגלובין שבין כלי הדם הנגועים.
קרן פועלת לקרישה מיידית של הנימים והיא איננה נקלטת על ידי הרקמות מסביב להם ולכן 
אין היא גורמת לנזק סביבתי.חום המוקרן דרך החוט יסגור את כלי הדם וימנע את הזרימה
בהם כך שהמראה האדמומי של העור יעלם.
מדובר בטיפול קצר יחסית שנמשך לא יותר משניות ספורות,  אין צורך לבצע שינויים בשגרת היום יום.  כאשר תוצאות הטיפול נראות לעין כבר מתום הטיפול הראשון. טיפול העלמת קופרוז נעשה תחת הלחוש ומלווה בתחושת עקצוץ קלה ללא כאב, זהו תהליך  נוח בטוח ומהיר עםם תוצאות מצוינות.   שיטה ייחודית ללא כאב או סימנים להסרת קופרוז באפן מיידי באותו יום , מתאים לכל סוגי העור ולכל גוון עור   כבר בסיום הטיפול נימי הדם נעלמים !טיפול אקנה /פצעי בגרות בראשון לציון

שיטה חדשנית הנותן את המענה הטוב ביותר לטיפול באקנה,טיפול מהפכני בקרני אור בטכנולוגיה המחדירה אור לעומק העור.  בשיטה של שולמית קוסמטיקס :בשיטה זאת הפילינג של העור הוא בצורות מיקרוסקופיות. מאחר שהנקודות מוקופות בעור "בריא" הריפוי הוא מהיר מאוד ללא צורך בשהיה בבית ועם סיכון נמוך מאוד לתופעות לוואי.בשיטת קרני אור מנצלים את קרני האור לחימום מאוד מדוייק ואפקטיבי של העור עם "פילינג" ולכן בשיטה זאת מתקבלים תוצאות מדהימות ומהירות לטיפול בצלקות אקנה ללא צורך בניתוח .
במהלך הטיפול העור ינוקה ביסודיות  הן בקליניקה והן בחומרים הניתנים הביתה, נסיר את התאים המתים נדאג לטפל בתכשירים קוטלי חיידקים  במטרה להשמיד את החיידקים וכדי למנוע פצעים חדשים. בנוסף נאזן את העור עם קרם לחות או מסיכה מרגיעה ,כדי למנוע את ייבוש העור. 
תהליך הריפו מהיר,תוצאות מתקבלות כבר בטיפול הראשון לעיתים נדרש עוד טיפול אחד בלבד לתוצאות מדהימות.בטיפול משולבים גם תכשירים פרה-רפואיים המבוססים על חומרים פעילים ובטוחים לשחזור ולחידוש מראה עור הפנים ממיטב המעבדות המקצועיות בארץ ובאיכות גבוהה המסיעים לאזן את הפרשת הסבום בעור ומונעים היווצרות קומודונים ופצעונים חדשים לאורך זמן,המתאימים ביותר לאקלים הישראלי והמאושרים משרד הבריאות.
ייחודם של תכשירים אלו בהיותם מבוססים על חומרים טבעיים אנטיספטיים בשילוב עם חומרים פעילים דוגמת:קמפור,מנתול,תחמוצת האבץ,רטינול,המשפר את מרקם העור ומעודד את התהליך הטבעי של התחדשות העור,וכן רכיבים צמחיים הידועים כאנטי דלקתיים ואנטי בקטריאליים המסיעים להפחית את כמות הקומודונים באופן ניכר,לצמצם את התדירות והעוצמה של התפרצות האקנה ולהעלים ולהבהיר את הכתמים הנלווים לאקנה.
יתרונות נוספים לטיפול באקנה בשיטת  קרן אור בשילוב תכשירים טבעיים לחידוש העור :
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות מהירות לרוב נעים בין טיפול אחד לשניים בלבד לתוצאות מדהימות להעלמת תופעת הפצעים של האקנה.
 • שילוב של שני שיטות שמשלימות אחת את השניה:טכנולוגיית קרן אור בשילוב חומרים טבעיים מעודדי התחדשות העור מבאים לתוצאות מדהימות.
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • הקרן מחולקת כך שבין כל נקודות "נזק" ישנה רקמה בריאה כמאגר,מאחר שהנקודות מוקפות בעור בריא תהליך הריפוי מהיר יותר.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור.
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • יצירת תגובה אמיתית  של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.  
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר לטיפול באקנה.
 • המכשיר בעל אישור בטיחות בנלאומי של משרד הבריאות האמריקאי FDA.איפור קבוע ועיצוב גבות בשיטת השערה/הצללת גבות בראשון לציון

 • טכנולוגיה המתקדמת ביותר הנקראת מיקובליידינג המאפשרת שילוב שיער קיים והדמיית שיער ליצירת מראה טבעי מלא ואחיד.
 • התוצאות מהירות כבר בטיפול הראשון מקבלים את העיצוב המבוקש,והטיפול השני הוא לצורך מעקב ויצירת מראה הגבות המושלם.
 • מחיר עיצוב גבות בשיטת השערה (1500ש"ח) בטווח הרחוק הוא זול כי הוא נשמר לטווח ארוך של שנה מינימום. 
 • מבוצע במסגרת קליניקה עם ניסיון ומיומנות בחומרים הטובים ביותר וכל זאת על מנת לאפשר לך את הטיפול והתוצאות הטובות ביותר.
 • מתאים לכל סוג וצבע שיער מאפשר לבעלי גבות דלילות מראה של גבות מלאות, יפות, ומעוצבות.
 • שליטה מלאה בעיצוב הגבות והתאמה למראה הפנים.
 • הגבות הם למעשה המסגרת של הפנים יתרונות : מרימות עינים נפולות, מגביהות עיניים זעירות, קובעות את הבעת בפנים ונותנות להם מראה צעיר,יפה, ורענן יותר.
 • מראה גבות אחיד,מלא ומעוצב מאפשר לטשטש פגמי עור וצלקות באזור זה ומאפשר נוחות בכל מהלך היום ללא צורך בטיפוח גבות יום יומי.
 • השיטה החדשנית והמתקדמת ביותר לעיצוב גבות תוצאות מושלמות ובמקום!

מילוי קמטים ללא מחט בראשון לציון

שיטה טיפול האסטטיקה בהן ניתן לטפל באמצעות המכשיר כוללים את הטיפולים:
מילוי קמטים
הזרקת חומרי מילוי
  הרדמה מקומית 
מזוטרפיה
השימוש במכשיר אינו פוגע ביעילות הטיפול,שכן חומרי ההרדמה,הרעלנים,והחומצות הנפוצות לשימוש בטיפולים מסוג זה מועברים אל השכבות התחתונות של העור באמצעות המכשיר בלחיצה של החומר דרך נקבוביות העור,המתפשט בצורה קונית ומבוקרת אל כל האזורים הנדרשים בטיפול.
למעשה השימוש ב INJEX 30 יעיל יותר ובטוח יותר ממרבית הטיפולים באמצעות המחטים,על כן תוצאות הטיפול במקרה זה ימהרו להגיע אף מוקדם מהטיפולים הקונבנציונאלים באמצעות מזרקים.


הסרת שיער בטכנולוגית IPL:השיער הבלתי רצוי מורחק ע'י אור וחימום הזקיקים בראשון לציון

הסרת שיער בשיטת IPL מאפשרת טיפולים בכל גווני העור של המטופלים הניגשים להסרת שיער בגופם:החל מצבע עור בהיר עד כהה וכמעט ללא הגבלה וזוהי למעשה אחת היתרונות הגדולים בשיטה זאת.
בנוסף היא השיטה היחידה המאפשרת להשתזף תוך כדי טיפול.
טכנולוגיית IPL היא מהחדישות והמבטיחות שייש כיום היא מבוססת על מקור רב עוצמה המכונה AFT הפועל בתדירות והספק גבוהים ובאנרגיה נמוכה ולכן מי שמטופל בשיטת IPL גם לא מרגיש כאב.
תכונות אלה של המכשיר מאפשרות העברת אנרגיה אופטית דרך האפידרמיס ורקמת העור וספיגתה בדרמיס (שכבת העור הפנימית) תוך כדי חימום מבוקר של האיזור.הקרניים החודרות מחממות בהדרגה את זקיק השערה מנתקות אותו מכלי הדם המזינים אותו וכך גורמות להפסקת תהליך הצמיחה.
מטופלים מדווחים כי הטיפול נותן תחושה נעימה הדומה למסא'ז אבנים חמות.
כ 85% מהמטופלים מדווחים שהם נרדמים במהלך הטיפול באזורי טיפול גדולים.
הטיפול המוצע בהסרת שיער בשיטת IPL הרבה יותר עדין בהשוואה למכשירים אחרים ושיטות טיפול אחרות ולא דורשת פעולת אלחוש או פעולה אחרת למניעת כאב.
החדשנות של שיטת הסרת שיער IPL היא לא רק בהיותה שיטה ללא כאב אלה גם במחקרים קליניים שנערכו השיטה המבטיחה תוצאות מדהימות ומהירות מלקוח ללקוח שנבדקו עד היום.
יחוד השיטה ללא כאב היא למעשה פריצת דרך של "תנועה ללא כאב":שיטת in motiton עם הידית המקוררת במכשיר שמאפשרת מהירות ויעילות הטיפול ללא כאב בשיטה מהפכנית.

הפחתת קמטים בגלי רדיו בראשון ציון

 • הטיפול מפחית את הקמטוטים מסביב לפה ומתחת לעיניים.
 • מפחית ומטשטש צלקות.
 • מטפל בקמטים שנגרמו עקב נזקי שמש, גיל או תורשה.
 • משפר ומחדש את מראה עור הפנים.
 • משיב את גמישות העור לפנים. 
 • מטפל באקנה ובפוסט-אקנה. 
 • מטפל בהסרת כיתמי שמש,כתמי פיגמנטציה,וכתמי גיל.
 • מטשטש ומסיר נמשים או כתמים כהים אשר נוצרו בעקבות הריון או נטילת גלולות.
 • תוצאות:עור בריא,צעיר,מוצק ורענן עם מרקם אחיד,חלק ונעים למגע.


הצערה וחידוש עור הפנים-פוטו רג'ובניישן בטכנולוגיית קרן אור בראשון לציון


הטיפול מעניק לעור מראה חלק,אחיד,צעיר,מתוח,וזוהר ללא זמן החלמה,ללא ניתוח,וללא כאב. 

האזורים שבהם מתקבלים התוצאות הטובות ביותר להצערת ומיצוק העור הם:פנים,צוואר,מחשוף,זרועות,בטן,רגליים,וישבן.
הטיפול בקרן אור מחדש את עור הפנים וממריץ את קצב ייצור הקולגן והסקרטין.התוצאה שמתקבלת היא יצור קלוגן באופן טבעי ובמהירות.הטיפול מתבצע על ידי צריבה מבוקרת קפדנית של נקודות מקרוסקופיות על העור עד שיכבת הדרמיס.כתוצאה מכך עור הפנים מתקלף לאחר הטיפול,ושיכבתו התחתונה מתחילה ליצר עוד ועוד תאים חדשים וקלוגן חדש. 


טיפול הסרת פיגמנטציה בראשון לציון 

 

שיטה חדשנית בטכנולוגיית קרן אור טיפול שהוכח כטיפול היעיל ביותר להסרת פיגמנטציה,בטכנולוגיית קרן אורר תוך שניות משוחררים פולסים מבוקרים לתאי המלנין שבעור
האנרגיה הורסת את הפיגמנט והוא יוצא מהתא תוך מספר ימים נדרש לרוב בין 3-4 טיפולים במרווח של 3-4 שבועות להגיע לתוצאות שבעי רצון.הטיפול מתאים לכל סוגי העור בתהליך שמאפשר חזרה לשיגרת היום יום אחרי הטיפול ללא שום כאב סימן או צלקת. מאושר משרד הבריאות FDA יתרונות:
 • עוצמת המכשיר שוות ערך לפילינג כימי ולכן איין כאב ישנה הרגשה של "נקודת חימום/צריבה בעוצמה חלשה מאוד וכמעט לא מורגשת.
 • התוצאות המהירות ביותר לרוב נע ביין שלוש לארבע טיפולים תוצאות נראות כבר במהלך שבוע הראשון.
 • עלויות הטיפול הכי זולות ואטרקטיביות שייש (עלות של מאות שקלים-תלוי בגודל הכתם).
 • מבוצע במסגרת קליניקה ללא צורך בחדר ניתוח.
 • מתאים לכל סוג וצבע עור, אין הגבלה החלה על עור כהה 
 • ניתן לבצע בכל ימות השנה.
 • התוצאה המדהימה במראה האזור בוא הוסרה כתם הפיגמנטציה ,כתם השמש.
 • יצירת תגובה אמיתית של התחדשות עור,חידוש סיבי הקולגן בצורה מהירה יותר,ולא על ידי מילוי בחומרים עם אפקט זמני (מזותרפיה, רגילה וחומרי מילוי) או שיתוק שרירים.
 • התוצאה מדהימות ומהירות ללא שום כאב סימן או צלקת.
 • השיטה המתקדמת והיעילה ביותר שיש להסרת כתמי פיגמנטציה,כתמי שמש.
 • טיפול ייחודי עבור הסרת כתמי פיגמנטציה,כתמי שמש,לאור כל הכתוב למעלה אין כל שיטה אחרת היכולה לבצע זאת באותה יעילות וללא תופעות לוואי משמעותיות.


טיפול מזותרפיה לחידוש העור בראשון לציון

יתרונותיה של שיטת טיפול זו מתחילים בטווח הרחב של בעיות בהן היא מטפלת ולקוחות אליהם היא פונה: הצערת העור/אנטי אייג'ינג, קמטים מכל הסוגים, צלקות ישנות, סימני מתיחה מהרזיה, השמנה או היריון, עור רפוי ומדולדל וכן הלאה. הטיפול מתאים לנשים ולגברים, בכל הגילאים והוא, בניגוד לגישות טיפול אחרות, ניתן לביצוע בכל ימות השנה. היתרון השני הוא, כי המזותרפיה "כופה" על העור לייצר בעצמו את הקולגן הנדרש, ואיננו מספקת לו אותו מבחוץ. היתרון השלישי הוא, כי הטיפול איננו פולשני, איננו דורש הרדמה ולכן, רמות הסיכון הטמונות בו נמוכות באופן ניכר מטיפולי אנטי אייג'ינג אחרים. היתרון הרביעי הוא, כי היות ומדובר במהירות גבוהה של דיקורים, הכאב ותחושת אי הנוחות מופחתות למינימום, מה שמאפשר למטופל/ת לזכות בעור בריא וצעיר - תוצאות מזותרפיה וללא סבל.


תולדות חיים מקצועיים שולמית קוסמטיקס

שולמית קוסמטיקאית רפואית PME מאסטר מומחית בשיקום העור. שולמית הינה קוסמטיקאית בעלת ניסיון רב וידע מעמיק, מעניקה טיפולי קוסמטיקה למעלה מ – 16 שנה ומתמחה בטיפול ושיקום בעיות עור מורכבות וכן מעניקה ייעוץ לניתוחים פלסטיים.

כיום שולמית מכשירה קוסמטיקאיות ומרצה לקוסמטיקה. למכשור קוסמטי טכנולוגי מתקדם.  ומדריכה קלינית ארצית

בקליניקה של שולמית קוסמטיקס תוכלו להנות ממגוון טיפולי יופי ואסתתיקה בשיטות ייחודיות ותוצאות מפתיעות !!!


תחומי עיסוק שולמית ביטון

שולמית קוסמטיקס מומחית קלינית לטיפולים ב: פילינג וחידוש והצערת העור,הסרת קופרוזים-נימי דם,הסרת נגעי עור,הסרת פלולות,הסרת נקודות חן,הסרת שומות,הסרת כתם לידה,הסרת כתמי פיגמנטציה,הסרת כתמי גיל,טיפול מזותרפיה,הסרת שיער בלייזר,הסרת המנגיומה,הסרת גושי שומן/ליפומה/מליום,הסרת ציסטה,הסרת קסנטלזמה (שומני עור בעפעפים),הסרת פיברומה,הסרת גידולי עור,הסרת תגיות עור,הסרת קרטוזה,הסרת נמשים,הסרת אקנה,הסרת מולסוקום, הפחתת קמטים,הצערת העור/מיצוק העור ,חידוש העור,טשטוש והסרת צלקות,הסרת יבלות,טיפול בפטרת ציפורניים,מילוי והחלקת קמטים,עיבוי שפתיים.
במקום אווירת בוטיק שקטה ונעימה, ובכל עת נהנים המטופלים מיחס חם ואישי. 


                                                 קליניק אסתטיקס
מתמחים בכל סוגי הטיפולים האסתטיים 
בראשון לציון
   לשירות לקוחות לקביעת תור לייעוץ התקשרו: 073-374-6633


  

תוצאות טיפול הסרת נגעי עור כגון: נקודות חן/שומות,פיגמנטציה,אקנה,קופרוז-נימי דם בשיטה המתקדמת ביותר תוצאות מוכחות!

לפני נקודות חן 
 

אחרי נקודות חן
 

לפני נקודות חן
 

אחרי נקודות חן
 

לפני טיפול אקנה
 

אחרי טיפול אקנה
 

לפני טיפול פיגמנטציה
 

אחרי טיפול פיגמנטציה
 

לפני קופרוז-נימי דם  

אחרי-קופרוז נימי דם  

לפני הצערת העור
 

אחרי הצערת העור
 

לפני ואחרי-נגעי עור      


לפני ואחרי-נגעי עור   


האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים